Seimas pareikalavo, kad generalinis prokuroras pateiktų Kedžių namų šturmo vaizdo medžiagą (4)

Darius Valys nenori rodyti Seimui kaip Garliavoje pernai gegužės 17 d. buvo vykdomas teisingumas | Alkas.lt koliažas

Darius Valys nenori rodyti Seimui kaip Garliavoje pernai gegužės 17 d. buvo vykdomas teisingumas

Kovo 21 d. Seimas priėmė protokolinį nutarimą prašyti generalinio prokuroro Dariaus Valio pateikti Seimo laikinajai tyrimo komisijai, sprendžiančiai Seimo narės Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės klausimą, vaizdinę medžiagą iš „Klonio gatvės Kedžių namo viduje vykusių įvykių 2012 m. gegužės 17d.“.Už protokolinio nutarimo priėmimą balsavo 37 Seimo nariai, šiam nepritarė – 4,  o 20 seimūnų susilaikė.

Prieš tai Laikinoji Seimo komisija pati nusprendė dar kartą prašyti prokurorų Garliavos šturmo įrašo.

Seimas nuo kovo 25 d. iki balandžio 2 d. pratęsė laikinosios komisijos darbo laiką. Iki tos dienos komisija turės apsispręsti ar tenkinti generalinio prokuroro D.Valio prašymą ir leisti patraukti baudžiamojon atsakomybėn, suimti ar kitaip suvaržyti Seimo narės N.Venckienės laisvę, ar ne.

Generalinė prokuratūra visais įmanomai būdais stengiasi Seimo komisijos reikalaujamos medžiagos nerodyti.  O tai verčia manyti, kad pernai gegužės 17 dienos įvykius Garliavoje tyrusios Visuomeninė Komisijos išvados, kad prieš vaiką, vaiko artimuosius bei prieš beginklius taikius žmonės stebėjusius, kad mergaitės perdavimo metu nebūtų pažeistos vaiko teisės buvo panaudotas grubus smurtas, yra teisingos.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

4 komentarai

  1. Ona Voveriene:

    Pagaliau Seimas atsikvošėjo. Gal ir žmoniškumas sugrįš į Lietuvą. Gal ir teisingumas daro pirmuosius žingsnius. Kas tie 24 buvę prieš ir susilaikę. Reikia apie juos skambinti visais varpais, kad jie daugiau į Seimą nepakliūtų. Nužmogėjimas ir nežmoniškumas juk matuojamas vaiko ašara. O vaizdo įrašuose pamačiau, kad buvo smurtaujama ne tik prieš vaiką, ligotus senelius, bet ir prieš žmones pačiais nežmoniškiausiais metodais. Ačiū balsavusiems prieš nužmogėjimą teisėsaugoje ir Seime. Tik gal komisijai reikėtų labai gerai padirbėti ir peržiūrėti patvirtintus įstatymus. Nemanau, kad prokurorai ir nužmogėję teisininkai darytų tai savo valia. Manau, kad yra paliktos landos nužmogėjimui Seime patvirtintuose įstatymuose. Tą reikėtų padaryti kuo skubiausiai. Pagarbiai Ona Voverienė, Vilnius, 2013.03.21.

  2. pensininkas:

    Prieš tai, kad būtų reikalaujama mergaitės pagrobimo vaizdo įrašo, balsavo konservatoriai Vidžiūnas ir Žiemys bei socialdemokratai Sysas ir Mitrulevičius. Dar 20 susilaikė, kurie taip pat priskirtini balsavusių prieš kategorijai. Tarp jų tik konservatoriai ir socialdemokratai. Vardinu: Adomėnas, Anušauskas, Bastys, Čigriejienė, Degutienė, Dudėnas, Jonyla, Jovaiša, Juknevičienė, Juozapaitis, Leiputė, Mikolaitis, Pauža, Petrauskienė, Salamakinas, Saudargas, Saulis, Stundys, Šedbaras Šiaulienė. Taigi šie seimūnai yra įsitikinę, kad jų kolegė N.Venckienė penkis kart spyrė į pilvą Stankūnaitei bei kandžiojo ją, o taip pat pasiuntė naukdaunan Pasaulio imtynių vicečempioną. Esu jais nusivylęs.

  3. neziniukas:

    Perziuroje turi dalyvauti Gerb. Neringa Venckiene ir vaizdo irasas turi buti lyginamas su turimu garso irasu, nes tokie vis atsirandantys nauji kaltinimai, kandziojo, po to spyre penkis kartus, sukelia abejoniu ar tik irasas nebuvo falsifikuojamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: