Dėl Lietuvos simbolių niekinimo tautininkai kreipiasi į Generalinę prokuratūrą (76)

Gintaras Songaila

Gintaras Songaila

Šiandien 14 val. Tautininkų Sąjungos pirmininkas Gintaras Songaila ir Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos pirmininkas Julius Panka Lietuvos Respublikos Generalinei prokuratūrai įteikė prašymą generaliniam prokurorui pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šių metų sausio 19 dieną, 14 val. neregistruotos organizacijos „Antifa Lietuva“ (tinklalapis Antifa.lt) surengtos vadinamosios „Antifašistinės solidarumo akcijos“ prie Graikijos ambasados Vilniuje metu naudotų plakatų, kuriuose buvo išniekinti su fašizmu nieko bendra neturintys simboliai.

Tautininkų pasipiktinimą sukėlė vienos akcijos dalyvės laikytas plakatas su užrašu ispanų kalba „¡No pasarán!“ („Jie nepraeis!“), po kuriuo pavaizduoti perbraukti simboliai: Gediminaičių stulpai, Svastika ir graikiškas Meandro simbolis (naudojamas Graikijos politinės partijos „Auksinė aušra“, protesto prieš kurią pretekstu surengta minėta akcija). “Tai ne pirmas kartas, kai išniekinami valstybės simboliai, ir teisėsaugos institucijos turėtų pagaliau tai užkardyti”, – sako G. Songaila.

Antifos akcijos plakatas | DELFI, K.Čachovskio nuotr.

Antifos akcijos plakatas | DELFI, K.Čachovskio nuotr.

Tautininkų pareiškime sakoma, kad Lietuvos Respublikos Valstybės herbo, kitų herbų ir herbinių ženklų įstatymo 6 straipsnio 1 dalyje nustatyta, jog „Lietuvos istoriniai nacionaliniai simboliai yra dvigubas kryžius ir Gediminaičių stulpai“, taigi minėtos akcijos metu buvo išniekintas ir fašizmo simboliams prilygintas vienas iš Lietuvos istorinių nacionalinių simbolių, kuris taip pat naudojamas ir Lietuvos kariuomenės simbolikoje. Šio įstatymo 16 straipsnis numato, kad „asmenys, pažeidę šį įstatymą, atsako įstatymų nustatyta tvarka“. Šio įstatymo 2 straipsnyje pažymėta, kad „Lietuvos valstybės herbas – Lietuvos

Respublikos Konstitucijoje įtvirtintas ir šiame įstatyme aprašytas oficialus valstybės simbolis“. Tautininkų manymu, kad Lietuvos valstybės herbui prilygintini ir šiame įstatyme įteisinti Lietuvos istoriniai nacionaliniai simboliai, nes įteisinti šiuo įstatymu (6 str.) jie drauge su pagrindiniu herbu traktuotini kaip oficialūs valstybės simboliai. Už oficialių valstybės simbolių išniekinimą numatoma baudžiamoji atsakomybė, todėl dėl šios veikos prašoma pradėti ikiteisminį tyrimą ir pateikiama ir papildoma informacija apie kitus panašius atvejus.

Veidaknygėje platinamas „antifašistinis“ plakatas

Veidaknygėje platinamas „antifašistinis“ plakatas

Minėtos akcijos metu kita akcijos dalyvė laikė plakatą su užrašu anglų kalba „No more 1933 in Europe!“ („Daugiau jokių 1933 Europoje!“), greta kurio pavaizduoti du perbraukti simboliai – Svastika ir Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos (toliau – LTJS) naudojamas Trijų liepsnų simbolis. Šis simbolis nuo 1935 m. buvo naudojamas 1927–1940 m. veikusios Lietuvių tautiško jaunimo sąjungos „Jaunoji Lietuva“. Tautininkai pažymi, kad nei minėta iki 1940 m. veikusi jaunimo organizacija, nei šiandieniniai jos tęsėjai neturėjo ir neturi nieko bendra su fašizmo ar nacionalsocializmo idėjomis, todėl jų simbolio – Trijų liepsnų – naudojimas perbrauktų tokioje „antifašistinio“ pobūdžio akcijoje ir siejimas su 1933 m. įvykiais Europoje (A. Hitlerio vadovaujamų nacionalsocialistų atėjimas į valdžią Vokietijoje) yra šio simbolio išniekinimas ir neapykantos prieš šios organizacijos narius kurstymas.

Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 170 straipsnio 1 dalyje sakoma, kad „tas, kas turėdamas tikslą platinti gamino, įsigijo, siuntė, gabeno, laikė dalykus, kuriuose tyčiojamasi, niekinama, skatinama neapykanta ar kurstoma diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl (…) įsitikinimų ar pažiūrų (…), arba juos platino, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų“. To paties straipsnio 2 dalyje taip pat nurodoma, kad „tas, kas viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl (…) įsitikinimų ar pažiūrų, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų“.

Tautininkai mano, kad tokių plakatų gaminimas ir naudojimas viešos akcijos metu yra neapykantos LTJS narių atžvilgiu skatinimas dėl akcijos dalyviams nepriimtinų jų pažiūrų, tyčiojimasis ir niekinimas, nepagrįstai jų organizacijos simbolius sutapatinant su fašistiniais ar nacionalsocialistiniais simboliais, todėl prašo įstatymo nustatyta tvarka pradėti ikiteisminį tyrimą ir dėl šių nusikalstamų veikų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

76 komentarai

 1. Vincas:

  Ir ne kitaip, negal;ime prikergti fašizmo simbolių tautinio judėjimo ženklams ir reikalauti vienodos atsakomybės. Nebet TJS į savo gretas vėl priims neonacius…

 2. Kemblys:

  Tautininkų manymu:
  “Tautininkų manymu, kad Lietuvos valstybės herbui prilygintini ir šiame įstatyme įteisinti Lietuvos istoriniai nacionaliniai simboliai, nes įteisinti šiuo įstatymu (6 str.) jie drauge su pagrindiniu herbu traktuotini kaip oficialūs valstybės simboliai. Už oficialių valstybės simbolių išniekinimą numatoma baudžiamoji atsakomybė, todėl dėl šios veikos prašoma pradėti ikiteisminį tyrimą ir pateikiama ir papildoma informacija apie kitus panašius atvejus.”

  “herbui, istoriniai nacionaliniai simboliai (3 svetimžodžiai iš eilės!), herbu traktuotini (2 iš eilės), oficialūs, simboliai, oficialių, simbolių, informacija”

  Gaila, kad už lietuvių kalbos begėdišką bjaurojimą nenumatyta BAUDŽIAMOJI atsakomybė 🙁

 3. lietuvis:

  Gaila, kad tautininkai užkibo ant neokomunistinių padugnių kabliuko. Juk svastika joks fašizmo simbolis, o vienas seniausių žmonijos ženklų, reiškiantis saulę.

 4. suomis:

  Gerai, teisingas žingsnis.

 5. Bausti ! Ir griežtai pagal įstatymus . Ką jau kalbėti apie kitus mums brangius dalykus , jeigu didžiulį istorinį kelią praėję simboliai , viešai niekinami…Bausti…

 6. Galindas:

  Kembliui, juk žinoma, kad žodis Herbas yra kilęs iš baltiško- lietuviško “Garbė, gerbti”, tik sugrįžęs įlietuvių kalbą iš vakarų jau pakitęs: vietoj garso “G”, virtęs “H”. Daug yra grįžusių žodžių su pakitusiais garsais:Vykti- vyko – Vykingas -vikingas; Varyti – varo- varingas – varingis- variagas; Ratas – ratuš – rotušė – rotacija ;

 7. Galindas:

  Šituos pienburnius, kuriuos pasamdė svetimos jėgos, jie suniekino mūsų konstitucinius ženklus, reikia bausti bauda ir kalėjimu. Bet dar būtų geriau, kad mūsų Seimas pataisytų įstatymą, kur senąjį baltų ir kt. tautų Saulės ženklą, vadinamą “Svastika” sulygino su bolševikų “pjautuvu ir kūju” ir uždraudė, tuo parodydami savo neišprusimą. Būtų gerai, kad kas nors iš teisininkų paduotų į tarptautinį teismą Hitlerį už svastikos pasisavinimą, pagrobimą ir savo nusiklatimais šio ženklo suteršimą. Žodžiu išteisintų 5-ių tūkstančių metų svastiką, o pasmerktų tik nusikaltėlius.

 8. saunuoliai:

  Saunuoliai, tautininkai ir tautinis jaunime- butinai reikia *pasodinti* i kalejima tas komunistines raudonasias uteles dergiancias musu Tevyne, jos istroija, Valstybes zenklus.

  Tik nepalikite sito dalyko savieigai- kgbistine ir stribine musu “teisesauga” numarins sia byla, neleiskite, kad butu teigiama neva nera nusikaltimo sudeties, truksta irodymu ir pan.

  O del Svastikos- tai net jus trapusavyje nesutariate. GEDA. Tai juk senoji baltiskoji (pasauline- t.y. naudota ir kituose krastuose, pvz. Indijoje, pries 4-5 tukst. metu) Svastika visiskai nieko bendro neturi su III Reicho NSDAP naudota svastika- ju sukimosi kryptys priesingos!!!! Tai nera IDENTISKI simboliai! Cia net negali buti kalbos apie (ne)galejima baltiskosios Svastikos naudoti viesajame gyvenime.

  Jau nekalbant apie Triju liepsnu simboli 🙂

 9. Leonas Milčius:

  Ir blogiausiame sapne nebuvo galima tikėtis, kad praėjus beveik 25 metams nuo Sąjūdžio susikūrimo, bus pradėti niekinti tautos šventi istoriniai simboliai, su kuriais mes kilome į kovą dėl Lietuvos nepriklausomybės. Mankurtizmas privalo būti sustabdytas.

 10. Mindaugas:

  Pritariu Tautinikų sąjungos kreipimuisi.Reikia bausti tuos,kurie išniekina garbingus Lietuvos valstybinius simbolius,prilygindami juos nacistiniams simboliams.

 11. Labai džiaugiuosi, kad pagaliau to imtasi ir tikiuosi, kad “antifašistai” gaus tai, ko nusipelnė.

 12. Valdas:

  Lietuvos žemė – prekė užsieniečiui.
  Tai pats gėdingiausias Lietuvos išniekinimas.

 13. Teisingai! Bet kodėl niekas nepateikė kaltinimų dėl Lietuvos vėliavos išniekinimo Garliavoj?

 14. Mindaugas:

  Įdomi “antifašistų” šutvė,kuri Lietuvos valstybinius ženklus prilygina nacistiniams simboliams,o bolševikinės-stalininės Sovietų Sąjungos,sunaikinusios milijonus žmonių,valstybinius simbolius pagarboje laiko.

 15. rugis:

  pritariu tautininkams. Kas ir kodel Lietuvai neduoda laisvai kvepuot?

 16. Nagi:

  Reiškiu gilią pagarbą Jului pankai ir Gintarui Songailai už jų aktyvumą ginant mums visiems svarbių Tautos simbolių niekinimą, tik vargu ar ši bolševikinė vyriausybė į tai reaguos, nelabai tikiu. Juk šios Antifą padugnės gimė ne šiaip iš nieko, o išaugo iš bolševikinių šaknų. Kol Lietuvos purvasklaida nupirkta ir yra valdoma tų kurie nekečia visko kas yra lietuviška, bruka mums įvairias bjaurastis kaip gėjų eitynes Gedimino prospektu, manau kad dabartinei valdžiai ir prokuratūrai yra tik nusispjaut ant tautos simbolių, jie bolševikų iš Antifa organizacijos nebaus, kaip ir nebaudžia Padleckio frontininkų, ar naujosios kairės ideologų. Kaip jie ką nors gali bausti, jei jie visi yra vieno ir to paties medžio vaisiai. Dabar Linkevičius greitu laiku važiuos į Lenkiją pas Sikorski tartis kokiomis sąlygomis Lietuva parsiduos Lenkijai. Lietuva jau tampa nebe valstybe, o kiauru maišu iš kurio viskas byra ir nemanau kad mes dar ką nors galime padaryti prieš mus šliaužianti perversmą.
  Tarp kitko paskutiniu metu Delfis tapo tuo tinklapiu kuriame laisvai reiškiama antilietuviška mintis. Tautiškai mąstantiems lietuviams į ten kelias uždarytas, komentarų nepriima.

  • Valdas:

   Pats laikas sukilimui. Taip? : )

   • Tas paršiukas, tai man primena tokį polkabį dviejų mano draugų, visiškai ne istorikų:Draugas 1: Žiūrėjau per Discovery, ten sakė, kad ant kažkokio faraono mumijos rado kokaino, matai, dabar jau įrodė, kad jie net į Ameriką nuplaukdavo!Draugas 2: O nelogiškiau, kad archeologas koksą vartojo ir nusičiaudėjo?Žodžiu kai yra krūva paaiškinamų arba nepaaiškinamų galimybių, pasirenkama pati nerealiausia, vietoj akivaizdžios.

 17. Gintautė:

  Ginkime ir mes ką bočiai gynė. Sėkmės!

 18. Mikrobas:

  Bus paprastai. “Gediminaičių stulpai” tik panašūs į valstybės simbolį, beto juodos spalvos, ir tai visiškai nepanašu į valstybės simbolio originalą. Ne tos proporcijos, netoks storis ir pan. Tik va svastikai tai negalioja, ana belenkokia jau yra konkrečiai “nacistinė”, juoda, balta, geltona, raudona, nematoma į kairę ar dešinę bežiūrinti- vistiek nacistinė.

 19. Ona Voveriene:

  Šaunuoliai, vyrai, esate! Piktžoles reikia rauti iš šaknų vos tik jos pasirodo. Kitaip visą lauką užterš. Kam nepatinka Lietuvos duona, tegul važiuoja piketuoti su Graikijos tinginiais, nenorinčiais dirbti. Pagarbiai. Ona Voverienė, Vilnius, 2013.01.22

 20. Amelija:

  O kaip dėl nuolatinių išpuolių Alke prieš lenkus, žydus, krikščionis? Juk tai irgi viešoji erdvė, kurioje pažeidžiamas įstatymas. Gal reikėtų ir sau prisitaikyti G. Songailos citatą: “Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 170 straipsnio 1 dalyje sakoma, kad „tas, kas turėdamas tikslą platinti gamino, įsigijo, siuntė, gabeno, laikė dalykus, kuriuose tyčiojamasi, niekinama, skatinama neapykanta ar kurstoma diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl (…) įsitikinimų ar pažiūrų (…), arba juos platino, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų“. To paties straipsnio 2 dalyje taip pat nurodoma, kad „tas, kas viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl (…) įsitikinimų ar pažiūrų, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų“.

  • Amelija,

   tu pastoviai ir akivaizdžiai sąmoningai pamiršti, kad gyveni ne kokioje nors kosmopolitinėje-antilietuviškoje, o būtent Lietuvių Tautos sukurtoje Nepriklausomoje Lietuvos Valstybėje, kurios esminė valstybinė paskirtis ir egzistavimo prasmė yra viena – garantuoti Lietuvių Tautos klestėjimą istorinėse-etninėse Lietuvių Tautos žemėse, tvirtai kovoti su visais Lietuvių Tautos priešais bei siekti Lietuvių Tautos esminių tikslų įgyvendinimo – o visai ne kokių nors žydų, lenkų, rusų ar arabų, ypač jei jie netgi išdrįsta “stumti į pakraštį” Lietuvybę….

   • Dėl BK 170 ir kai kurių kitų straipsnių, tai be jokios abejonės juos būtina pakoreguoti – labai aiškiai įrašant, kad Lietuvių Tautos Valstybėje nusikaltimu laikoma būtent tai, kas kenkia Lietuvybei.

    Deja, dabartinę formuluotę parengė slapti ir atviri Lietuvių Tautos priešai, išlikę dar nuo okupacinių laikų, taip ir neišeliminuoti iš mūsų Valstybės teisėsaugos struktūrų, pasinaudoję tuo, kad nebuvo atlikta nei desovietizacija, nei dekagėbizacija.

    Tačiau be abejo ateis laikas, kada jiems už savo nusikaltimus ir antilietuvišką veiklą teks stoti prieš Lietuvių Tautos Teismą.

   • Vilmantas Rutkauskas:

    Juolab, krikščionybė – taip pat gražiai toli – ne Lietuvybė.

   • Žiemgalys:

    Amelija didele dalimi yra teisi.Nekultūringi komentarai,niekinimas kurios nors visos tautos ar religijos tikrai nedaro garbės kai kuriems tautininkams,bet,priešingai,juos tik pažemina visuomenės akyse.Todėl,rašantiems komentarus,čia kai kam tikrai reikia rimtai pamąstyti,ar jie savo komentarais nepakenkia viso tautinio judėjimo įvaizdžiui Lietuvos plačiojoje visuomenėje.

    • tikras lietuvis:

     Neikiek ji neteisi – pateik pirma pavyzdį, o tada mes nuspręsim kas yra teisus.
     Bet jei ne tu, tai vargas tau – melagių žiemgaliai niekada nepakęsdavo. 😉

    • Mikrobas:

     Man nepakenkė, o tokie kaip tamsta, kultūringi ir atvedė LLRA į Konstitucinę daugumą seime….Kalba eina apie valstybės simbolio niekinimą ir išniekinimą, už ką vertėtu sušaudyti arba pakarti…

     • Žiemgalys:

      Politinę moralę ir kultūrą reikia skirti nuo Lietuvos interesus išduodančios politikos.Visuomet,ką nors darant,politikams reikia mąstyti,ar tai neprieštarauja Lietuvos pamatiniams interesams,kuriems gali labai pakenkti ne tik neleistinos nuolaido lenkų šovinistams,bet ir bereikalingas karingumas.Manau,kad uždrausti LLRA dar yra šiek tiek peranksti,bet patenkinti jos šovinistinius įnorius reikštų Lietuvos išdavystę.O už Lietuvos valstybinių simbolų išniekinimą reikia bausti tik,savaime aišku,ne “sušaudyti”,ne “pakarti”,nes priešingu atveju patys liktume žiauriais nusikaltėliais.Taigi viskas turi būti “pasverta ir pamatuota” ir priimti adekvatūs veiksmai.

  • Mikrobas:

   Tamsta Amelija kalbate apie tai, kas neegzistuoja ir kam “ginti” yra taikomas BK 170str. LR nėra įteisinta tai apie ką tamsta čia kliedite, niekur ir jokiame teisėtame dokumente nenurodoma nei rasė, nei tautybė, nei tikėjimas, nei seksualinė orientacija, nei dar koks kitas biesas, todėl toks įstatymas profilaktiškai yra tasikomas tokioms vištoms kaip tamsta, ypač, kai dar prisipažysta “nusikaltimą padarę”, be to dar priminsiu, jog taikant tą straipsnį yra taikomos 2 bausmės (piniginė bauda ir kompiuterinės tecnikos konfiskavimas), kas savaime prieštarauja teisei, kur antroji bausmė yra priedo prieštaraujanti LR Konstitucijai:

   23 straipsnis
   Nuosavybė neliečiama.
   Nuosavybės teises saugo įstatymai.
   Nuosavybė gali būti paimama tik įstatymo nustatyta tvarka visuomenės poreikiams ir teisingai atlyginama.

   7 straipsnis
   Negalioja joks įstatymas ar kitas aktas priešingas Konstitucijai.
   Galioja tik paskelbti įstatymai.
   Įstatymo nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

   NUOSAVYBĖ GALI BŪTI PAIMTA VISUOMENĖS POREIKIAMS TENKINTI IR TEISINGAI ATLYGINAMA.

  • lietuvis:

   Esi žydelka, neokomunistinė lerva. Neapsimetinėk krikščione. Žinom tokius, kaip nuluptus.

 21. tikras lietuvis:

  Manoma, kad plakatą laiko žydė.

  • Vilmantas Rutkauskas:

   Gerai, jei žydė ar tik kokia šiaip kvantinė davatka, o jei ne – kas tada ?
   Laimei, žurnaliūgos pastebėjo, Išsiaiškins.

   • Plakatą čia straispsnyje pateiktame foto laiko eilinė “jauniklė vištelė” – o štai tos “imitusios moteriškės”, kurios jai tą plakatą pakišo, stovi “už kadro” – vadinamoji Vilma Fiokla Kiurė, kuri iš tikrųjų yra sena anarchistė Vilma Pajuodienė, mergautinė pavardė Kiuraitė, ir Delfio aktyvi žurnalistė, lesbiečių aktyvistė Lina Žigelytė.

    Štai jų “snukučiai visame gražume”:

    http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/543822_571682136175808_1762652037_n.jpg

    Plačiau apie šitas “gražuoles” čia (gale temos):

    Kosmopolitizmo “šiukšlės” – sorošistų, komunistų, anarchistų, pederastų “aktyvas”
    http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?f=114&t=1508&start=80

    • tikras lietuvis:

     Žygeivi,
     piauniai jau perėjai į žydų pusę, kad apsimeti, jog nebežinai, kad tokios tautybės žydas nėra? 😉

     • Tikras lietuvi,

      štai čia aš su tavimi nesutinku, ir tu tai puikiai žinai. Ne kartą jau šį klausimą nagrinėjome.j

      Yra ir žydai, ir arabai, ir koptai, ir dar daugybė visokių kitokių semitų bei chamitų – kaip tik todėl terminas “antisemitizmas”, kalbant tik apie žydus, yra visiška antimokslinė nesąmonė, tačiau labai mėgstama visokių bemokslių “raudonai-žydrų” tolerastų-liberastų… 🙂

      Gali būti, pvz., antižydizmas ar antiarabizmas, ir pan., nes antisemitizmui atsirasti apskritai labai sunku (juk netgi specialistai sunkiai suskaičiuoja visas visokiausias semitų tautas ir gentis – jų įvairovė tikrai nemenka).

      P.S. Pabaigai pridursiu neatremiamą argumentą 🙂 : kaip gi aš galiu neigti Žydų tautos egzistavimą, jeigu esu Mosado rezidentas Lietuvoje (kažkaip panašiai jau labai seniai parašė mano labai mylima ir gerbiama Pip-pedija – na o aš jos tvirtinimais tikiu, kaip koks nors tikras krikščionis tiki Biblija pažodžiui ir nesvarstydamas – beje, esu jau tai minėjęs kažkada… 🙂 ).

      Na bet tu gi neypatingai mėgsti Pipediją, nes tave labai jau negražiai išvadino… :), taigi šis man labai svarus argumentas tave vargiai bepaveiks… 🙂

 22. kaunietis:

  Pirmas veiksmas, turi buti uždraustos svetimu valstybių finansuojamos organizacijos veikencios Lietuvoje! Nes tokios organizacijos tikrai atstovauja ne Lietuvos žmoniu interesus. Ka sako Lietuviu liaudies patarle tuo atžvilgiu: Kas moka, tas ir muzika užsako.

 23. Sėlis:

  Padugnės kosmopolitai tie antifašiai. Ir kaip dar leidžia tokiai organizacijai gyvuoti, akivaizdžiai parsidavusi mūsų bestuburė valdžia. Gaila, labai gaila…

 24. Sėlis:

  Gėdykis, toleraste, gėdykis. Ne pirmas ir ne paskutinis tolerastinio plauko šitaip sako.

 25. Gediminas:

  O tu stovėk, kaip stovi stulpas. Koks sunkus ir pasiaukojantis yr seimo nario Songailos kovojimas už Lietuvą. Man asmeniškai didžiausias absurdas yr tame, kad jauni žmonės kažkur stoviniuoja su plakatais ir jaučiasi jog daro laaaaaabai svarbų Lietuvai darbą. Šiuo metu man regis reik pusę senų namų miestuose nugriauti užuot kalbėjus ir rašinėjus apie jų renovaciją. Plakatus nešioja sutrikusio mąstymo publika ir reikia juos toleruoti taip pat, kaip ir Gražulį ar Aušrinę. Gorbačiovas tai vadino pliurpalizmu, demokratija, perestrojka. Ramybė Jums.

 26. Marija:

  Apmaudu, kai tokie dalykai dedasi. Net susapnuot neįmanoma, kad Gediminaičių stulpai galėtų užkliūt… Vadinasi, kuo toliau, tuo absurdiškiau.Gerai, kad Tautininkai ir tautinis jaunimas bent netyli. Tik liūdna, kad vėl daugumai žmonių nė motais…Ką mokam, tai jau mokam – erzeliot ir priekaištaut vienas kitam…

 27. Jonas:

  Mergina, laikanti plakatą yra arba visiška kvailė arba iš istorijos turėjo kiaurą dvejetą – vietoje Gedimino stulpų turi būti komunizmo simbolis – kūjis ir pjautuvas. Komunizmas – ypatingai žiaurus rėžimas, pražudęs nesuskaičiuojamą daugybę žmonių, suvaidinęs lemiamą vaidmenį, kad į valdžią ateitų Musolinis ir Hitleris.

 28. Tauragiškis:

  KODĖL NIEKAS NERENKA PARAŠŲ GEN.PROKURORUI,KAD BŪTŲ NUBAUSTI POLICININKAI IŠNIEKINĘ LR VĖLIAVA ,KEDŽIŲ NAMŲ UŽPUOLIMO METU?
  POLICININKAI KĄ,GALI IR BATUS MŪSŲ VĖLIAVA VALYTIS JEI TIK PANORĖS?

  • Prusas:

   ten ne policininkai, ten satanistu gerai isdresiruoti ir ju komandas vykdantys sunys…policininkai gina piliecius nuo valdzios ir mafijos savivaliavimu, o sitie sunys gina satanistu mafija kuriai priklauso ir valdzia nuo pavergtuju zmoniu

 29. Prusas:

  py darai jau nusitaike i Lietuviu Tauta kaip tokia, jie jau nekovoje pries atskiras grupes, jie satanistu pinigais nusitaike i Lietuviu Ariju Tauta…Indijoje Ariju Tautos palikuonys brachmanai buvo isnaikinti ja okupavus satanistu valdomai Jungtinei Karalystei vien del to kad jie buvo sviesios odos…

 30. Eglė:

  Tai palaukit – o kaip baigėsi, ar Generalinė prokuratūra atliko savo darbą?
  Kažkaip nieko nebuvo girdėti (gal pro ausis praleidau)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: