Per ginkluotą išpuolį JAV Sandi Huko mokykloje sušaudyti 26 žmonės (video) (6)

Gruodžio 14 d. Sandi Huko pradinėje mokykloje Njutaune, Konektikuto vakaruose buvo sušaudyta, ne mažiau kaip 27 žmonių, iš jų 20 vaikų, 6 šios mokyklos darbuotojai ir pats žudikas.

Njutaune gyvena 27 tūkst. gyventojų. Miestas yra 100 kilometrų į šiaurės rytus nuo Niujorko. Sandi Huko mokyklą-darželis yra skirta vaikams iki ketvirtos klasės. Ją lanko 5-10 metų amžiaus vaikai.

Vėlų gruodžio 14 d. vakarą dėl įvykusios tragedijos Konektikuto valstijoje užuojautą Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentui Barakui Obamai pareiškė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskait.

„Esu giliai sukrėsta Konektikuto tragedijos, kuri atėmė daug nekaltų gyvybių. Reiškiu nuoširdžią savo ir visų Lietuvos žmonių užuojautą. Šią sunkią akimirką linkiu didžiausios stiprybės ir ištvermės Jums, žuvusiųjų ir nukentėjusiųjų šeimoms ir jų artimiesiems“, – rašoma Lietuvos vadovės užuojautoje Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Vėliau JAV spauda pranešė, kad buvo nustatyta žudiko asmenybė. Paaiškėjo, kad žudynes Sandi Huko pradinėje mokykloje Njutaune surengė 20-metis Adamas Lanza. Jis pats yra mokęsis šioje mokykloje kurioje kurioje dirbo jo motina. Pasirodo, kad dar ji taip pat buvo nušauta savo namuose dar prieš žudynes mokykloje.

Žudiko giminaičiai ir brolis Ryanas sakė, kad Adamas turėjo psichinių problemų. A.Lanzos klasės draugai sakė, kad jis buvo neįprastai protingas ir, kad ko tėvai, ypač motina, smarkiai vertė jį mokytis.

Vietos bendruomenės nariai patyrė šoką, kai sužinojo, kad jų pažinotas kuklus ir protingas jaunuolis surengė šias baisias žudynes ir pats nusišovė.

Iš JAV mus nuolat pasiekia žinios apie šaudymus viešose vietose, pavyzdžiui gruodžio 11 d. prie prekybos centro Oregone ginkluotas vyras nušovė du žmones ir nusišovė pats, o šių metų liepos mėnesį kuomet Kolorade buvo rodomas filmas apie Betmeną ginkluoto išpuolio metu buvo nužūdyta 12 žmonių…

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: