Socialdemokratai pritars N.Venckienės teisinės neliečiamybės panaikinimui (2)

N.Venckienės inauguracija Seime

N.Venckienės inauguracija Seime

Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius šiandien, sausio 3 dieną, Žinių radijui paskelbė, kad jo partijos atstovai Seime žada balsuoti už tai, kad būtų panaikinta Seimo narės, partijos „Drąsos kelias“ lyderės Neringos Venckienės teisinė neliečiamybė.

„Mūsų partijos, socialdemokratų, ir mano pozicija yra tokia, kad politikams nėra suteikta teisė trukdyti teismų darbo. Manau, kad tokius klausimus teisinėje, demokratinėje valstybėje spręsti teismai, bet ne politikai“, – sakė A. Butkevičius.

Tiesa, Premjeras sakė dar nežinantis, kaip dėl N. Venckienės teisinio imuniteto elgsis kiti partneriai, įeinantys į valdančiąją koaliciją.

A.Butkevičius nemano, kad balsavimas dėl N.Venckienės teisinės neliečiamybės galėtų suskaldyti valdančiąją daugumą.

Praeitą savaitę generalinis prokuroras pasirašė kreipimąsi į Seimą dėl N. Venckienės teisinės neliečiamybės panaikinimo. Ji kaltinama 2010 m. lapkričio 17 d. Panevėžio miesto apylinkės teismo patalpose viešai užgauliai pažemino teisingumą vykdantį teismą, nevykdė Kėdainių rajono apylinkės teismo 2011 m. gruodžio 16 d. sprendimo, kuriuo buvo įpareigota skubiai perduoti globojamą mergaitę jos motinai L. Stankūnaitei, 2012 metų gegužės 17 d. trukdė antstolei vykdyti teismo sprendimą, piktnaudžiavo vaiko atstovo teisėmis psichiškai gniuždydama vaiką, panaudodama fizinį smurtą pasipriešino policijos pareigūnui.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .

2 komentarai

  1. Ona Voveriene:

    Aš net neabejojau tuo, kad socialdemokratai pritars Neringos Venckienės sunaikinimui – politiniam, psichologiniam, tikriausiai ir fiziniam, nes tai ir buvo jų planas, realizuotas per p. P. Gylį. JUk mūsų teisėsaugos viršūnėlė – irgi visa socialdemokratinė. Tai čia – ir buvo jų pats geriausias projektas. Tikriausiai V. Putinas p. P. Gylį apdovanos už šio projekto sėkmingą įvykdymą ir pakvies į aukštesnes pareigas. Įdomiausia šioje tragedijoje yra konservatorių pozicija. Kas juos privertė išduoti žmogiškąsias vertybes – žmogaus ir visos šeimos žudymą, neišsiaiškinus tiesos. O jeigu jos negali išaiškinti esantys bylos tyrėjai, tai gal reikėjo juos pakeisti jaunais, dar netinginčiais mąstyti, turinčiais mąstymo dovaną, o ne pritarti neteisingumui ir nužmogėjimui. O gal čia sąmoningai jau einama į liūną, apie kurį pranašiškai kalbėjo prof. Vytautas Landsbergis. Su tuo irgi bus galima pasveikinti socialdemokratus, be jokios kovos ir be jokio pasipriešinimo “suvirškinusius” per savo agentus, kaip ir pokario atveju visus konservatorius, išskyrus tuos, kurie nebalsuoja už nužmogėjimą, o siekia kvalifikuotos ir atsakingos teisėsaugos. Juk ji valstybės pagrindas. Ir Tauta. Dora Tauta. Pagarbiai Ona Voverienė, Lietuvos pilietė, Vilnius, 2013.01.04.

  2. Raminta:

    Kedys nužudė teisėją Furmonavičių ir L. Stankūnaitės seserį Venckienės Neršos Nutrijos nurodymu, o vėliau jos nurodymu buvo pats nužudytas, nes reikėjo paslėpti pėdsakus, o Brisius, būdamas pakrikusios psichikos, ketino pasiduoti policijai ir prisipažinti, kad jį sukurstė sesuo Nerša. Dabar Nerša Nutrija ruošiasi nusikratyti visų kitų liudininkų, todėl ir girdime, kad vienas ar kitas patvorinis “pasikorė”…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: