Vokietijos gyventojai domėjosi galimybe savaitgalį praleisti Vilniuje (0)

Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.

Kovo 6–10 dienomis Vilniaus miesto turizmo galimybės pristatytos Berlyne parodoje „ITB 2013“. Vilniaus stendo lankytojai daugiausia domėjosi kaip atvykti į Vilnių, įvairiomis ekskursijomis, apgyvendinimo įstaigomis, poilsio galimybėmis keliaujant su šeima, kultūriniais renginiais. Šiais metais buvo juntamas susidomėjimas savaitgalio kelionėmis.

Daugelis stendo lankytojų ieškojo labai konkrečios informacijos, nes jau įsigiję keliones į Vilnių, lankėsi Vilniaus turizmo svetainėje ir tikslinosi kokius įdomius objektus ir renginius jie galės aplankyti viešnagės metu.

Vokietija yra viena svarbiausių turizmo rinkų,  iš kurios atvyksta daugiausia turistų į Vilnių. Statistikos departamento duomenimis –  2012 metais Vilniaus apgyvendinimo įstaigose buvo apsistoję 57 527 turistai iš Vokietijos ir t.y. 11 proc daugiau nei 2011 metais.

Berlyno paroda „ITB“ yra svarbiausia ir didžiausia turizmo paroda, kasmet sulaukianti didžiulio turizmo specialistų ir lankytojų dėmesio. Šiais metais parodoje dalyvavo nacionalinės ir miestų turizmo organizacijos, turizmo agentūros, turizmo informaciniai centrai – daugiau kaip 11 tūkstančių dalyvių iš 188 pasaulio šalių ir regionų, o parodą aplankė per 180 000 lankytojų, 7 tūkst. žiniasklaidos atstovų.

Šioje parodoje Vilniaus miestas pristatomas nuo 1998 metų.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: