Grįžtantys gandrai Ciuriche pajuto lietuvišką dvasią… (2)

Gandrai, grįždami iš šiltųjų kraštų, poilsiui pasirinko – dideliam Ciuricho Seebach rajono Šveicarijoje gyventojų nustebimui – Marijos Lourdes bažnyčios stogą.

Apie tai pranešė dienraščio „Tages Anzeiger“ kovo 6 dienos numeris.

Dar neaišku, ar jie ten suks lizdus, ar trauks toliau. Truputi prisibijoma, kad jei jie ilgesniam laikui ten apsigyvens, tai tuo sukels nemažai keblumų: tiek aplinkos tvarkytojams, tiek Ciuricho paukščių globos draugijai.

Taip pat neaišku, ar jiems tiesiog patiko didelis plokščias bažnyčios bokšto stogas, o gal jie pajuto ten sau mielą lietuvišką dvasią?…

Nes būtent toje bažnyčioje jau daugelį metų kasmet organizuojamos Vasario 16-os šventės su lietuviškomis mišiomis, muzikos ansamblių, teatro grupių pasirodymais, ten kas antrą mėnesį renkasi Knygos klubas, taip pat dažnai būna susitikimai su svečiais iš Lietuvos: rašytojais, poetais, aktoriais.

Kaip ten bebūtų, mums, Šveicarijos lietuviams, gandrų pasirodymas – labai malonus ir suteikia viltį, kad jie mums atneš laimę…

„Tages Anzeiger“ nuotr.

„Tages Anzeiger“ nuotr.

Vilija Bišof Handšin (Vilija Bischoff Handschin), Ciurichas

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Naujienos, Užsienio lietuviai, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: