Seime Z.Vaišvilos spaudos konferencija dėl A.Paleckio spekuliacijų Sausio 13-osios tema (tiesioginė transliacija) (57)

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Gruodžio 10 d., pirmadienį, 9.30 val. Seime įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro ir Lietuvos Laikinosios gynybos vadovybės nario Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Dėl A. Paleckio bylų ir jo spekuliacijų Sausio 13-osios tema bei Lietuvos valstybės laikysenos šiuo klausimu“.

Pasak Zigmo Vaišvilos, Lietuva principingai įvertino Valerijaus Ivanovo nusikalstamas veikas dėl 1991 m. Sausio 13-osios. „Kodėl Rusijos atvirai skatinamą ir ginamą Algirdo Paleckio bei jo vadovaujamos partijos veiklą, 2011 m. VSD veiklos ataskaitoje Seimui įvardytą kaip grėsmę valstybei, toleruoja Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, deklaruojanti principingumą formuojant santykius su naujuoju Seimu, kodėl Lietuvos valstybė nesiima priemonių dėl šios nacionalinės grėsmės? Kodėl Vytautas Landsbergis, Sausio 13-ąją apsisprendęs ryžtingam Lietuvos pasipriešinimui, šiuo klausimu tyli, nors A. Paleckio nevaržomai reiškiamas tyčiojimasis iš Sausio 13-osios įvykių, žuvusiųjų, nukentėjusiųjų ir valstybės gynėjų pasiekė neregėtas aukštumas?“ – klausia Zigmas Vaišvila.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją žiūrėkite ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai klausimus raštu tiesiogiai užduokite ČIA.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

57 komentarai

 1. Austė:

  Niekaip nesupratau, iš kur Paleckis ištraukė savo prasimanymus, pasirodo, jo šaltinis – toks KGB majoras Vladas Gulbinas, kurio “itin savitų istorijos interpretacijų” galima rasti internete. Tikrai reikia viešai aptarti prasimanymų skleidėją ir jo “pirminį šaltinį”. Paleckis savo juodinančiam teiginiui suteikė posakio formą – savi šaudė į savus, ir todėl tas posakis kaip koks blogas gandas paplito, daug kas juo net patikėjo. Savi gynė savus – štai kaip buvo, taip reikėtų ir sakyti.

 2. vilnietė:

  Turbūt yra ir daugiau “pamiršusių”, kas gi vyko sausio 13-ją iš tikrųjų ir skleidžiančių gandus. Jei ką nors ištiko amnezija, tai priminkime: “Sausio 13-ją savi gynė savus ir apgynė nepriklausomybę”.

  • tikras lietuvis:

   Gynė tai gynė, tačiau negalima absoliutinti – ar tikrai nebuvo anei vieno atvejo, kuris buvo prieš bendrą tendenciją?
   Visko galėjo būti – vyko karas.
   Ir V.Petkevičius rašo savo knygoje, kad ant stogų buvo A.Butkevičiaus žmonių, ir pats A.Butkevičius tame laike buvo prisipažinęs, kad tokie žmonės buvo ir “kaitino” minią (rašyta laikraštyje “Opozicija”).
   Kaip kaitino?
   Gal pykštelėjo kokį kartą kitą?
   Taip, kad ne viskas čia yra taip paprasta – kare, kaip taisyklė, šimtu procentų įvykiai nėra išaiškinami.
   Kas kita, kad Paleckis aiškiai groja už pinigiukus, gautus iš rasiejinių (buvo kada tai jo tinklapyje jo fundatorių – kokio tai fondo iš Rasiejos pirmininko nuotrauka. Tai buvo žydas ).
   Vienžo, visai nereikėjo kreipti dėmesio į A.Paleckio vepezojimus, nes tokių buvo ir bus.
   O kreipia dėmesį ir tuo pačiu visa tai be reikalo sureikšmina tokie pat pieškos – masiuliai, vaišvilos, kurie neturi jokios rimtesnės veiklos.

 3. Suvalkietis:

  O dar V. Petkevičius buvo stribas. Stribų buvusių nebūna. Karas vyko po antro pasaulinio karo Lietuvos miškuose. O 1991 metų sausio 13 jokio karo Vilniuj nebuvo. Atvažiavo įsąkymą gavęs OMON dalinys. Pasisklaidė tankais, pašaudė.. Pasimetė kai pamatė ką padarė.. Pasimetė juodai.. Telefono linija Vilnius – Maskva įkaito nuo aiškinimosi ką daryt toliau.. Lietuviai gi tada – niekas nešaudė. Niekas tam nebuvo pasiruošęs, nei minties tokios nebuvo.. Vėliau jau buvo…po kraujo praliejimo.. Bet – ačiū dievui neprireikė. Svoločius (sorry) tas Paleckiukas, kokių reta. Ačiū Dievui, kad taikos metas, kad normali ir išlaikyta tauta esam.. O va 1944-1954 nervai pas vaikinus jau nelaikė… Greitai raudonas žvaigždes išpjautas ant kūno pamirštat.. Per greitai

  • zemaiciu zydas:

   Na as cia kystelsiu liezuvi ne i itema. Vaziavau ir as ten, 91-u 13-ta. Su draugu. Berods Lentvaryje traukini sustabde ir visus islaipino, pasake Vilniaus stotis uzdaryta. Isropojome i autostrada, ir autobusu stoteleje mus paeme is Kauno vaziuojantis specialiai i Vilniu vykstantis autobusas, pilnas patriotiskai nusiteikusiu zmoniu. Beje, jis sustojo dar kazkam, bet sustabdziusieji kalbejo su rusisku akcentu ir buvo nepriimti uz savus, taigi juos paliko lengvai apkeike. Nuvaziavom prie seimo rumu. Ten visi degino lauzus aplinkui, o aikstej minia vis blaskesi nes kas 15 minuciu kazkas surikdavo “tankai tankai”. Kazkas kazka pavadino snipu ir tas gavo daug spyriu. Zmones kalbejo kad Lansbergiui “kauno mafija” atveze daug ginklu. Man tada atrode kad zmones labai laukia tu tanku kaip kazkokio nuotykio. Bet tankai neatvaziavo ir mes baigem pasirodyma kazkokiam bendrabutyje prisiliuobe su kazkokiom studentem…:)

 4. ir vėl:

  Na va, ir vėl nėra spaudos konferencijos įrašo. Ir vėl ponas Vaiškūnas teisinsis, kad konferencija neatitiko jo , kaip redaktoriaus, nustatytų “žanro” “normų”. Kaip ir čia : http://alkas.lt/2012/11/27/seime-z-vaisvilos-spaudos-konferencija-del-ae-referendumo-sprendimo-igyvendinimo-tiesiogine-transliacija/#comments
  Joo… darosi kai kas aišku…

 5. zigmas vaišvila:

  Besidomintiems šia aktualija siūlau susipažinti su spaudos konferencijos tekstu svetainėje Laisvaslaikrastis.lt, nes kita demokratinė žiniasklaida jo neskelbia. Padėtis darosi panaši į tą, kuri buvo 2009 m. vykstant Prezidento rinkimų kampanijai.

  • Gerbiamas Zigmai,:

   Ačiū už info. Bet tie, kurie domisi, ieško info, žino kur ieškot, ir kas netingi- stebi konferencijas tiesiogiai, o kas negali ryte- jų pakartojimus vakare LRS svetainėje (beje, nuolatinai išliekantys audio įrašai LRS svetainėje labai dažnai yra nekokybiško garso). Aišku, tokių labai nedaug. Dauguma info randa internetiniuose portaluose. Bėda ta, kad daugelis žiniasklaidos priemonių Jus blokuoja kaip Vienintelį Lietuvoje labai pavojingą Sisteminei Valdžiai (nesvarbu, kurios pakraipos būtų, visi prisibijo atvirumo, tiesos ir savo nelabai švarių sąžinių). Kiek tenka pastebėt, Laisvas laikraštis , drįsčiau teigti, didžiajai daliai žmonių visai nežinomas… Platesnė auditorija – facebook. Gal ten vertėtų Jums skelbti daugiau savo minčių?
   Sėkmės ir stiprybės Jums;)

  • keista:

   Keista, kad visais tais klausimais tyli Respublika…Rudenį lyg ir bandė pajudint vieną klausimėlį bent jau kGB klausimu, net žadėjo tęsinį, bet taip ir nutilo. Ir, panašu, Jus pavedė…

 6. Nagi:

  Tu nesivadink vardu “tikras lietuvis” , taip pasivadindamas tu įžeidi lietuvius ir lietuvių tautą. Vadinkis kaip nori, jei nori gali pasivadinti stribu, kolaborantu, okupantų liekana, degradantų, na apskritai kaip nori taip vadinkis, tik niekada savo slapyvardžiams nevartok lietuviams šventų žodžių ir simbolių. Jai nepasimokysi ir tesi toliau tuos pasityčiojimus iš lietuvių ir jų tautos prižadu, tave išskaičiavęs sunaikinsiu.

 7. tikras lietuvis:

  Manau, kad vaišviloms be reikalo yra mokamos rentos – neturi žmogus kuo užsiimti, todėl užsiima niekais.

  • gal į teismą norėtumėt?:

   jei būčiau labai mielaširdingas žmogus, patikėčiau, kad nežinot Įstatymų, bent jau tokio “LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS AKTO SIGNATARŲ IR LIETUVOS LAISVĖS KOVOS SĄJŪDŽIO TARYBOS 1949 M. VASARIO 16 D. DEKLARACIJĄ PASIRAŠIUSIŲ ASMENŲ STATUSO ĮSTATYMAS” http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=412828
   Bet nesu naivus. Taigi galima teigti, kad melą skleidžiate SĄMONINGAI ir žinodamas, kad dėl tokių “smulkmenų” niekas, kad ir ZV, į teismą nesikreips. Tuščias laiko švaistymas tokiems raudoniems menkystoms , kaip tamsta. Žinoma, AŠ, būdamas ZV vietoj, iš principo patampyčiau tokius rašeivas už melagingai skleidžiamą informaciją apie Signatarą (ir ne jį vieną). Įrodymų pakanka, tamstos žinutė sėkmingai puikuojasi komentaruose, todėl prokurorams daug sunkumų nesukeltų…

 8. tikras lietuvis:

  Dabar A.Paleckio byla Aukščiausiąjame teisme http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/auksciausiajame-teisme-atversta-uz-sovietu-agresijos-neigima-nuteisto-apaleckio-byla.d?id=60205171 ir tai atsitiko tik dėl trijų suspėtų A.Paleckio pasakyti žodžių: “savi šaudė į savus”.
  Būtų užtekę pasakyti, kad nebepaistyk niekų ir būtų viskas, bet išpūtė burbulą, kurio rasiejiniams imperialistams tik ir tereikėjo.
  Tuo labiau, kad tokiose aplinkybėse iš tikrųjų nieko tikslaus nustatyti negali – jūros žmonių ir n visokiausių atsitikimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: