„Savaitės pjūvis“ apie Kovo 11-osios eiseną, rinkimus į Seimą ir padėtį Venesueloje (video) (12)

Č.Iškauskas, „Savaitės pjūvis“

Č.Iškauskas, „Savaitės pjūvis“

Šioje „Penki TV“ prieššventinėje apžvalginėje laidoje „Savaitės pjūvis“ Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos (LTJS) vadovas istorikas Julius Panka pasakos apie tai kaip yra rengiama Kovo 11-osios eisena Vilniuje;  o VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas pasidalys mintimis apie pirmąjį papildomų rinkimų į Seimą turą.

Laidos autorius Česlovas Iškauskas komentuos padėtį Venesueloje, mirus šios šalies vadovui Hugo Čavezui (Hugo Chavez). Daugiau straipsnių ir laidų www.iskauskas.lt, laidas galima pasižiūrėti ir „Penki TV“ kanalu „YouTube“ bei portale „Alkas.lt“.

Penki TV Savaitės pjūvis

Tai apžvalginė laida, kurios kūrėjai drauge su pašnekovais aptaria Lietuvos politikos aktualijas, komentuoja įvykius užsienyje bei padeda nepaklysti svarbiausių naujienų sūkuryje.

Laidos vedėjas: politikos apžvalgininkas Česlovas Iškauskas.
Turite klausimų, pageidavimų ar pasiūlymų? Susisiekite su mumis redakcija@penki.tv arba tel. (8 5) 266 4522

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

12 komentarų

 1. tampax'as:

  Tą Panką (ne pagal išvaizdą) seniai į save reikia pritraukti…

 2. suomis:

  Kaip čia yra, kad pas Č. Iškauską, laidose, kalba KGBistai?

 3. akcija:

  DĖMĖSIO !!!!!!
  Siūlau: atsineškim į eitynes daug mažyčių Trispalvių ir , gatvėje, išvydę policininkus, prieikim, pasveikinkim su Kovo 11 ir jiems padovanokim po vėlevėlę- kad visi turėtų. Jie , vargšai, tikrai nebus aprūpinti tautine atributika. Būtų labai gražu ir šventiška iš mūsų pusės.

  • tampax'as:

   Katedros a. būriuokimės max po 9, tada mūsų nevaikys, ir geras pasiūlymas: vėliavėles dovanokime policijai arba šiaip kokią atributiką prisekime jiems… Ir tegul dominuoja šviesūs veidai bei šypsenos… Aš irgi dalyvusiu.

  • puiku:

   Puiki idėja!
   Žiūrim , kaip čia išeina. Pasveikinam praeivius (tame tarpe ir policininkus), įteikiam Trispalvę. Už tai tikrai “nesupakuos”-manau, būtų skandalas. Policininkai atsisakytų į rankas paimti Valstybinę vėliavą? Irgi būtų skandalas. O paėmę galėtų turėti savo rankose. Kur ją dėtų? Išmestų? O tai jau – valstybinės vėliavos išniekinimas !!! Ir kas pasakys, kad per Nepriklausomybės dieną vaikščioti su Trispalvėm ir sveikintis- provokacija?
   Pritariu idėjai. Reiktų skubiai sužinot LTJS nuomonę. Lygiai taip pat puiki idėja – Kovo 11-osios Kelias per Gedimino prospektą susiėmus už rankų!

 4. arvydas damijonaitis:

  Kovo 11 – lietuvių nepriklausomybės nuo rusų atkūrimo diena…Būtina už masines lietuvių žudynes trėmimų priedangoje priversti žudikus sumokėti kompensaciją. Genocido Centras privalo baigti iš valstybės biudžeto parazituoti , tikslingai ruošti medžiagą baudžiamosioms byloms dėl kompensacijos už genocidinius nusikaltimus, kuriems netaikoma senatis..

 5. Atgalinis pranešimas: Č.Iškauskas. Kaip smukdomas patriotizmas (pirmadienio mintys) | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: