Seime spaudos konferencija „Kas Lietuvą daro policine valstybe?“ (tiesioinė transliacija, audio, video) (19)

A.Stancikienė | Feisbuko nuotr.

A.Stancikienė | Feisbuko nuotr.

Sausio 31 dieną, ketvirtadienį, 10 val. įvyks Seimo narės Aurelijos Stancikienės spaudos konferencija „Kas Lietuvą daro policine valstybe?“ Dalyvaus nuo policijos smurto nukentėjusi Evelina Paltanavičiūtė Matjošaitienė, Garliavos ir Kauno „kreidelių“ bylose už projektą „Tiesos“ persekiojama Tatjana Narkevičienė.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją žiūrėkite ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai klausimus raštu tiesiogiai užduokite ČIA.

***

Pateikiame spaudos konferencijos tiesioginės transliacijos iš seimo vaizdo įrašą. Atsiprašome už prastą transliacijos garso kokybę ir dėl techninių kliūčių prarastą dalį vaizdo įrašo. Žemiau pateikiame taip pat visos konferencijos garso įrašą (Alkas.lt).

Visas spaudos konferencijos garso įrašas:

Seimo narės A. Stancikienės pateikta filmuota medžiaga: konkretūs filmuoti policijos smurto veiksmai Garliavoje:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

19 komentarų

 1. pensininkas:

  Pasiilgau Aurelijos. Būtinai žiūrėsiu.

 2. Prusas:

  Aurelija yra ypatingai grazi moteris, o is politikiu pati graziausia

 3. suvalkietis:

  Ačiū už informaciją. Alkas – geriausias Lietuvos žinių portalas ! Linkėjimai kuo geriausi.

 4. pensininkas:

  Siaubas. Aš tremtinys ir politinys kalinys tokio smurto prieš vaikus bei taikius piliečius ir Stalino laikais nemačiau.

 5. Ona:

  per mazai saziningu politiku, kurie kovoja su korumpuotais klanais nusenusioje Lietuvoje. Musu rinkta prezidente i GP, AT vadovus skyre ne asmenybes, o bestuburius. Valys su savo prasymu seime del imuniteto panaikinimo Venckienei pasirode kaip zaidziantis vaikas smelio dezeje. Tai kokia begali valstybeje buti demokratija, jei slykstus melas is teisesaugos liejasi per krastus. Sekmes nepailstantiems seimo nariams, sakantiens TIESOS zodi.

 6. Atas:

  “Tikras lietuvis” nusišnekėjo.

 7. Žaltys:

  Nepaisydami Aplinkos Ministro Mazuronio perpėjimų laisvos ir nepriklausomos Lietuvos žvejai ant atskilusios ledo lyties nuplaukė į marias. Tiesiog nesuprantu: kur žmonių protas lįsti ten, kur nesaugu. Gražiuoju sakyk kad reik laikytis įstatymų- nesupranta. Jei per makaulę barkštelėsi – Stancikienė rėks. Ta pati, kuri keistu būdu būstą Vilniuje pasidarė. Panašu kad siekiama visiškai sužlugdyti Lietuvos policiją, kad banditai galėtų siautėti netramdomi. Kažkam atrodo kad policinikai tarp riaušininkų turi vaikščioti kaip nekaltos mergelės po rūtų darželį, rankose laikydami atverstą kodeksą?

 8. Ausra:

  Visada nekantriai laukiu Aurelijos straipsniu ar pasirodant TV laidose. Kaip gera klausyt kalbant protinga zmogu, pas ja viskas pagrista faktais, kai ji baigia kalbét, JIE neturi ka pasakyt, lieka be zodziu! begaliné padéka siai moteriai uz jos drasa, pasiryzima kovoti iki galo, buti nuskriaustu puséje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: