Spaudos konferencija: Kas geriau Lietuvos-Lenkijos santykiams – nepamatuoti pažadai ir atsiprašymai ar ori ir dalykiška laikysena (video) (16)

Z.Vaišvila ir G.Songaila spaudos konferencijoje | Alkas.lt nuoptr.

Z.Vaišvila ir G.Songaila spaudos konferencijoje | Alkas.lt nuoptr.

Vasario 14 d. 10 val. Lietuvos Respublikos Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks Nepriklausomybės akto signataro Zigmo Vaišvilos ir Tautininkų sąjungos pirmininko Gintaro Songailos spaudos konferencija.

Spaudos konferencijos tema: „Kas geriau Lietuvos ir Lenkijos tarpvalstybiniams santykiams: nepamatuoti  pažadai ir atsiprašymai (ministras L.Linkevičius) ar ori ir dalykiška laikysena (premjeras A.Butkevičius)?“

Spaudos konferencijoje bus pateikti pasiūlymai, ką toliau reikėtų daryti, kai nuo ministro „atsiprašymų“ atsiribojo ne tik Ministras pirmininkas A.Butkevičius, bet ir J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Taip pat bus pateikta argumentų, kas ir dėl ko iš tikrųjų turėtų atsiprašyti.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją žiūrėkite ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai klausimus raštu tiesiogiai užduokite ČIA.

Žiūrėkite spaudos konferencijos tiesioginės transliacijos iš Seimo vaizdo įrašą (lrs.lt):

Spaudos konferencijos dalyviai kvie2ia pasipriešinti Lietuvos išdavikams, pasirašyti  REIKALAVIMĄ ginti Lietuvos Respublikos valstybinę kalbą ir teritorinį vientisumą!

Parsisiųsti raštą pasirašymui (doc).

Pasirašyti internetinę PETICIJĄ.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

16 komentarų

 1. pAklausa:

  “(ministras L.Linkevičius) ar … (premjeras A.Butkevičius)”
  paraštinių politikų “parašas” apie komu.. na ekskomunistinius
  tokią graudžią sovietmetinę d–lemą priminė:
  yra du komunistai, –
  rinkis jei nori, – ar geras, ar blogas komunistas Tave
  sušaudys…
  Žiauru, bet taip būta…

 2. pensininkas:

  Man rodosi šis tandemas+Kuolys ir Seimo ištikimybės priesaikai grupė galėtų daug nuveikti valstybės griovimo sustabdymui. Ateikime vasario 15 d. 12 val į Daukanto aikštę.

 3. pensininkas:

  Rengiuosi žiūrėti spaudos konferenciją ir gavoju: būtų gerai, kad Z.Vaišvila sustiprintų Tautininkų sąjungą.

 4. pensininkas:

  Pritariu Spaudos konferencijoje išsakytoms mintims. Nebūkim liurbiai. Išrinkim G.Songailą Ukmergėje į Seimą.

 5. informacija:

  Kas kartą, kai įvyksta tokie ir panašūs nemalonumai Valstybėje, kas kartą matant prezidentės klaidas, ypač užsienio politikoje, matant aukščiausio rango vadovų nesiskaitymą su įstatymais, su Tauta, kas kartą prakeikiu tą dieną, kada ponia Prisitaikėlė Prie Šeimininko ( čia- atitinkamai pagal istorinius laikotarpius) buvo “kažkieno” (na, maždaug Tai žinom) pamėtėta į kandidates į prezidentus ir TĄ dieną, kai Bukagalviai Lietuvos Zombiai ją išrinko. Tikuosi, esant bet kurian kitam Prezidentui tokių valstybinės reikšmės nesusipratimų būtų mažiau. O tobuliausias , bet utopinis variantas – jei Prezidentu turėtume Nacionalinės politikos šalininką ir sergėtoją- Gerb. Vaišvilą. Iki tokių absurdų Valstybėje tikrai nebūtų prieita. Gerbiamo Zigmo pozicija yra aiški, tvirta, patikima, patikrinta jau beveik 25 metų laikotarpio, nuo Sąjūdžio Iniciatyvinės Grupės įkūrimo (ką JIS ir padarė) momento. Palyginkim Grybauskaitės ir Vaišvilos pozicijas bet kurioje situacijoje, bet kurio įvykio atgarsiuose- atidžiai pamąstykit ir palyginkit- skirtumai akivaizdūs. Ir tik Vaišvilos naudai.

 6. Kažin:

  “…ką toliau reikėtų daryti, kai nuo ministro „atsiprašymų“ atsiribojo ne tik Ministras pirmininkas A.Butkevičius, bet ir J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė”.
  Toks teiginys prieštarauja faktams. Prezidentė netgi nutildo naivuolį ministro pavaldinį Ž.Pavilionį bandžiusį eskaluoti su ministro veiksmais susijusį įvykį, ėmusį ministrui šaukti: bis bravo…, tuo netiesiogiai parodydama, kad ji yra su ministru, kad jį užtaria. Mokėkime skaityti diplomatinio turinio tekstus ir veiksmus.
  Faktas toks, kad Prezidentė su Premjeru dėl ministro veiksmų tyli, kas reiškia, kad jie solidarizuojasi su ministru. Trumpai sakant, vyksta tyčiojasi iš žmonių, nesiskaitymas su jais. Sakymas – na, padarėm, na ir kas – mes valdžia, o ką jūs mums padarysite…, aušinkite burnas kiek norite, tokia jūsų teisė, o mūsų teisė valdyti. Mes valdome ir valdysime…, jūs palosite ir nustosi, rinkimai toli… be to, ir jie yra mūsų valdomi… Kitaip sakant, kiekvienas darom savo – šuo loja, o karavanas eina…
  Toks yra status qwo padėtyje dėl ministro veiksmų tarp valdžios ir Tautos.

 7. Kažin:

  Su “Infomacija” mintimis ne visiškai sutinku. Vienoje vietoje skirtumas yra ne Vaišvilos naudai. Vaišvila jam žinomų Grybauskaitės biografijos faktų kažkodėl nesugebojo Tautoje išplatinti iki Prezidento rinkimų. Jie nedaugelio yra suvokti ir iki šiol.
  Jeigu žmonėms, rinkėjams jie būtų buvę žinomi iki rinkimų, tuomet Grybauskaitė nebūtų buvisi išrinkta, net galima manyti, kad tiesiog savo kandidatūros nebūtų drįsusi kelti.
  Tokiu atveju paprasčiausiai pasak patį ją išrinkusių “Bukagalvių Lietuvos Zombių” nebūtų tarp rinkėjų tiek likę.
  Taigi, kaltė dėl jos išrinkimo tenka ne tiek rinkėjams, kiek Vaišvilai.

  • Dėl informacijos apie 2009 m. Prezidento rinkimus:

   Z. Vaišvila vienintelis teikė prieš Prezidento rinkimus informaciją – žiūrėkite balsas.lt jo interviu ir straipsnius. Paaiškėjo, kad buvo užblokuota ir TV3 laida Balsas.lt su jo komentarais apie ponios biografiją. Zigmas ir Sąjūdžio iniciatyvinės grupės klubas oficialiai kreipėsi dėl D. Grybauskaitės ir K. Prunskienės galimo bendradarbiavimo į VRK ir Liustracijos komisiją. Tik sistema viską blokavo

  • kažin' ui:

   be demagogijos gerai? Kokiam urve gyvenot,kad nieko 2009 metais “negirdėjot” ir “nematėt”? Informacijos buvo pilnas internetas… Deja, čia nebeleidžia įkelt nuorodų- o jų yra labai daug.
   O gal turėjo gerbiamas Signataras pas kiekvieną pilietį Lietuvoje užeiti į namus ir asmeniškai pateikti informaciją?

   • Kažin:

    Aš pats tai apie ją daug ką žinojau dar iki rinkimų, bet dauguma rinkėjų, kurie už ją balsavo – nežinojo. Beje, didelė dalis žmonių internetu, kaip žiniasklaidos priemone, nesinaudoja, ypač moterys, vyresni žmonės.
    Taigi, kas internete buvo skelbta tokie nežino arba žino labai paviršutiniškai ir iki šiol.

    • kažin ' ui:

     Bet dėl to, kad Sistema blokavo informaciją populiariojoj žiniasklaidoj, negalima kaltinti Signataro. Jau ne pirmi metai gyvenam totalinės bolševikinės- tarybinės cenzūros laikais.

     • ir dar:

      tarybiniais laikais egzistavo pogrindinė veikla, pogrindinė spauda, informacija buvo perduodama iš lūpų į lūpas. Kas neleido to daryti dabar? Jei “pogrindžiu” vadinsim ne visiems prienamą internetą, tai kas draudė tiems, kas prie jo priena ir mato informaciją, jos nepaplatinti pažįstamiems, giminėms, kaimynams, draugams? Ar gaila buvo keleto centų popieriui, kad atspausdint tuos tekstus ir paplatint? Ar kas tą darė? Tai kas kaltas? Labai lengva “nusiplauti” rankas, nieko nedaryti ir kaltinti kitus…
      Ar bus kas kitaip prieš kitus rinkimus? Guldau galvą- bus tas pats.

      • Kažin:

       Veikia psichologiniai dalykai – ne dažnas balsavęs “už” gali sau tuojau pat pripažinti, kad buvo išdurtas, kad apsiriko, paprasčiausiai, kad yra žioplas…
       Jis linkęs ginti savo “aš” ir į informaciją prieštaraujančią jo turėtai nuomonei žiūri su nepatiklumu.
       Sakoma – šaukštai po pietų nereikalingi…, dar labiau tas tinka informacijos srityje. Taigi tokiu atveju platink neplatinęs ją – efektas menkas.

 8. suomis:

  Labai gera presskonferencija. Šaunuoliai.

 9. Ką tik DELFI mane ir vėl eilinį kartą (vien šį mėnesį jau antrą) “užbanino”. 🙂

  Ir priežastis akivaizdi – aštriai pakomentavau DELFI vyr. redaktorės pasirašytą straipsnį:

  M.Garbačiauskaitė-Budrienė. Kaip atsiprašęs ministras virto iešmininku
  http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/mgarbaciauskaite-budriene-kaip-atsiprases-ministras-virto-iesmininku.d?id=60679819

  Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, DELFI vyr. redaktorė,
  http://www.DELFI.lt/
  2013 m. vasario 15 d. 11:01

  Mano komentarai (kuriuos jau ištrynė DELFI “trintukai”):

  Žygeivis
  2013-02-15 13:32

  Paskaičius DELFI vyr. redaktorės “mintis”, darosi visiškai akivaizdu, kam iš tikrųjų tarnauja svetimoms užsienio jėgoms priklausanti DELFI internetinės žiniasklaidos grupė ir įvairūs nelietuviški DELFI “klonai”.

  Ir kodėl čia reguliariai pasirodo niekingi antilietuviški, Lietuvybę ir Nepriklausomą Lietuvos Valstybę niekinantys bei menkinantys, “straipsniai”.

  O komentarai, kuriuose pasakoma tiesa apie tai, kam tarnauja DELFI, yra tuoj pat trinami.

  Tačiau šimtai komentarų, kuriuose niekinama ir keikiama Lietuvybė, Lietuvių Kalba, Nepriklausoma Lietuvos Valstybė ir Lietuvių Tauta, “klesti” – ypač rusiškuose ir lenkiškuose DELFI “klonuose”, kur tokie komentarai sudaro 90 procentų (jei ne daugiau).

  Žygeivis
  2013-02-15 13:56

  Manau, kad jau tikrai atėjo laikas pabaigti su šią nuolatinę antilietuvišką ir antivalstybinę propagandą pastoviai skleidžiančio ir svetimoms užsienio jėgoms priklausančio “žiniasklaidinio konglomerato” DELFI veikla Lietuvių Tautos sukurtoje Valstybėje.

  Būtina šią antilietuvišką užsienio kompaniją nedelsiant arba apskritai likviduoti arba ją nacionalizuoti ir po to pakeisti ne tik visą antilietuvišką DELFI vadovybę, bet ir nemažą dalį jame dirbančių darbuotojų, ypač vadinamųjų “žurnalistų”, nes jie surinkti iš akivaizdžiai antilietuviškų ir antivalstybių “elementų”, negana to dar ir pastoviai reklamuojančių pe-derastiją.

  P.S. Įdomu, kuo gi užsiima mūsų Valstybės Saugumo Departamentas, jei vis dar nepastebi, kaip DELFI savo pastoviais antilietuviškais rašiniais reguliariai ir labai nuosekliai griauna Nepriklausomos Lietuvos Valstybės pamatus, kviečia Lietuvių Tautą užsiimti savinieka, aktyviai skatina bet kokios lietuviškos tautinės bei valstybinės savigarbos praradimą.

  Dabartinis mūsų pakantumas šiam absoliučiam antilietuviškam blogiui (taip vadinama mūsų “tolerancija” Lietuvos ir Lietuvybės priešų skleidžiamai propagandai) jau peržengė visas įmanomas normalioje Tautinėje ir Nepriklausomoje Valstybėje leistinas ribas.

  Žygeivis
  2013-02-15 14:33

  to ZYGEIVIS
  2013-02-15 14:13

  tai dar paragink isstoti is ES…
  ————————————– —————

  Būtent tą aš nuosekliai ir darau dar nuo tų laikų, kai Lietuva dar nebuvo “nubalsavusi” už Maksimos “padovanotus” skalbimo miltelius ir alaus butelius už “įstojimą” į šį absoliutaus kosmopolitizmo ir pe-derastijos bastioną – visiško “žydrojo blogio” imperiją, kuri nuosekliai naikina Lietuvių Tautą, Nepriklausomą Lietuvos Valstybę ir Lietuvybę daug aršiau bei žvėriškiau, nei tai darė Lietuvą okupavusi bolševikinė “raudonojo blogio” imperija.

  Mes – Lietuvių ir kitų tautų nacionalistai – labai sėkmingai sutriuškinome šią “raudonojo blogio” imperiją. Ir ji subyrėjo į gabalus kaip kortų namelis.

  Neabejoju, jog jau greitai pribaigsime ir šią naująją “žydrojo blogio” imperiją.

  Mums reikalinga Laisvų Tautų Europa, o ne dar viena virštautinė kosmopolitinė imperija, kuri akiplėšiškai ir ultimatyviai nurodinėtų kaip mums – Lietuviams – gyventi ir tvarkytis savo nuosavoje Nepriklausomoje Valstybėje.

  ***************************************************************

  Kęstutis Čeponis

  Kviečiu visus, kam rūpi Nepriklausoma Lietuvos Valstybė ir Lietuvybė, kas nekenčia “žydrųjų tolerastų” vis akiplėšiškesnės cenzūros, išplatinti šiuos mano komentarus visur kur tik galite.

  P.S. Laikas parodyti visiems šiems “raudonai-žydriems trintukams”, kad laisvą žodį šiuolaikiniame pasaulyje užgniaužti jau neįmanoma – kaip jie dar visai neseniai buvo įpratę.

 10. arvydas damijonaitis:

  LIETUVOJE NĖRA LENKŲ, RUSŲ, ŽYDŲ „TAUTINIŲ MAŽUMŲ“

  Terminas “Tautinė mažuma” tarptautinės teisės erdvėje yra susieta su “išorinės valstybės” sąvoka.
  Pagal tarptautinę teisę tautinės grupės Lietuvoje turinčios išorines tautines valstybes(Lenkija- 40 milijonų, Rusija – 150milijonų,Izraelis- 8 milijonai gyventojų) negali turėti „tautinės mažumos“ statusą Lietuvoje(3 milijonai). Tik žydai nevardina savęs „tautine mažuma“. Okupantų privilegijos : lietuviai išlaiko 120 lenkiškų mokyklų, kuriose lenkinami lietuvių kilmės “tuteišai“. Tai yra GINESO REKORDAS. Pvz. USA, nėra nei vienos lenkiškos valstybės išlaikomos mokyklos, jas išlaiko lenkų bendruomenė. Rusijoje yra tik 8 valstybės išlaikomos lenkiškos mokyklos.
  Lenkiškų mokyklų nusikalstamas valstybinis finansavimas yra žiaurios lietuvių kilmės „ tuteišų“ polonizacijos faktas, kurie kalba ne lenkiškai “po prostu“. Tuteišų polonizacija yra lietuvių savižudybė, o tai prieštarauja Dievo valiai.
  Lietuvoje yra tik dvi tautinės mažumos – karaimai ir totoriai, neturi išorinės valstybės. Tautinės mažumos Europos Sąjungoje turi išimtines teises, todėl darome Lietuvai meškos paslaugą neatsargiai vartodami terminą „tautinė mažuma“ vietoje tautinė grupė,bendruomenė.
  Lenkai Lietuvoje, kurie įžūliai, chamiškai laksto su tautine Lenkijos vėliava ,yra Lenkijos piliečiai ar ne? Jeigu jie yra Lietuvos piliečiai, tai lenkiškų vėliavėlių viešas brukimas yra Lietuvos pilietybės atsisakymo aktas . Kas juos klaidina? Rusijos spectarnybos, marionetes tomaševskiai. Lenkų ir rusų tautinės grupės atsirado okupacijų metu, todėl yra lietuvių priverstinės asimiliacijos baudžiamųjų bylų objektas.
  Pagarbiai Arvydas Damijonaitis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: