Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo minėjimas Vilniuje (tiesioginė transliacija) (27)

Kovo 11-osios eitynės | N.Balčiūnienės nuotr.

Kovo 11-osios eitynės | N.Balčiūnienės nuotr.

Kovo 11 d. tinklapis www.meslaisvi.lt paskelbė, kad tiesiogiai rodys Kovo 11-tosios minėjimą Vilniuje.

Meslaisvi.lt rašo: „LTJS pirmininkas J.Panka išplatino pranešimą spaudai, kuriame teigiama, kad LTJS negali prisiimti jokios atsakomybės dėl „stichiškų Tautos eitynių, kurios galimai vyks Gedimino prospekte“. Organizatoriai prašyti leidimo eitynėm Gedimino prospektu pradėjo prieš keturis mėnesius, tačiau tokio leidimo negavo. Tačiau manoma, kad ir neorganizuotai bet patriotiškai nusiteikę jaunuoliai, ketina rinktis Katedros aikštėje ir 16 val. žygiuos Gedimino prospektu Lukiškių aikštės link. Kaip tai vyks, žiūrėkite tiesiogiai 15.50“. Tiesioginę transliaciją baigta, žiūrėkite vaizdo įrašą:

Kategorijos: Kultūra, Šventės, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

27 komentarai

 1. Amelija:

  Delfis pranešė, kad eitynėse dalyvauja Seimo narys Algirdas Patackas, nešinas lentele „Signatarai”, buvęs parlamentaras Kazimieras Uoka, taip pat Mindaugas Murza su bendražygiais, Vytautas Šustauskas bei Visvaldas Mažonas.

  Gera chebrytė, ar ne?

 2. rabinas:

  Visi jie saunuoliai.o zmoniu skirstymas i gerus ir nelabai gerus- blogu zmoniu darbas

 3. tampax'as:

  žiūriu transliacija, viskas ramu, jokių debošų. puiku

 4. Ina:

  Saunuoliai, dziaugiuosi labai ir liudna, kad manes ten nera…

 5. Visuomenininkas:

  Delfi ir Balsas.lt. tai soviemečio garsiakalbiai- provokatoriai , nes patriotinį jaunimą vadina ,,nacionalistais” ( matyt , buržuaziniais…:)
  Šventiniai palinkėjimai visiems…

 6. Vilda:

  ir Delfi ir Alfa savo antrastese Lietuvos Nepriklausomybes idealus nepamynusius zmones, garbingai paminejusius Kovo 11-osios Svente eitynemis Gedimino prospektu, isvadino NACIONALISTAIS. Panieka jiems. Geda jiems. Burzuaziniais nacionalistais buvo isvadinti N.Sadunaite, A.Terleckas, R. Kalanta, R. Grigas ir daugelis kitu disidentu gudziuoju sovietmeciu. Garbe jiems. Garbe ir nacionalistais isvadintiems siandienos zygeiviams. Kiek musu daug.

 7. Birutė:

  Nuostabus jausmas, sveikinu visus. Dar ir Songaila su mumis dainavo Katedros aikštėje, Balčiūnienė žygiavo kartu. Dar du durneliai su raudonais plakatais stovėjo “NE fašizmui”, tikiuosi liko nepastebėti. Tiesą sakant kai mūsų eisena pasuko link Gedimino prospekto, kiek sunerimau. Bet policijos apsupty jautėmės itin saugūs :D:D prospekte pristatyta “barikadų”, kažkokių nevykusių stendų, bet juos apėjom ir iki pat Kudirkos aikštės dainavom patriotines dainas. Ir gaila tų, kurie nebuvo kartu, nes net bobulės su vėliavėlėm ėjo ir džiūgavo, smagumėlis. O kaip dabar ūžia mūsų šaunusis jaunimėlis Etnokultūros centre Sereikiškių parke – jėėėėė, gražu, valioo 🙂 Štai kaip reikia šventes švęsti. Didelis dėkui visiems dalyvavusiems.

 8. Birutė:

  Oi, suklydau, žygiavom iki Lukiškių aikštės

  • Imię i nazwisko pisze:Zadnego pozwu prwkiczeo Fijorowi nie bedzie (no chyba, ze Cimoszewiczowie sa samobojcami). W procesie Cimoszewicz-Harlan i jej ojciec musieliby pod przysiega odpowiedziec na pare niewygodnych pytan. Gdyby sklamali, to w USA krzywoprzysiestwo traktuje sie bardzo powaznie (wsadza do paki). Gdyby powiedzieli prawde, narobiliby sobie klopotow w USA (IRS) i w Polsce.Dla pana Fijora taki pozew to byloby win-win situation.

 9. tampax'as:

  O TV3 per žinias ilgokai kalbino A.Paleckį Katedros aikštėje. Kodėl ši televizija taip reklamuoja juodašimtininką iš Kremliaus?

 10. Romuvietis:

  Nors gerbiu ir skaitau “Alką” tačiau negaliu toleruoti jo palankumo savavaliaujantiems nacionalistams…
  Tapkit vieną kart pilietiškais. Negalima gerbti Tėvynės įstatymų neislaikančių asmenų. Nacioanalistai savo eiseną surengė SAVAVALIŠKAI, tad toleruoti to negalima.
  Visada mėgau jūsų portalą. Domiuosi etnologija, istorija. tačiau taikstytis su Jūsų palankumu savavaliaujantiems nacionalistams tikrai nenoriu.
  Sėkmės, ir siusimąstykit pagaliau!

 11. Romuvietis:

  O gaila – negi ir tos gražios panelės kartu su nacionalistais? Liūdna ir gaila suvedžiotų jaunų žmonių 🙁

 12. h:

  ,,romuvieti” įsikalk į galvą, kad jos visų pimą patriotės, o tave suvedžiojo telerastrai, kad tu čia perdi visą dieną. Eik toliau domėkis socialistine etnokultūra…

 13. Ženklas:

  Nežiūrint spaudoje, televizijose ir portaluose sukelto, lyg pagal komandą, ažiotažo mes laimėjome ir išdidžiai pernešėm vėliavas Gedimino prospektu. Jų valdiškai sukurpti straipsniai apie viena, o žmonės širdimi jaučia kitaip. Mes nugalėjome raudonuosius paleckininkus, tuščius rėksnius antifa, zurofus su jų vieninteliais sąjunginikais žydraisiais. Mes jėga! Lietuva lietuviams!

  • suomis:

   Pritariu. Bet koks atotrūkis tarp valdžios ir Tautos – siaubas. Dabar reikia galvoti, kaip visą tą kliką nustumti nuo valstybės vairo. Nes jeigu nenustumsim, – Tauta neišgyvens. Bet šiandien buvo puiki diena…
   Prisipažinsiu, nesitikėjau, kad tiek žmonių susirinks….. Valio.

 14. Žaltys:

  Jonai Vaiškūnai, Tamstos šūkis stato į nepatogią padėtį eitynėse dalyvavusį nacionalistų lyderį Mindaugą Murzą-Gervaldą, kurio žmona yra rusė ir kuri yra nacionalisto šūnaus maitintoja. Ji dirba Maskvoje ir tai leidžia Mindaugui prasimaitinti bei padalyvauti šventėse. Beje, ar tas chroniškai girtas “kunigaikštis” Vildaugas iš tiesų yra “lietuvis”?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: