D.Kameronas siūlo referendumą dėl pasitraukimo iš Europos Sąjungos (6)

Deividas Kameronas

Deividas Kameronas

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Deividas Kameronas trečiadienį, sausio 23 dieną pasiūlė po 2015 metų surengti referendumą, ir paklausti savo piliečių ar jie vis dar nori būti Europos Sąjungos sudėtyje.

Vokietijos kanclerė Angela Merkel trečiadienį pareiškė, kad Vokietija yra pasirengusi aptarti Britanijos pageidavimus dėl Europos Sąjungos.

Didžiosios Britanijos ministrui pirmininkui D. Kameronui pasiūlius po 2015 metų surengti referendumą, kuriame britai pasirinktų – nori jie likti Europos Sąjungoje ar ne – Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė atkreipia dėmesį, jog Lietuvai ir ekonomiškai, ir politiškai naudingesnė integruota Europa.

„Globalūs iššūkiai reikalauja solidarumo ir vienybės, visų Europos valstybių veikimo kartu. Vieninga ir stipri Europa – naudinga visiems. Lietuva ir ekonomiškai, ir politiškai bus saugesnė labiau integruotoje Europoje“, – „DELFI“ atsiųstame komentare teigia prezidentė D. Grybauskaitė.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , .

6 komentarai

 1. Inga Baranauskienė:

  Išklausiau Kamerono kalbą, ir kilo tokia mintis – gal reikėtų kažkaip išreikšti solidarumą?

 2. Sėlis:

  Žlugs ta Europos Iškrypėlių Sąjunga, pamatysit.

  • Zalieska:

   Žlugus Europos Iškrypėlių Sąjungai ponuli Sėli greitu laiku pateksi į Rusijos sąjungą o tenai čiurkos tavęs iškrypėlio lauks. Ir busi Sėlis Simonenkai skanumėlis kol iš ruros pabirs smėlis.

   • Nepolitikas:

    Ar tai visi tautininkai tokie tupi? Iš ES reikia kuo greičiau išstoti. Europą, kaip ir Lietuvą žlugdą mokesčiai ir pinigų nuvertėjimas. Pagalvokit patys – gyventojų mokesčiai Lietuvos biudžete sudaro virš 89%, likusieji 11% sudaro gauti iš „verslo“(pelno). Palyginimui : USA 35%, Anglijoje 45%, o per krizę padidėjo iki 50-70%.
    Kas yra „kainų augimas“, tai yra pinigų nuvertėjimas! Kaip pradedam protingai kalbėti apie suverenitetą, atsiranda klapčiukai ir grasino, kad mus vėl „prijungs“ Rusija. Bet šito niekada negali būti(ne bent karas), todėl kad yra konstitucinė nuostata : „Dėl Lietuvos Respublikos nesijungimo į postsovietines Rytų sąjungas“, o kad ją „peršokti“ reikia kad pasisakytu „ne mažiau kaip 3/4 Lietuvos piliečių, turinčių rinkimų teisę.“

 3. Saulius Kulvičius-tautininkas:

  Globalus kapitalas kelia gamybą į Kiniją ,Dabar Europoje gamyba trukiasi, JAV – traukiasi. JAV tai tenkino kol spauzdino tuščius dolerius. Dabar KInija visus gali užversti tais tuščiais doleriais,-tada šakės doleriui. Lieka -skolint ir pirkt. Tuomet šakės ir europos ir Amerikos ekonomikai. Lietuvai tai gal ir geras variantas,- gimdanti lietuva sugryžtų namo, o valgyt kaip nors užteks.

 4. Aras:

  Jei prezidentei europa patinka,tai dar nereiskia,kad visiems patinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: