„Tie-SOS“ judėjimas ragina vidaus reikalų ministrą nurtaukti politinį Kauno moksleivės ir jos mamos persekiojimą (28)

Policija suima kreidelėmis piešusius moksleivius | E.Marčenkovo nuotr.

Policija suima kreidelėmis piešusius moksleivius | E.Marčenkovo nuotr.

Sausio 4 d. partija interneto svetainė Tiesos.lt paskelbė viešą laišką Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministrui Dailiui Alfonsui Barakauskui kuriuo ragina  kuo greičiau nutraukti politinį Kauno moksleivės Elenos Narkevičiūtės ir jos mamos persekiojimą.

„Sustabdykite gėdingus veiksmus Jums pavaldžios policijos, kuri jau pusę metų persekioja mergaitę, Nemuno krantinėje ravėjusią žolę tam, kad jos draugai galėtų kreidelėmis parašyti žodį „Tie-SOS!“. Baikite sovietinį vaikų persekiojimą dėl pažiūrų, įsitikinimų ir pilietinės raiškos“, – rašoma viešame laiške kurį kviečiami pasirašyti visi šį raginimą palaikantys neabejingi piliečiai.

Laišką pasirašė: Lietuvos Helsinkio grupės nariai s. Nijolė Sadūnaitė ir kanauninkas Vytautas Vaičiūnas, dukart politinis kalinys Petras Plumpa, Gitenis Umbrasas, Naglis Puteikis, Liudvikas Jakimavičius, Valdas Papievis, Darius Kuolys, Saulė Matulevičienė, Joana Noreikaitė, Irena Vasinauskaitė, Donatas Stakišaitis, Lina Šulcienė, Ramutė Bingelienė, Arūnas Bingelis, Juozas Valiušaitis… ir dar virš šimto piliečių.

Pranešama, kad visi norintys pasirašyti šį laišką gali tai padaryti nusiuntę pranešimą elektroniniu paštu tiesos.lt.judejimas@gmail.com

Daugiau žinių rasite ČIA.

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

28 komentarai

 1. Norvegija:

  NorvegųTele-2 dienraštis rašė, kad iš Lietuvos atvažiavę vagys nepilnamečius vaikus siunčia vogti prekių iš prekybcentrių. Lietuvos žulikai žino kad naudinga naudoti vaikus vagystėms, narkotikų platinimui, nes už tai mažiau baudžiama.

 2. Norvegija:

  Ryšys toks, kad suaugę dėdės ir tetos į savo verslą (tame tarpe ir politikos verslą) yra linkę įtraukti nepilnamečius asmenis. Tai daro ir turgaus prekeiviai, ir politinio atsiprašant elito žmonės. Panašiai elgiasi kriminaliniai nusikaltėliai, teroristai, kurie dažnai darydami nusikaltimus mėgsta prisidengti įkaitais arba “gyvais skydais”. Aš tokius vadinamus “tiesos” ieškojimus vadinu tiesiog politine pedofilija. Politinius karus reikia kariauti garbingai.

 3. Juozas:

  Bet gal norvegų spauda policijos veiksmų nevadina politiniu lietuvių vagių persekiojimu?

 4. Norvegas:

  Norvegų žurnalistai buvo atvykę į pagautų nepilnamečių vagišių gimtinę Tauragę, domėjosi aplinka kurioje yra nuo mažens ugdomi kriminaliniai nusikaltėliai. Norvegai ne naivuoliai jie puikiai žino kokie “politikai” yra vaikučiai su kreidele rankose. Norvegams kaip dukart du yra aišku kad įtraukti nepilnamečius į įstatymų pažeidimus yra ne politini bet kriminalinis nusikaltimas. Jei mamytė pati būtų rašiusi su savo kreidelėmis – tuomet tai politinė veikla. Bet kuomet į vaikams nesuvokiamus mamyčių politinius žaidimus už saldainį yra pakviečiami vaikai – tai jau nebe politika. Lietuvoje visur galioja įstatymai, tame tarpe ir dėl piketų, demonstracijų ir pan. Gauni leidimą ir skelbk nurodytoje vietoje ir nurodytu būdu savo politinius ir netgi polytinius įsitikinimus. Bet jei darai ką nors nelegaliai, jei į neteisėtą veiklą įtrauki vaikus – tai jau nebe politika. Dėl politikos Garliavoje vienas neprofesionalus “prodiuseris” padarė pornografinį filmuką – už tai dar irgi teks atsakyti. Negalima daryti viską kaip šauna į galvą arba kaip kokia nors teta paprašo žadėdama sumuštinių porciją. Tegul policija dirba savo darbą, nekurstykim aistrų, jei kils klausimų bus galima kreiptis į teismą ir bandyti įrodyti savas tiesas. Ramybė jums.

  • Juozas:

   Sveiko proto mintys. Ir jokios manipuliacijos meile Tėvynei Lietuvai.

   • Naglis Puteikis:

    Kolegos, Jūs iš kokios šalies esate (tikrai ne iš Norvegijos), kad rašote tokius vėjus: “Lietuvoje visur galioja įstatymai, tame tarpe ir dėl piketų, demonstracijų ir pan. Gauni leidimą ir skelbk nurodytoje vietoje ir nurodytu būdu savo politinius ir netgi polytinius įsitikinimus”.
    N.P.: Lietuvoje, kaip ir visoje ES jokių leidimų mitingams nereikia, jei jie nepažeidžia kieno nors saugumo. Mūsų įstatymuose dėl mitingų todėl ir nėra žodžio leidimas. Tą patvirtino ir teismų praktika.
    Beje, nuo kada paišymas kreidelėmis yra mitingas ir kokioje čia taip yra šalyje?

  • Naglis Puteikis:

   Kokie dar leidimai? Kolegos, Jūs iš kokios šalies esate (tikrai ne iš Norvegijos), kad rašote tokius vėjus: “Lietuvoje visur galioja įstatymai, tame tarpe ir dėl piketų, demonstracijų ir pan. Gauni leidimą ir skelbk nurodytoje vietoje ir nurodytu būdu savo politinius ir netgi polytinius įsitikinimus”.
   N.P.: Lietuvoje, kaip ir visoje ES jokių leidimų mitingams nereikia, jei jie nepažeidžia kieno nors saugumo. Mūsų įstatymuose dėl mitingų todėl ir nėra žodžio leidimas. Tą patvirtino ir teismų praktika.
   Beje, nuo kada paišymas kreidelėmis yra mitingas ir kokioje čia taip yra šalyje?

 5. Norvegas Puteikiui ir Vaiškūnui:

  Savo privačiam kieme gali paišyti nors ir teptuku, bet ant Prezidentūros sienos ar kito valstybei priklausančio objekto nevalia nei pamyžioti nei kreidele rašinėti. Puteiki, už ką tau valstybė algą moka? Ko tu čia destrukcijas varinėji? Vaiškūnas iš viso nusigaruoja, paseno pagonių krivius kaip tas senelis kur vasaros nebuvo matęs. Tarnauti iškrypėliams dar nereiškia “mylėti tėvynę”. Tu žiūrėk į žvaigždeles ir baik kliedėti nes nenusiplausi gėdos iki smerčio.

 6. hm:

  čia toks norvegas kaip aš etiopas.

 7. Norvegas pensininkui:

  Amerikoje sutrikusios psichikos individai kasmet po tiek nušauna ir kas iš to? Lietuva mažesnė, bet ir čia yra idiotų norinčių pašaudyti. Man niekas nemoka už savo nuomonės reiškimą, aš tik siekiu kad sąlyginai vadinčiau padidinto jautrumo (o galbūt net skolingi Neringos aplinkai) asmenys neskleistų demagogijos ir destrukcijos. Pačiam Vaiškūnui reikėtų susistyguoti savo smegenis, nes iš ryto tapšnoja Venckienei, priešpiet Lansbergiui, o po pietų šlovina Landsbergio idėjinį priešininką Juozaitį. Gi Landsbergis paslaptingu jam būdingu stiliumi skatino Garliavos maištininkus “nestovėti po medžiu”, į DK vienkartinio panaudojimo partiją sulėkė nušvilpti konservatoriai, badaujantys sąjūdžio veteranai. Net Degutienė ragino motiną Stankūnaitę atsisakyti savo dukros. Tai buvo šlykšti rinkiminė taktika siekiant seime Kubiliaus-Venckienės daugumos valdančios koalicijos kad tik “rusas” nelaimėtų. Atseit balsuodami už Venckienės kovą jūs atkeršysit Kubiliui. Na ir dabar, kai rusas laimėjo, tai kubilistai dėjo į krūmus, o Venckienę nuo prokurorų pažadėjo gelbėti tas pats nekenčiamas rusas. Visiems dabar viskas pasimaišė ir bėgioja aplink būdelę su “kreidelėmis”. Ką jūs pametėt ir ko ieškote? Kai trūksta “vieno balkio” kreidelė vaikučių rankose nepadės.

  • suomis:

   Tu geriau pasižiūrėk į savo šulus. Eik pasimelsk savo patronui, gal ir pačiam numes kokį graužtuką. Tokių, kaip pats DP pagrindinė dalis.

  • Edita:

   “Patys muša, patys rėkia”, – byloja tautos išmintis. Juodosios gyvatės metai verčia šią patarlę transformuoti į labiau atitinkančią nūdienos realijas: “PAKABINO (už vienos vietos) ir prisakė elgtis taip, kaip KABLYS liepia”. Tiems “kybukams”, savaime suprantama, mąstantys, spėliojantys, analizuojantys ar savamoksliškai įvykius modeliuojantys žmonės yra ligoniai, dėmesio neverti beraščiai kvailiai. Tai ko taip putoja protingi ir labai sveiki komentatoriai, perskaitę mano rašinį “Pedofilijos istorija – priedanga aferistams?”? Skauda? Kiepka liepsnoja? Panašiai jau prie sovietų buvo – turi savo nuomonę, nebijai ją pareikšti viešai ir neanonimiškai – diagnozė psichas. Betrūksta tik aminazino dozės… Paskelbta: 2013-01-07 10:07 | Autorius: Irena Vasinauskaitė

 8. Juozas:

  Tai “gražiai” vanoja vienas kitą tautiečiai. Tokią situaciją ir kūrė Garliavos režisieriai. Tiesiog idealus variantas. O “Alkas” su Vaiškūnu – puiki tribūna, geresnės nesitikėjo.

 9. Salomėja:

  Tikri galvažudžiai tie venckėdžiai! Sudraskė gražų seserų Stankūnaičių gyvenimą, nužudė teisėją Furmanavičių, paskiau nužudė savo sūnų, kad neišlįstų galai, bandė suluošinti savo dukraitės gyvenimą, kaišiodami panosėn sysalus ir”bananus”, tvirkindami nekaltą Mergaitę. Tikras banditų ir žmogžudžių lizdas. Visus perkelti į Lukiškes, iki gyvenimo pabaigos izoliuoti nuo visuomenės. Toji kėdienė – tikra garliavos patvorinė spekuliantė, turbūt nė pradinės mokyklos nebaigusi, tipiška sovietinio raugo turgaus boba, proto nė už kapeiką, bet gobšumas nežabotas. Todėl ir Stankūnaitę bandė paversti verge, laimė, nepasisekė. Bet užtat stomai patiko to paties raugo abu: gobšumo įsikūnijimai. Jų vietą – zoologijos sode arba tame muziejuje, kur stalinas su leninu laikomi. O diedukas rodydavo savo „bananą“, tokį suvytusį, liepė įsikišti į burną, bet aš vos nesusivėmiau, o teta Neringa su tėčiu pasiguldydavo mane į lovą tarp jų, tėtis rodydavo sysalą, o teta putę ir mokydavo visokių šlykštynių. Taip sakė Mergaitė: vaikai nemeluoja!

 10. Kamilė:

  O aš laikiau Valdą Papievį padoriu žmogumi. Pasirodo, jis pastumdėlis-stumtraukis!

 11. otto:

  Tarp durnos mergos gynėjų nėra nė vieno verto pagarbos.

 12. hm:

  prasidėjo keisti plūdimaisi. “Kamilei” laikas išmokti pakęsti kitokią nuomonę, juolab nekaltinti Papievio nebūtais dalykais. Pridursiu štai ką: net jei visa ši “Garliavos istorija” yra klaikiai suvelta, aišku kaip dieną: vaikų persekiojimas už kreideles yra spjūvis demokratijai į veidą. Tokie policininkai ir jų vadai tiktų režimams už rytinio Lietuvos rubežiaus 🙁

 13. hm.otto:

  tamstos garbės supratimas yra mažų mažiausiai keistas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: