Specialus tinklalapis Palangai – Lietuvos kultūros sostinei (0)

Puslapio fragmentasSukurtas tinklalapis, skirtas Palangai – šiųmetei Lietuvos kultūros sostinei. Jame besidomintieji kultūra bei Palangoje šiais metais vyksiančiais renginiais ras visą juos dominančią informaciją lietuvių ir anglų kalbomis.

Svetainėje dominuoja mėlyna, geltona ir oranžinė spalvos. „Jos labiausiai asocijuojasi su kurortu, primena jūrą, smėlį ir saulę. Visoje svetainėje naudojamas menininko Juozo Griušio jaunesniojo sukurtas raštas“, – sakė tinklapį kūrusi dizainerė Viktorija Petruškaitė.

Svetainės kūrėjai kėlė sau uždavinį sukurti tokį puslapį, kuris būtų patrauklus ne vien kultūros žinovams, bet ir kiekvienam vartotojui. „Nėra nė vieno puslapio, kuriame greta tekstinės nebūtų vaizdinės medžiagos. O tai yra labai svarbu, nes kultūra susideda tiek iš vaizdinės, tiek iš grafinės bei tekstinės medžiagos“, – pabrėžė V. Petruškaitė.

Naujajame tinklapyje skelbiama informacija apie visus šiais metais Palangoje vyksiančius projekto Lietuvos kultūros sostinės renginius – numatomas šventes, festivalius, parodas, meno projektus, minėtinas datas bei reikšmingas sukaktis.

Pateikiama išsami projekto „Lietuvos kultūros sostinė“ programa, interaktyviai, žemėlapyje nurodoma renginių vieta. Svetainės lankytojų patogumui sukurta fotogalerija, skelbiami vaizdo įrašai bei numatomų įvykių anonsai, svetainė sujungta su socialiniais tinklais.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: