Z.Vaišvilos spaudos konferencija „A.Paleckio liudytojai traukiasi…“ (video) (33)

Zigmas Vaišvila

Zigmas Vaišvila

Vasario 7 d. 10 val. Seime įvyks Nepriklausomybės akto signataro ir Lietuvos Laikinosios gynybos vadovybės nario Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „A.Paleckio liudytojai traukiasi ir dėl šių metų sausio 13-osios Laisvės gynėjų kreipimosi eigos.“

Vilniaus miesto apylinkės teismo, nagrinėjančio baudžiamąją bylą dėl A.Paleckio liudytojo Jaunučio Leko melagingų parodymų, š.m. sausio 30 d. posėdyje paaiškėjo, kad liudytojas keičia savo parodymus – teiginys, kad „savi šaudė savus“, bandomas pakeisti į teiginį – „galbūt šaudė“…

Sausio 24 d. surinkus parašus Laisvės gynėjų kreipimusi dėl Sausio 13-osios bylos eigos ir A.Paleckio bei jo bendrininkų galimai nusikalstamų veikų kreiptasi į Seimą, Generalinę prokuratūrą ir Teisingumo ministeriją.

Spaudos konferencijoje bus pristatyti vasario 5 d. Generalinėje prokuratūroje įvykusio Z.Vaišvilos pokalbio su Generalinio prokuroro pavaduotoju Dariumi Raulušaičiu rezultatai. Bus aptarta Sausio 13-osios ir kitų bylų eiga.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją žiūrėkite ČIA.
Vykstant spaudos konferencijai klausimus raštu tiesiogiai užduokite ČIA .

Lietuvos Respublikos Seimui, Generalinei prokuratūrai ir Teisingumo ministerijai PAREIŠKIMAS dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo ir Baudžiamojo proceso kodekso pakeitimo (šį pareiškimą vis dar galima pasirašyti iki šių metų rugpjūčio 1 d.).

Spaudos konferencijos tiesioginės transliacijos vaizdo įrašas (lrs.lt):

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

33 komentarai

 1. įdomu:

  kaip suprantu, bus daug įdomių naujienų. Labai laukiame;)

 2. `Šaudė į savus..` O kaip galima nustatyti, kas šaudė – savi ar svetimi, jei nebuvo šaudandysis iškart sugautas ar bent nustatytas, kas jis toks?

 3. Vaidilosvainis:

  Aš- už Lietuvos nepriklausomybę. Ir man nemaloni sovietinių laikų aneksija (taip, būtent, ne okupacija, nes jei lig šiol dar nežinote, kas yra tikra okupacija, nuvažiuokite į Palestiną. Lietuva buvo “socializmo vitrina”, o ne kažkoks visaip kaip diskriminuojamų, šaudomų, kalėjimuose kankinamų, prievartaujamų, “blokadinamų” ne tik statybinėmis medžiagomis, bet ir maistu, kaip baisiausio holokausto laikais suvarytuose į getus “galvijų-gojų” kraštas, kaip Palestinoje).

  Tik šiandien, kuomet atidžiau pasidomėjau anuometinėmis kisindžerių-bzežinskių pasauliovaldoviškomis pretenzijomis, pasidomėjau jų suprojektuotais veiklos metodais per visokias “operation Gladio”, logiškai nebeturiu kur dėtis nepripažindamas, kad tikrai virš 90% visų teroro aktų buvo suorganizuoti slaptųjų tarnybų, Peleckio žodžiais tariant, “prieš savus”.

  Be to, negi niekam dar neužkliuvo, kad žiniasklaidos nuolat mums brukami anos sausio 13 rusų žvėriškumų vaizdai,- tik kokie 2-3 vis tie patys epizodai, savo brutualumu, ko gero, net ne tokie baisūs, kaip kitos, daug artimesnės nūdienai sausio 13 bei gegužės 17 epizodai.

  Taip kad visiškai galėjo būti, kad “sakralines aukas” užsakė visai ne rusai. O kad ŠITOKS (nuo angliško shit) teismas šiandien to jau tikrai nebeišsiaiškins, kuomet jis taip sėkmingai nieko neišsiaiškino nei Poziūno žūtyje, nei slaptų kalėjimų valstybinėje išdavystėje, nei pedofilijos skandale, nei kraujo aferose, nei alitų-mažeikių naftų… privatizacijose, nei Lietuvos įstodinimo į ES beprotiškų Letuvos atžvilgiu sąlygų tikrųjų projektuotojų išaiškinime…, neaišku gali būti tik klaikiems lunatikams…

 4. Li Bo:

  Liudytojai pateikinėja tik savo asmeniškus požiūrius ir patirtis, kurie visiškai teisėtai ir suprantamai gali būti klaidingi- neklystančių nėra ir negali būti. Teisininkų darbas ir yra atsijoti kas tiesa, o kas ne, ir sudėlioti kiek įmanoma teisingesnį paveikslą. O už tokius klaidingus liudijimus sodinti į kalėjimus ar apkrauti baudom yra šlykštu. Griaunami žmonių gyvenimai, kuriama baimės atmosfera, grubiai užgniaužiama žmogaus teisė į klaidą. Man baisi šita byla prieš tą vargšelį Paleckį.

  • tikras lietuvis:

   Būtų jis visai neblogas opozicionierius ir palaikyti būtų galima, jei nesusidėtų su rasiejiniais.
   Ar protinga ta jo tiražuojama kalba – savi šaudė į savus?
   Tokie dalykai kare yra iš viso neįrodomi – tai jau suprato ir Masiulis, kad pats pasikabino ant kabliuko ir rasiejiniams davė progą paloti ant Lietuvos.
   O dėl ko to reikėjo Paleckiukui?
   Ar ne už kapeiką patarnavo?
   Jei tai būtų jo atsitiktinis veptelėjimas, tai jis taip ir būtų pasakęs, bet, kad po to jau jis iš to darė visą kampaniją, iš ko panašu, kad tas provokacinis veptelėjimas, ant kurio pakibo K.Masiulis, buvo visai ne atsitiktinis – greičiau iš anksto nušlifuotas.

   • tikras lietuvis:

    O, va, per ką (žydomasoninė – rasiejinė imperialistinė), galimai, paleckininkai yra finansiškai palaikomi –
    http://www.alfa.lt/straipsnis/15078185/Paleckio.uznugaris..naciu.nemylintys.pedofilai=2013-02-03_15-03
    Jei pinigus partijoms turėti uždraustų iš viso, tada ir Paleckiui, gal būt, nebereikėtų susidėti su tokiais (ULL, pvz., neturėjo finansuotojų, dėl ko ir nesugebėjo savo programos teigiamų aspektų pristatyti rinkėjams ir net nepateko į seimą) ir jis galėtų, pvz., dabaigti kampaniją, kuria reikalavo iš Vaišvilos (matyt, žinojo iš ko reikalauja 🙂 ), panaikinti BK 170str., nukreiptą prieš komentatorius.
    Pasitikint Paleckiu galima manyti, kad Vaišvila yra komentatorių priešas, todėl visi tie, kurie jį kelia į padanges, garantuotai yra rasiejiniai šnipai. 🙂

 5. pensininkas:

  Z.Vaišvilai tiktų būti Lietuvos prazidentu. Pasiklausykime spaudos konferencijos.

 6. Vaidilosvainis:

  Va kaip normaliose valstybėse reglamentuojamas “saviškių šaudymas”. Taip kad jei kas nors jūsų paprašytų užrūkyti, būtinai paklauskite, ar jis- ne teroristas ir dar dėl viso ko pažiūrėkite į dangų, ar nešmėžuoja ten koks nors raketomis nešinas dronas…

  Ir dar viena mintis,- kodėl gi Zigmas taip perdėtai aršiai puola Peleckį? Negi toks jau absoliučiai neįmanomas pojūtis,- ar tų laikų krašto apsaugos vadovas kartais ne perdėm bijo, kad kartais neatsiskleistų kažkas perdėm neparankaus pačiam Zigmui?.. Juk liaudis ne veltui yra pastebėjusi, kad dažnai aršiausiai vagyste piktinasi patys vagys… Aš čia, Mazuronio žodžiais tariant, nieko nekaltinu, bet o kas jeigu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: