Blogeris Zeppelinus. Nėra geresnio verslo, nei žmogaus teisių gynimo verslas (14)

Blogeris ZeppelinusVisuomet pravartu pasižiūrėti, ką visokie ideologiniai aktyvistai kalba tarpusavyje. Sužinai gerokai daugiau, nei iš visokių nugludintų pranešimų spaudai ar isteriškų interviu.

Dalinuosi vienos Antifa Lietuva ir homoseksualizmo plėtros aktyvistės, dar pagarsėjusios, kaip viešųjų erdvių striptizo atlikėja, atviravimais.

Panašu, kad pinigų tam reikalui skiriama tiek, kad esančios organizacijos nebespėja įsisavinti. Atsirado poreikis naujai, dar vienai homoseksualizmo plėtros organizacijai.

Ką gi, atsiras naujų darbo vietų netradicinės orientacijos jaunimui. Sumažės jaunimo nedarbo lygis, dėl kurio taip jaudinasi mūsų Prezidentė…

***

Lina Žigelytė. Aš tik įkišiu vieną trigrašį – nepieškime žmogaus teisių organizacijų rožinėmis spalvomis. Visiems reikia valgyti duoną ir žinome, kad bent kai kurių Lietuvos NGO vadovai, anksčiau įšokę į kai kurių nišinių veiklų trasą, tą duoną valgo skalsią ir ne vien sviestu pateptą (ne vien LGL įkūrėjai). Naujos žmogaus teisių organizacijos Lietuvoje atsiranda suprantant, kad iš šito gyventi galima. Ir tai nėra blogai, bet klausimas, kaip vertiname savo veiklas, ir ar jas darydami nekartojame viso to, dėl ko kritikuojame kapitalistinę seksistinę hetero sistemą?

Tomai, tau pagal Lietuvos atlyginimus LGL turi mokėti daugiau – pats žinai. Ir gali. Išnaudoti savanorius kaip nemokamą darbo jėgą, ypač rengiantis tokio masto renginiui mažų mažiausiai nesąžininga, nes profesionalų ten reikia – pritariu, kad ypač bendraujant su žiniasklaida, nors Vladimiro šmaikštumo daugelis su media bendraujančių žmonių galėtų pavydėti.

Romai, kurk filmus, nes LGL tu nepakeisi. Jo nepakeitė daug kas per keliolika metų, o tai, kad jei reguliariai gauna paramą iš užsienio savo paraiškoms, turbūt LGL patiems tik įrodymas yra, kad ta kryptimi, kuria jie sakosi dirbą, jie dirba gerai ir jiems keistis nereikia. Ką padarysi – LGL turi keliolikos metų įdirbį ir patirtį kaip svarbiausia už seksualinių mažumų teises Lietuvoje kovojanti organizacija. Manau, vis aiškiau matome, kad vienos tokios organizacijos negana – auga LGBTQ judėjimo norai, įžvelgiame daugiau keistinų dalykų Lietuvoje, pačiame judėjime. Ir tai gerai. Klausimas, ar LGL išgirs vis augančius kritiškus LGBTQ judėjimo balsus, nes dauguma šios organizacijos veiklos skirta seksualinių mažumų įvaizdžio gerinimui ir dėmesio pritraukimui (tais pačiais ieškiniais), o ne gyvenimo keitimui. Ar atsiras daugiau tuo užsiimsiančių organizacijų? Kodėl ne? Tik pastebėsiu, kad katalikai visokioms organizacijoms organizuoja mokymus, kur moko rašyti projektus. Ar tokie mokymai LGBTQ bendruomenei įsivaizduojami Lietuvoje? Žinant jos susiskaldymą, deja, manau, kad šiandien – ne.

Tomaš Ilja. Bravo, Lina!!! Pirmą kartą išgirdau sveiko proto balsą – užuot pilsčiusis šūdais, būtų galima Lietuvoje įsteigti dar vieną LGBT*QI organizaciją, kuri labai aiškiai ir NEDVIPRASMIŠKAI pasisakytų atstovaujanti šios grupės interesams, o ne slapstytųsi po įvairiomis „migracijos“, „tolerancijos“ ar „įvairovės“ iškabomis. Lauksiu darbo pasiūlymo iš šios naujosios organizacijos už geresnę algą – tik sunku bus, kai viešųjų ryšių specas Romas taip brangiai ima.

(Iš Facebook grupės „Feminizmas“ diskusijos, kovo 12-13 d.)

Homoseksualizmo plėtra

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: