Išrinktas LRT vadovas (9)

LRT logoArtimiausius penkerius metus Lietuvos nacionaliniam radijui ir televizijai (LRT) ir toliau vadovaus Audrius Siaurusevičius. Taip nusprendė nuo ryto posėdžiavusi LRT taryba. Jo kandidatūrai taryba pritarė balsų dauguma.

Tapti LRT vadovais taip pat pretendavo žurnalistas Edvinas Butkus, žurnalistas ir prodiuseris Saulius Jakutavičius, signataras Virginijus Pikturna, žurnalistė Liudvika Pociūnienė, buvęs LRT tarybos pirmininkas Dainius Radzevičius, dabartinis LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius bei bendrovės „Ergo“ Strateginio marketingo direktorius Baltijos šalyse Irmantas Šerys.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , .

9 komentarai

 1. tampax'as:

  Siauro chebra džiūgauja…

 2. Saugok Viešpatie!:

  Matyt, dar per mažai meldžiamės, kad Šėtono karalystė plečiasi?

 3. suomis:

  O ko reikėjo tikėtis LRT senai tapo kėgėbistų pansijonas. Kur nedurk pirštu, užtaikysi ant KGB bendradarbio.

  • Emilija:

   Gal aš ir diletantė, būkit malonus, paaiškinkit, kurioje vietoje matote KGB ausis

   • tampax'as:

    Na kad ir pats vyriausias TV laidų vedėjas, po to – jaunieji saugumo pasekėjai… Ar durti pirštu?Liustracija galėjo parodyti, bet ji buvo užgniaužta…

    • Emilija:

     Na taip, esu tokio amžiaus, kad suvokiu, jog tais laikais keliauti į užsieniop šalis, gauti pareigas, daryti karjerą buvo vienas iš pagrindinių kelių. Liustracija, iš tiesų, sąmoningai “išsprūdo”, na, bet sutikime, iš to laikotarpio atėjo daug žmonių su savo biografijomis, patirtimis, juk su kovo 11 jie nedingo, be to jie mūsų tėvai, seneliai, tetos, dėdės,… Na “pavaikščiokim po dykumą” 40metų, (dar tik 20 vaikštom), Na susikaupkim: nedarykim naujų klaidų, kiekvienas už save būkim tikri dėl tikrų pasirinktų vertybių, sprendimų – pamatysime, kad dėl skalsesnio batono labai nesunku ” susimauti” Tiesiog, kalbėkim apie save…

 4. Nepolitikas:

  LRT vadovas „ant popieriaus“ gaus 13 tūkstančių litų atlyginimą (apie 9800 Lt „į rankas“).! Va, koks dosnumas! O dar tvirtinsit, kad Lietuvoje yra skurdas?

 5. Psevas:

  Na ką, niekas nesikeičia. Ir toliau “Lietuvai” reikalingi tik užkulisinių veikėjų interesus atstovaujantys, o ne kūrybingi, veiklūs ir svarbiausia sąžiningi vadovai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: