Kudirkos aikštėje mitingas – „Skalūninėms dujoms – ne!“ (9)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Šių metų vasario 26 dieną 13.30 val. prie Vyriausybės rūmų, Kudirkos aikštėje planuojamas surengti mitingas „Skalūninėms dujoms – ne!“

„Čia mūsų visų Lietuva, mums ją paliko senieji protėviai. Ir jokiems „ševronams“, „gazpromams“, „hitačiams“ ar vietiniams akliems gobšuoliams jos neleista užnuodyti technologinių, finansinių nuodų bei šiukšlių, nedoros, melo pinklėmis. Žinokime aiškiai – niekas mums neužkabins tų melo makaronų ant ausų.

Čia mūsų namai, mūsų Lietuva. Pakilkime oriai. Ateikime visi orūs, atsakingi, budrūs, susikibkime rankomis vardan Lietuvos – mūsų namų“, – skelbia organizatoriai.

Seimo Aplinkos apsaugos komiteto vasario 6 dienos posėdyje nuspręsta Vyriausybei siūlyti stabdyti skalūninių dujų paieškas ir gavybą. Už daug ginčų keliančio projekto stabdymą ir tobulinimą balsavo 7 iš 10 komiteto narių. Vienintelis balsavęs prieš – aplinkos ministras Valentinas Mazuronis. Du komiteto nariai tąkart susilaikė.

Daugiau sužinosite socialiniame tinkle „Facebook“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

9 komentarai

 1. Nagi:

  O tai Lietuva jau nebeturi policijos kuri galėtų pavaikyti šiuos Gazprominius šunis susirenkančiu į eiline rują. Na o kas šios rujos organizatoriai, tikriausiai žalias Linas Snarglys, Z Vaišvila, Gavnorka ir oligarchas V Žiemelis, gera kompanija nieko nepasakysi, o kaip būtų gražu kad tam žaliajam Linui Snargliui kas nors gerai išmaltų snukį.

  • zemaiciu zydas:

   o kas yra ta Lietuva kuri anot taves neturi pozicijos? Tai kad turi – zmones is Lietuvos eina ir issako nepasitenkinima, nenora matyti savo zeme draskoma kazkokiu ateiviu. O kur tie, kurie nori tu greziniu? Sedi ir kvaksi gazprogazprom prie kompiuteriu. Nera tokios dalyko kaip abstrakti Lietuva. Lietuva yra jos zmones. Va jie tau ir sako, ko jie nori. A nematai?:)

   • Lamatas:

    tai jis matomai turi ” Ivano kvailio ” savajonę – nieko nedirbti , bet turtingai gyventi. Atsieit , jam nuo tų dujų gerai nubyrės.

    • Nagi:

     Tai ir nekauk kad brangiai moki Gazpromui už savo buto šildymą ir karšta vandenį. Taip, runkelių laukui nieko daugiau nereikia tik mėšlo kuo daugiau ir azotinių trąšų.
     Žmonė del to ir emigruoja iš Lietuvos į Anglija ar Vokietiją, kiek gali gyventi kvailių šalyje kuri į valdžią renką oligarchus ir apsimelavusius politikus. Tegu kvailius ir toliau tvatina Gazpromas ir Kremlius be jokios atjautos.

 2. to Nagi::

  tai suorganizuok mitinga uz skalunines dujas gal surinksi kokia gauja kuriem nusispjaut i Lietuvos ateiti

  • Nagi:

   O kodėl aš turėčiau stengtis dėl runkelių? Aš ne Kristus kuris mirė ant kryžiaus dėl runkelių laimės. Dabar ne tie laikai. Aš kol kas sėdžiu Londone ir nemanau į šį gyvulių kraštą grįžti kol neišstips komunistai ir prasigėrę runkeliai. Aš laiko turiu palauksiu. Na o jūs kovokite, kovokite už R Karbauskio žalio Snargliaus ir kitų oligarchų laimę. Ačiū Dievui nurėžė išmokas už saulės energiją, buvo geras biznis. tą pačią elektrą “biznieriai” prasukdavo valstybei, o ši mokėdavo jiems didžiulius pinigus. Kodėl neperki ekologiškos elektros iš saulės baterijų? Juk tavo guru Linas Snarglys, Gavnorka ir kiti etatiniai Gavnopromo skalikai jums aiškino kad yra “pigesni” energijos išgavimo būdai nei AE už kurią tikiu runkelį balsavai NE

 3. pensininkas:

  Žmonės gyvulininkystės kompleksai o ypač kiaulių labai teršia vandenis, kas nežino pervažiuokit rajonus kur dar veikia ir pamatysite. Kas yra žemėje reikia žinoti , tai gal be reikalo rėkiate.Kai valdžia savo veiksmais tikrai pažeidinėja įstatymus neprotestuojame, o gelmių žvalgymas laikantis aplinkosaugos įstatymų tikrai yra reikalinga.Norėčiau, kad žmonės vadovautųsi savo galva, o ne neaiškių mokslinikų paistalais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: