Visuomenininkai prie Prezidentūros priminė Garliavos šturmą (nuotraukos, video) (6)

Alkas.lt, G.Brazauskaitės nuotr.

Alkas.lt, G.Brazauskaitės nuotr.

Gruodžio 17 d. Vilniuje prie prezidentūros, Simono Daukanto aikštėje, laisvieji menininkai ir pilietinio sambūrio „TIE-SOS“ nariai paminėjo prieš septynis mėnesius įvykdytą vadinamą Garliavos šturmą. Tuomet vykdant teismo sprendimą perduoti mažametę jos motinai Laimutei Stankūnaitei gausios policijos ir spec. dalinių pajėgos apsupo teisėjos Neringos  Venckeinės namus ir panaudojusios brutualią prievartą prieš taikius žmones, įsilaužė į teisėjos namus ir jėga išplėšė klykiančią mergaitę iš globėjos namų.

Į protesto akciją prie Prezidentūros nepabūgę šalčio susirinko apie 50  žmonių.  Susirinkusieji pasidarbavę sniego valymo kastuvais atkasė sniego užklotą užrašą „TIE-SOS“.

Protestuotojai sakė, kad nori Lietuvos prezidentei priminti, jog Visuomeninė komisija įvykiams Garliavoje tirti yra priėjusi išvados, kad valdžios sankcionuotas gegužės 17 d. išpuolis Garliavoje šiurkščiai pamynė Lietuvos Konstituciją ir pasikėsino į šalies konstitucinę santvarką.

Protestuotojai reikalavo, kad Lietuvos prezidentė atsakytų į visuomenei nerimą keliančius klausimus: kas įsakę ir sankcionavo gegužės 17 d. Garliavos šturmą?

G.Brazauskaitės, Alkas.lt video:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

6 komentarai

 1. Dėdė barzdonas:

  oi kaip buvo smagu patvoryje vagone gyvent

 2. Kažin:

  Keisti Kuolio apsimetinėjimai vyksa – gegužės 17 išpuolis Garliavoje – pažeidė Konstituciją, o gėjų eitynės Vilniuje, organizuotos su dar didesne policijos jėga, kai buvo išprievartauta visa Lietuva, tai jau jokio pažeidimo nėra.
  Tai va koks tas Kuolio – “TieSOS”…

 3. Kas tai "visuomenininkai":

  Jei dvylika vadinamų “visuomenininkų” keistai suvokia įvykius juk nekalti dėl to 120 tūkstančių normaliai mąstantys? Koks kieno reikalas kas kokius įsąkymus davė, svarbu kad teisingumas buvo įvykdytas. Ir taip perdaug sureikšminama eilinė žmogžudystės byla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: