V.Janukovičiaus viešnagės į Lietuvą proga rengiami piketai (4)

S.Daukanto aikštė | Alkas.lt nuotr.

S.Daukanto aikštė | Alkas.lt nuotr.

Visuomeninio judėjimo „Už teisingumą“ iniciatyvinės grupės nariai kartu su Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariais, Nepriklausomybės Akto signatarais, ukrainiečių bendruomenės Lietuvoje nariais imasi iniciatyvos ir vasario 6 dieną tikisi surengti protesto akciją-piketą Ukrainos prezidento Viktoro Janukovičiaus vizito į Lietuvą proga.

Piketai bus surenti dviejose Vilniaus vietose: 12–14 val. – prie Prezidento rūmų Daukanto aikštėje bei 15–17 val. – prie Seimo rūmų Nepriklausomybės aikštėje.

Akcijos metu bus išsakytas požiūris į  dabartinės Ukrainos vadovybės  politiką demokratijos ir teisingumo atžvilgiu, kai susidorojama  su demokratine opozicija, laisva spauda, į kalėjimus sodinami tie, kas kovoja su korupcija, o užsienio politika paverčiama šio klano interesų išraiška, šantažuojant demokratinę bendruomenę, kad, jeigu Jūs, Europa, netenkinsite mūsų įgeidžių, tai mes savo biznio interesus Ukrainos valstybės sąskaita eisime spręsti kartu su Maskva, rašoma spaudos pranešime.

Remiantis Lietuvos įstatymais, kiekviena iš tokių organizacijų gali ateiti su savo atributika, plakatais ir sudaryti savo piketą, būrelį iki 9 žmonių. Tada tokiam piketui leidimo nereikia.
Būdami už teisingumą Lietuvoje, esame už teisingumą ir Ukrainoje, su kuria Lietuvą sieja ilgaamžiai draugiški santykiai, paremti abipusės pagarbos ir pagalbos mūsų tautoms ir siekiams principais. Ukrainiečių tauta kartu su lietuvių tauta gali įsijungti kartu ir Europos tautų bendruomenę. Šiuos žingsnius pasiryžę palaikyti bei paremti, skelbia akcijos sumanytojai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

4 komentarai

 1. Nepolitikas:

  „Būdami už teisingumą Lietuvoje, esame už teisingumą ir Ukrainoje,…“ O kodėl sustojate? Ką daugiau šalių nežinote? Silpnai, labai silpnai… Siūlau taip : „Būdami už teisingumą Lietuvoje, esame už teisingumą ir visoje Galaktikoje ir toliau pagal tekstą…“ – jeigu gavot nurodymą ir pinigų, tai organizuokit spektaklį kad bent žemė drebėtu ir Amerika pagirtu, o gal į „Gineso“ rekordus pakliūsit, ten tokius registruoja.

 2. vardas:

  DĖMESIO, VISI Į MITINGĄ ŠĮ TREČIADIENĮ VASARIO 6 DIENĄ, 9.30 VAL.VILNIUJE, PRIE SEIMO ! DALINKITĖS !

  Palaikykite Tauragės regiono ir kitus Vakarų Lietuvos gyventojus, stojusius prieš jau pradėtą skalūninių dujų žvalgymą ir gavybą.
  Stabdykime Lietuvos naikinimą!
  Neleiskime grobuonims užteršti mūsų gyvybės pagrindo- geriamo vandens!
  Išsaugokime Lietuvą, savo brangią Tėvynę, ateities kartoms!
  Vilniuje, prie Seimo rūmų, 2013 m. vasario 6 d. 9:30 val. vyks Tauragės rajono gyventojų organizuojamas sankcionuotas mitingas: „NE- SKALŪNINIŲ DUJŲ ŽVALGYMUI IR GAVYBAI!”. Mitingas organizuojamas Aplinkos apsaugos komiteto posėdžio, svarstysiančio skalūninių dujų gavybos klausimus, metu.
  Kviečiame visus, kuriems rūpi Lietuva ir Jos ateitis, pareikšti savo pilietinę poziciją ir aktyviai dalyvauti mitinge.
  Organizatoriai
  Kontaktai:
  Laimutė Sungintienė, tel. 869919793;

 3. Kas toliau...?:

  Kaip “gražu” ir kas gali paneigt, kad neateina Lietuvai LAISVĖS VAKARĖLIS – batka (kremliaus fruktas) pas Prezidentę, janukovičius (kremliaus fruktas) vėl pas Prezidentę, .. Prezidentę kviečia Amerikos Prezidentas Obama į susitikimą (Latviai, Estai važiuoja, o …) LT Prezidentė – nevažiuoja ir pareiškia reikia išlaukt…. tik ko nesako laukiama…?, … naujasis URM Linkevičius pas lavrovą … kas toliau lieka – gal tiesiai iš ES į EURAZIJĄ – Lietuvai juk reikalinga “pragmatiška” užsienio politika … ?
  O gal teisingai – tauta pasirenka komuniagus, … vilniaus universitetininkus, paksistus ir kitus KGB-istus ir to rezultatas – visi keliai tik į kremlių veda.

 4. Galindas:

  Labai Maskvai ir Varšuvai nepatinka Ukrainos ir Lietuvos draugystė ir kas tam priešinasi tai tarnauja šioms imperinių užmačių kupinoms valstybėms – Rusijai ir Lenkijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: