Generalinis prokuroras kreipėsi į Seimą prašydamas panaikinti N.Venckienės teisinę neliečiamybę (14)

Neringa Venckienė | Alkas.lt nuotr.

Neringa Venckienė | Alkas.lt nuotr.

Gruodžio 28 d., generalinis prokuroras Darius Valys pasirašė kreipimąsi į Lietuvos Respublikos Seimą, prašydamas sutikimo leisti patraukti baudžiamojon atsakomybėn Seimo narę Neringą Venckienę, ją suimti ir kitaip suvaržyti jos laisvę. Panaikinti N.Venckienės imunitetą prašoma ikiteisminių tyrimų metu gavus duomenų apie N.Venckienės galimai padarytas nusikalstamas veikas.

Ikiteisminių tyrimų metu surinkti duomenys leidžia manyti, kad N.Venckienė 2010 m. lapkričio 17 d. Panevėžio miesto apylinkės teismo patalpose viešai užgauliai pažemino teisingumą vykdantį teismą (LR BK 232 str.); nevykdė Kėdainių rajono apylinkės teismo 2011 m. gruodžio 16 d. sprendimo, kuriuo buvo įpareigota skubiai perduoti globojamą mergaitę jos motinai L. Stankūnaitei (LR BK 245 str.); 2012 metų gegužės 17 d. trukdė antstolei vykdyti teismo sprendimą (BK 231 str. 1 d.); piktnaudžiavo vaiko atstovo teisėmis psichiškai gniuždydama vaiką (LR BK 163 str.); panaudodama fizinį smurtą pasipriešino policijos pareigūnui (LR BK 286 str.).

Lietuvos Respublikos Konstitucija ir LR Seimo statutas nustato, kad Seimo narys be Seimo sutikimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, suimamas ar kitaip suvaržoma jo laisvė. Dėl Seimo nario laisvės suvaržymo gali kreiptis tik šalies generalinis prokuroras.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

14 komentarų

 1. Pensininkas:

  Prokurorai ir teismai gali nuteisti ir nekaltą žmogų, ypač jei pakabinti ir tampomi už virvučių. Bet mano giliu įsitikinimu N.Venckienė yra nekalta įstatymų nustatyta tvarka.

  • Aš irgi neįsivaizduoju, kaip jie galėtų nuteisti N. Venckienę, nors ir koki bjaurūs yra ir to labai nori. Kaip jai gali prikabinti Ūso nužudymą, ar Milinio sūnaus nužudymą? Tai turi būti įrodyta, juk, man atrodo, vistiek negyvename Stalino, Berijos epochoje. D. Kedžio nebėra ir dabar ant jo galima nurašyti visų “griekus”, niekas neįrodys, liudininkų gyvų nėra, bet kuo šiame nešvariame reikale kaltinti seserį – neįsivaizduoju. Kad mergaitę gynė? Tai už tai negalima sodinti į kalėjimą. Gal esu visai naivi.

 2. rugis:

  Kiek galima kankint -sesuo neteko brolio, motina -sunaus, kaltint už tai kad neatvyko apklausai -visa jos kaltė. Kokie baisūs laikai-niekadėjai užtrina paskutinius pėdsakus, o kalbančius ir kovojančius nori priverst tylėti…

 3. Kaip galima apsimest kvailiais ir nesuvokt visos TEISYBĖS?Nepraeis veltui TĖVO pralietas kraujas už DUKRĄ.Lai melagiai susiranda savo teisybę ir toliau ją gina.

 4. visi suprantam:

  Sekantis etapas – “panaikinti” Venckiene. Sita supuvus issigimus sistema tikrai nedovanos niekam, kas driso stoti jai ant kelio. Nesu koks nors Venckienes gerbejas, bet man baisu matant tai, kas vyksta Lietuvoje ir kaip sita represine post – sovietine kriminaline sistema gali sudoroti bet kokiomis priemonemis bet koki jai neitikusi zmogu…Ir bijau, kad Venckienes nelauktu koks nors dramatiskas likimas

 5. Romas Kaulinis:

  Visa šia istorija Lietuvos žmonės yra mokomi:
  Nebandykit šokinėti prieš specifinius lytinius poreikius turinčius asmenis.
  Turime prieiti vieningos išvados:
  – Jei tavo mažametę dukrytę ar sūnelį p…filijo suaugęs dėdė – sėdėk,
  kaip pelė po šluota ir niekam nepasakok.
  Antraip… Įstoriją visi žinome.

  • suomis:

   O kas trukdo susivienyti ir pareikalauti sąžiningo bylos išsprendimo?

   • Nepolitikas:

    „O kas trukdo susivienyti ir pareikalauti sąžiningo bylos išsprendimo?“ O kas trukdė koncentracijos stovyklose(antro pasaulinio karo metu) „susivienyti ir pareikalauti“? Taip ir dabar…., jog „Daugiau kaip 350 tūkst. Lietuvos gyventojų per paskutinius 12 mėnesių neturėjo pakankamai maisto, rodo RAIT apklausos duomenys“, o 580 tūkst. Lietuvos gyventojų, vos „perlipa“ skurdo ribos. Gerai buvo vienytis sovietmečio laikais – tada alkanu ne buvo, bei pravažiavimas kainavo 10 kart pigiau. Milicininkai guminėmis kulkomis nešaudė. Ir kas(kokia jėga) gali suvienyti? Nei mąstymo, nei idėjų. Per „laukinius“ šokius ir rėkimus(„dainas“) visa tautiškumą praradome. Man tik bus įdomų paklausyti ką tie socpidarai darys ir kalbės, jog reikia iš prokuratūros tą vaizdo klipą išreikalauti ir peržiūrėti. Ar ir jie, kaip „konservai“, žado gyventi BAIMEJE.

 6. aha:

  Sunku patikėti, kad neapsinarkašinusi motinėlė ramiai stebės, kaip vaiką prievartauja pedofilas. Nebent ji – visiška degradė, kas irgi tikėtina. O kad pedofilija – prasimanyta, visiškas lubų teiginys. Tokius prasimanymus prokurorai išsiaiškina per kelias dienas. Kedys kokius metus laiko teisėją Furmanavičių viešai vadino pedofilu. Nei teisėjas, nei prokurorai jokių veiksmų nesiėmė, kažin ko laukė. Ko?

 7. Tegyvuoja demokratija:

  Man nepatinka kad policininkai pradėjo tikrinti padangų kokybę. Mano reikalas kokios mano padangos: vasarinės, žieminės ar basos. Kartais policininkai pasiūlo papūsti ir tai žemina mano garbę bei orumą (nuo žodžio “oras”). Grynas oras kai nusibosta einu į Alką pakvėpuoti violetiniu Kreivio Jono bezdalu. Violetinis yra gaunamas sumaišius rusų arba žydų vėliavos spalvas. Maišant spalvas dažnai susimaišo ir protas, su kuom ir norisi kai kuriuos pasveikinti.

  • je...:

   Indai sukilo gindami savo išprievartautą mergaitę. Sukilo prieš sisteminę niekšybę. Kada mes išmoksime apginti savo moteris ir mergaites? O gal tai varžo tokių kaip tamsta “laisvę” prievartaut ką nori?

   • Mintis:

    Lyginti padangas,jų kokybę, su skriauda vaikui,moteriai mažiausiai nekorektiška.Linkiu Jums pačiai(iam) šiais Naujais Metais gauti daugiau žmogiško gražaus dėmesio,šilumos ir gal tada jautrumo kito skausmui rasis.

 8. Darius Požaitis:

  Visi jūs čia basiai gudrūs,drabstotes lozongais,vaidinate kažkokius užtarėjus,bet nei vienas prie savo pasisakymo nedrystate pasirašyti tikru vardu-štai ir turime drasių tautiečių,kurie pasiruošę apsaugoti nekaltuosius būdami inkognito…man tokie niekuom nesiskiria nuo tų,čia minimų prievartautojų klano,kurie kaip žiurkės veikia tik tamsoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: