Paryžiuje šimtai tūkstančių žmonių protestavo prieš vienos lyties asmenų santuokų įteisinimą (video) (2)

purpleunions.com nuotr.

Kovo 24 d. pavakare šimtai tūkstančių žmonių Prancūzijos sostinėje Paryžiuje išėjo į gatves pasisakyti prieš taip vadinamą įstatymo projektą „Santuoka visiems“, kurį priėmus būtų ne tik įteisintos tos pačios lyties asmenų santuokos, bet ir tos pačios lyties asmenims būtų leista įsivaikinti vaikus.

Nors policija buvo uždraudusi demonstracijas Eliziejaus laukų prospekte, tačiau dalis protestuotojų vis dėlto į prospektą prasiveržė. Policija prieš demonstrantus panaudojo ašarines dujas ir sulaikė daug protestuotojų.

Prancūzijos Senatas preištaringaai vertinamą projektą turėtų svarstyti balandžio mėnesio pradžioje. Nacionalinis susirinkimas (Žemieji parlamento rūmai) šiam įstatymui jau pritarė.

Vienalyčių sąntuokų įteisinimas yra vienas iš prioešrinkiminių Prancūzijos prezidento Fransua Olando  pažadų.

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

2 komentarai

  1. Romaldas:

    ar kas nors gali įsivaizduoti tokį pasipriešinimą iškrypėliams Lietuvoje. Man sunku. Čia jaunimas, Kovo 11 – tą, praėjo Vilniuje su taikiais , Tautą ,Kalbą ginančiais šūkiais ir kaip apsiseilėjusių iškrypėlių, mankurtų buvo išvadinti. Bunda Europa. Ir tai labai gerai.

  2. Timuras:

    Tai ka ponai nehomofobai – tiesa akis bado?! Ko isiminejama video medziaga?.. Nieko, atsiras atsvara ir pries jus, jeigu ir netaiki, bet ji bus!..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: