„Veidas“ geriausiu meru išrinko A.Katiną (0)

A.Katinas, lsdp.lt nuotr.

A.Katinas, lsdp.lt nuotr.

Šiandien, sausio 28 dieną, savaitraštis „Veidas“ skelbia savo sudarytą geriausių Lietuvos merų reitingą, kuriame pirmąją vietą užėmė Utenos rajono vadovas socialdemokratas Alvydas Katinas, kuris rytoj švenčia 53-ąjį gimtadienį.

Utenos meras iriamas už tai, kad mieste veikia šiuolaikiška biblioteka, daugiafunkcis centras, sporto salė, stadionas, čia įsikūrę visi didieji prekybos centrai, iš kurių rajono vadovai išsiderėjo nemažas investicijas į miesto infrastruktūrą. Renovuojamos mokyklos, darželiai, tiesiami nauji šaligatviai, pėsčiųjų takai, gatvės, įrengti nauji parkai, atnaujinti vandenvalos įrenginiai.

Savivaldybės rankose esanti šilumos ir vandens sistema leidžia gyventojų neapkrauti dideliais mokesčiais. Modernizavus šilumos tiekimą, uteniškiai už šilumos energiją moka vieną mažiausių kainų šalyje.

Į trejetuką taip pat pateko jo partijos bendražygis Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas ir Palangos vadovas konservatorius Šarūnas Vaitkus.

Savaitraštis merų rinkimus sudaręs pagal slaptas anketas, kurias užpildė patys savivaldybių merai, ministerijų kancleriai ir viceministrai, kai kurių departamentų direktoriai, Seimo kontrolieriai ir pagrindinių šalies verslo asociacijų vadovai. „Veidas“ nurodo išsiuntęs 200 tokių anketų.

2012 metais geriausiu metu buvo išrinktas Neringos meras Antanas Vinkus.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: