Į Lietuvą atvyksta Ukrainos prezidentas (7)

Viktoras Janukovičius | lt.wikipedija.org nuotr.

Viktoras Janukovičius | lt.wikipedija.org nuotr.

Vasario 6 d., trečiadienį, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė  priims į Lietuvą atvykstantį Ukrainos Prezidentą Viktorą Janukovyčių. Valstybių vadovai dalyvaus Šeštąjame Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų Tarybos posėdyje.

Lietuvos ir Ukrainos vadovai aptars Ukrainos ir Europos Sąjungos santykius, dvišalius ryšius, ekonominį bendradarbiavimą. Taip pat bus kalbama ir apie rudenį Vilniuje vyksiantį Rytų partnerystės viršūnių susitikimą – tai vienas iš Lietuvos pirmininkavimo Europos sąjungos Tarybai renginių.

Prezidentai Dalia Grybauskaitė ir Viktoras Janukovyčius pasirašys Strateginės partnerystės tarp Lietuvos Respublikos ir Ukrainos vystymo gaires 2013 – 2014 m.

Taip pat bus pasirašytas dvišalis Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimo susitarimas Dėl bendradarbiavimo psichoaktyviųjų medžiagų kontrolės srityje.

Trumpa viešnagės Prezidentūroje dienotvarkė su pastabomis žiniasklaidos atstovams:

11:00 Ukrainos vadovo pasitikimo ceremonija

11:04 Lietuvos ir Ukrainos vadovų nuotrauka

11:05 Lietuvos ir Ukrainos vadovų susitikimas

11:50 Lietuvos ir Ukrainos delegacijų susitikimas

12:40 Lietuvos ir Ukrainos strateginės partnerystės vystymo gairių 2013 – 2014 m. pasirašymas

13:00 Lietuvos ir Ukrainos vadovų spaudos konferencija (Spaudos konferencijų salė)

13:20 Pietūs Lietuvos Respublikos Prezidentės kvietimu.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

7 komentarai

 1. Galindas:

  Teisinga politikos ir strategijos kryptis, Prezidente. Gal pasuksime Lietuvos Karaliaus Algirdo ir Didžiojo Lietuvos etmono Karolio Katkevičiaus (sulenkintai – Chodkevičiaus) pėdomis. Prie Mėlynųjų vandenų ir Chotimo mūšių pralietas lietuvių ir rasų kraujas vėl mus sujungs. Linkiu sėkmės!

 2. Vilna:

  Labai džiugu matyti Ukrainos Prezidentą Lietuvoje, ypač svarbu abipusiai strateginė Ukrainos ir Lietuvos partnerystė, parama viena kitai.

  • Labai džiugu...?:

   … Prezidentė susitinka su Julija kalėjime ja guodžia, taip atrodo moteriškai nuoširdžiai už rankos ją palaiko… na taip mūsų Prezidentė teisinga ir nuoširdi – dabar sutinka nuoširdžiai ir tą kuris Juliją uždarė į kaliūzę susitinka su tuo kuris kaliūzėje sėdėjęs matomai už “nuoširdumą” … oi kaip džiugu, o man tai verkti norisi matant tokį šlykštų dviveidiškumą.

   • Vilna:

    Tai ką – susipažinęs su Julijos bylos faktais ar Ukrainos baudžiamuoju kodeksu, kad taip užgiedi… Be to, ne Prezidentas Juliją “uždarė į kaliūzę”, o teismas.
    Kas bebūtų valdžioje Lietuvai visada buvo ir yra svarbūs strateginiai ryšiai su Ukraina, pagal tai ir vertintinas vizitas.
    Gaudytis reikia dalykuose, o dabar gaunasi, kaip toje pasakoje “Bėkim, dangus griuna” …

    • Tikrai reikia gaudytis...?:

     Gal teigsit, kad ne putinas Chodorkovskį įkalinęs laiko, o Rusijos teisingumas? Gal visas “teisingumo temidės” Lietuvos patriotiškiausias ir šviesiausias pokario metų žiedas taip pat buvo sunaikintas NE STALINO, o teismų? Gal visas pasaulis vienaip mato, o tu kitaip matai kas ką kur įkalina? :-))
     Pasiskaityk žinutę žemiau, gal tada tikrai pradėsi gaudytis. O ten kelių metų FAKTAI KAIP BLYNAI … o gal jau neatmeni ir tai? Jei trūksta tokių faktų apie Rusiją … Ukrainos kučmas ir jenukovičius – inrernete pasieškok kas valdo tas valstybes ir kokie “teismai” ten oproziciją teisia – gal tada atsikvošėsi ir nesvapaliosi niekų apie “strateginius partnerius” – juk mūsų “strateginiai” santykiai iki 1990 metų buvo patys “STRATEGIŠKIAUSI”, o algas VISIS gaudavom kaip pensininkai, taip ir inžinieriai, profesoriai – po 120 rub, gal kas rytą eilėse muštis už kiaulės pažiaunius, nes po pusvalandžio liks tik kanopos ir uodegos – tai gal “komunizmas”, o visas pasaulis – “IŠSIGIMĘS” ėjo ir eina ne tokiu keliu, suprato ir supranta kas strateginiai partneriai, o kas tik vilkai ėriuko kailyje? Neduok Dieve tokių strateginių partnerių Lietuvai, nors jau viskas sprendžiama UŽDARUOSE susitikimuose IR TIK SU PAČIU STRATEGIŠKIAUSIU partneriu (kremlium) ir jo pagimdytu monopolininku GAZPROMU ir su visais kitais kaip šis “strategais”…? Teisingai rašoma – jau LIETUVĖLĖJE NEPRIKLAUSOMYBEI VAKARAS ateina. O jei ir liks laisvė, tai ji bus tik deklaruojama.

 3. Kas toliau...?:

  Kaip “gražu” ir kas gali paneigt, kad neateina Lietuvai LAISVĖS VAKARĖLIS – batka (kremliaus fruktas) pas Prezidentę, janukovičius (kremliaus fruktas) vėl pas Prezidentę, .. Prezidentę kviečia Amerikos Prezidentas Obama į susitikimą (Latviai, Estai važiuoja, o …) LT Prezidentė – nevažiuoja ir pareiškia reikia išlaukt…. tik ko nesako laukiama…?, … naujasis URM Linkevičius pas lavrovą … kas toliau lieka – gal tiesiai iš ES į EURAZIJĄ – Lietuvai juk reikalinga “pragmatiška” užsienio politika … ?
  O gal teisingai – tauta pasirenka komuniagus, … vilniaus universitetininkus, paksistus ir kitus KGB-istus ir to rezultatas – visi keliai tik į kremlių veda.

 4. Galindas:

  Labiausiai Lietuvos ir Ukrainos draugystei ir strateginei partnerystei visada priešinosi ir nepatenkinti Maskva ir Varšuva. Šiai partnerystei prieštaraujantys tampa Maskvos ir Varšuvos imperinių užmačių tarnais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: