Bergeno lietuvių bendruomenė kviečia į susitikimą su žurnaliste Edita Mildažyte (0)

Editos Mildažytės knyga

Editos Mildažytės knyga

Vasario 17 d. 13 val. Norvegijos lietuviai gyvenantys Bergeno apylinkėse susitiks su Lietuvoje gerai žinomą žurnalistę, prodiuserę, laidų ir renginių vedėją Editą Mildažytę. Susitikimas vyks: Rekstensamlingene, Pentagon-salen. Statsminister Michelsensvei 34, 5230 Paradis.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga Bergeno lietuvių bendruomenės (BLB) rengiamame renginyje viešnia, Edita Mildažytė pristatys savo knygą „Pasimatymas su Lietuva“, išleistą lietuvių ir anglų kalbomis.

Knygoje autorė jautriai prisipažįsta kaip labai ji didžiuojasi esanti lietuvė, ir karštai myli savo kraštą. Lietuvą knygoje vadina maža, tačiau turtingą ir pasididžiavimo vertą istoriją turinčia valstybe, o lietuvius – kūrybinga ir laisvę mylinčia tauta.

Edita Mildažytė viliasi, kad knyga sudomins ir paskatins tęsti pažintį su Lietuvos istorija, kultūra, tradicijomis ne tik lietuvius, bet ir užsieniečius, kurie apie mus, deja, žino nedaug.

„Gyvename laikais, kai žmonės jungiasi, bendrauja tarpusavyje nepaisant atstumų ar sienų. Tai patvirtina ir netrukus įvyksiantis susitikimas Bergene. Labai džiaugiamės artėjančiu susitikimu, kuriame galėsime susipažinti ir gyvai bendrauti su iškilia asmenybe“ – sako Bergeno lietuviai, nekantriai laukiantys Editos Mildažytės viešnagės.

Kategorijos: Kultūra, Literatūra, Naujienos, Užsienio lietuviai, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: