V.Rubavičius. Pedofilijos įteisintojų triumfas (38)

Vytautas Rubavičius | Alkas.lt nuotr.

Vytautas Rubavičius | Alkas.lt nuotr.

Kitokios baigties ir negalėjo būti. Tarpinė atomazga logiška. Scenaristų ir atlikėjų triumfas, audringi gerbėjų plojimai, peraugantys į žiniasklaidines ovacijas. Pedofilijos nebuvo ir negalėjo būti. Ar galima įsivaizduoti kitokią baigtį?

Tiek lavonų, tokia įspūdinga pasaulį nustebinusi karinė mergaitės „ėmimo“ operacija, tiek prokurorų ir teismų, aukščiausių valstybės pareigūnų ir jų patarėjų darbo – ir viskas perniek? Ir viską pradėti iš naujo, kurpti naują scenarijų? Tik ne Lietuvoje. Įgyvendintas vienas esminių tikslų – viešai rodant lavonais paženklintus „žygdarbius“, valstybine prievartos mašina „patvarkyti“ visus drįstančius tokiu vaizdu vienaip ar kitaip piktintis.

Pedofilijos bylos operatoriai tą mašiną atsuko prieš pačius nukentėjusius ir liudininkus, taip pat visus išdrįsusius ką nors matyti ar įtarti. Seneliai nori sužinoti, kaip jų anūkė jaučiasi tokios karinės apsaugos apsuptyje – tai jau baisus nusikaltimas. Aukščiausiu valstybiniu prokuroriniu lygiu svarstoma, kaip pradėti ikiteisminį tyrimą. Patirties su kaupu: treniruotasi su Egle Kusaite, Gatajevų vaikais. Mat anūkėlės gyvenimas jau pati didžiausia valstybinė paslaptis. Didesnės atgautos nepriklausomybės metais nebuvo.

Tad kur vieta norintiems sužinoti paslaptį? Aišku, teisiamųjų suole. Baisioji paslaptis saugoma taip griežtai, kad net teisme neleista jai pasirodyti. O ir kam rodyti, juk viešai patvirtinama, kad mergaitės „atmintis ištrinta“. Po tokio prisipažinimo vakarietiškos demokratijos šalyje lėktų galvos, rikiuotųsi atsistatydinančių eilutė, o parlamentas imtųsi specialaus tyrimo. Lietuvoje kitaip – politinio ir valdininkiško elito džiūgavimas, sveikinimai su dideliu laimėjimu. Kam mergaitei slogi atmintis – prisiminimai tik trukdą vaikui džiaugtis nauju, didžios valstybinės paslapties gyvenimu. Sukurs naują atmintį – šviesesnę, gražesnę. Pagal tų pačių scenaristų vaizduotę. Neblogai padirbėjo mūsų specialių poreikių valdininkiją aptarnaujantys vaikų teisių ir vaikų psichologijos specialistai. Vyčio kryžiai jau laukia jų mundurų ir kostiumų. Juk dalyvauta išplėstinėje karinėje operacijoje, darbuotasi slaptinant didžiausią valstybės gėdą.

Klausantis nuosprendžio neapleidžia mintis – juk panašų buvo galima priimti prieš kelerius metus, kai gyvi buvo pagrindiniai veikėjai. Tereikėjo tik atlikti tyrimą ir patraukti Deimantės tėvą atsakomybėn už šmeižtą. Kas sutrukdė pasinaudoti tokiu scenarijum – juk visi tyrėjai ir ekspertai po ranka? Matyt, nebuvo įmanoma pasinaudoti tokia galimybe: pernelyg daug gyvųjų, nežinia kaip pasielgsiančių. O ir mergaitės su motina dar nebuvo galima teisėtai įkalinti „valstybinės apsaugos‘ gniaužtuose. Lengviau tvarkytis su „ištrintaisiais“. Pedofilijos tragedija rutuliojosi visuomenės akivaizdoje, viešumoje. Veikėjai – ne tik pavieniai žmonės, bet ir aukščiausios valstybinės institucijos, koviniai daliniai, specialiosios pajėgos.

Kad ir ką galvotum apie to skandalo pradžią, negali apeiti įspūdingos krūvos lavonų. Jie visuomenei pateikiami su didele patyčios doze – vienas pėdsakų nepalikdamas nusileido iš dangaus pakrantėn ir užspringo, kitas – prigėrė balutėj. Yra ir su profesionalų skylutėmis bei kilpomis. Scenarijus rašomas veiksmui vykstant, o kur jau jokie galai nesueina – ekspertai ir teisininkai juos suriša. Sakot, kad taip negali būti, bet ekspertai patvirtina, kad gali. Kaip ir a.a. Vytauto Pociūno nužudymo byloje. Iš pradžių norint palinksminti publiką – šlykštus bendradarbių šmeižtas, o vėliau – oficialių instancijų patyčios skelbiamomis „versijomis“. Tas pats braižas.

Įsivaizduokite: einate pavakary tuščia gatve ir staiga pamatote, kaip prieky trejetas „daktarinių“ spardo žmogėną. Ką daryti? Pasilenkti užsirišti batraiščio ir prisiminus neatidėliotiną reikalą pasukti atgal? O gal pereiti į kitą gatvės pusę? Gali būti, jog sukaupęs orumą imsite ir pražygiuosite pro tą grupę. Ir tai nemenka drąsa. Visuomenėje esama visų šių „grupių“. O jei imate ir puolate gelbėti žmogaus, klausdami, kas čia vyksta, ir didžiai nustebęs sulaukiate ramaus atsakymo: pagavome čiuvą, mašiną norėjo apkraustyti. Koks palengvėjimas. Išsaugojote orumą, pasirodėte esąs drąsus, žodžiu, išlaikėte žmogiškąjį pavidalą. Ir spūdinate tolyn. Sveikas. Nudžiugęs. Pakylėtas. Nors gal kur tolimoje sąžinės kertelėje ir kirba abejonė, ar tikrai taip ir buvo. Juk tikėtina, ir labai, kad tas trejetas iš kokio bėdžiaus atėmė mašiną ir dar pareikalavo priemokos.

Betgi kuo tolesnis aiškinimas būt pasibaigęs, jums visiškai aišku. Žmogus negali ilgai pakelti neteisybės ir patyčių reginio, juolab kai tas vyksta viešumoje, visų žiniasklaidos tiesų nušviestas. Juk stebėjimas yra dalyvavimas. Stipresniojo pusėj. Žmogus linkęs gelbėti tokion bėdon patekusį. O jei nenori, bijo ar negali? Ieško ir suranda to įvykio paaiškinimą, kuris veikia kaip pasiteisinimas. Negalime gyventi kaip menkystos, tad – arba auka pati kalta, arba mums atsiranda daug svarbesnių, net valstybinių reikalų.

Valdžia tą psichologiją žino ir ja naudojasi. Ypač tada, kai savo valstybine prievartos galia ima auka tapusi žmogų „trinti į dulkes“ visos visuomenės akivaizdoje. Suprantame, kad šitaip valdžia „tvarko“ ir mus, visuomenę. Nors daugelis susitaikome su tuo vaizdu, tačiau vis dėlto nenorime jaustis „gaidžiais“, tad surandame tam įvairių pateisinimų. Apsižvalgykime, kiek daug žmonių kalbą apie Deimantę Kedytę pasuka jos globėjos pusėn: ana ir tokia, ir anokia. O juk tuos gandus gandelius gamina ir skleidžia profesionalai kartu su patikimais ekspertiniais psichologais bei kitokiais lietuvio sielos žinovais. Nors prieš akis ir mergaitės tėvo lavonas, ir senelių skausmas, ir globėjos vargai, ir valstybinės teisminės patyčios….

Labiausiai paplitęs kalbantįjį sutaurinantis humanistinis „įsitikinimas“ – „vaikas turi būti su motina“. Šiaip jau vaikui geriau augti su tėvais. Tačiau gyvenimas įvairiai susiklosto. Daugybė atvejų, kai vaikui geriau senelių ar vaikų namuose. Kai mirtinai pavojinga būt motinos ar tėvo auginamam. Prieš kelias dienas Kauno klinikose užgeso pusantrų metukų mergaitė. Kankinta, daužyta ir uždaužyta. Už kokias tautos nuodėmes šiai mažai sielai teko atkentėti realų lietuvišką pragarą, ką ji atpirko? Mamytės globojama. Niekas negirdėjo. Nei mūsų karinės, nei specialiosios vaikų teisių pajėgos. O juk kaip rodė savo galią iš senelių namų imdamos klykiančią, niekaip pasipriešinti negalinčią kitą mergaitę. Mat vykdė scenaristų surašytą teismo nutartį. Kitus klykiančius vaikus mūsų pajėgos apeina – gal ten su jais žaidžia įtakingi, specialiuosius poreikius tenkinantys dėdės? Ir visuomenė, kaip tie Pavlovo šuneliai, mokoma apeiti: kiši nosį – susilauksi bėdos ar ikiteisminio tyrimo.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

38 komentarai

 1. mes jau laimėjome!
  Nenuoramą Drąsių Kedį, parašiusį apie 200 skundų, nugalabijome, prieš tai sulaužėme kaulus ir perplėšėme liežuvį.
  Plepius Furmanavičių, Naruševičienę pašalinome.
  Šantažuotojui Ūsui, važiuojant su keturraciu motociklu, nusukome spandą su skersai kelio ištemptu trosu. Netinkamai liudijančius pagydėme Žiegždrių psichiatrinėje arba leidome “savanoriškai” iškeliauti anapilin ir kremavom, kad jokie ekspertai nesikrapštytų.
  Aidą-Vaidą, skystablauzdį, su raudona mašina profilaktiškai irgi nušovėme Pakaunės miške. Laimą Stankūnaitę toliau saugos nuo žurnalistų policija, kad neišsiplepėtų, nors tai kas mėnesį kainuoja mokesčių mokėtojams po 40 000 – 50 000 Lt, jau kainavo per 2 000 000 (du milijonus) litų.

  • tikras lietuvis:

   Gerai, kad prisipažįsti – mažiau gausi. 🙂

  • Aferistams:

   N.Venckiene – žudiko,narkomano bendrininkė..2012 04 26 23:01,Arvydas. Negalima skatinti žmones nepasitikėti teismais – vertinu tai kaip valstybės pagrindų griovimo veiksmą. Ypač seimo nariai – plepiai turėtų tai įsisąmoninti, nes seimo narys – pilietis, davęs priesaiką. Skatinkim pagarbą teismams, bažnyčiai, seimui ir kitoms valstybės institucijoms. Lietuvi, nelaidyk liežuvio, neprovokuok pesimizmo, skleisk šviesą, apie kurią kalba Lietuvos himnas..Nepasiduok melui, kurį sąmoningai skleidžia Linčo teismo atgyvenos Pakaunėje, Garliavoje. Aferistė „teisėja“ Venckienė, kaip pažymėjo prezidentas Valdas Adamkus, suvienijo Linčo teismo rėmėjus Lietuvoje, o tai yra valstybės pagrindų griovimas, neteisinės, totalitarinės sistemos kūrimas. Posovietinėje Lietuvoje yra problema: Ar galima leisti siautėti primityviems žudikams narkomanams kedžiams, ar galima leisti siautėti žudiko seseriai, klastingai pagrobusiai žudiko aukos vaiką? Ar galima leisti, vykstant tyrimui, viešai skelbti žeminančią informaciją apie įtariamus asmenis? Ar galima pataikauti kraujo ištroškusiai, Pakaunės miniai, ją sąmoningai klaidinti, kaip tą daro narkomano žudiko bendrininkė , teisėjo vardą žeminanti aferistė Venckienė? Pagarbiai Arvydas Damijonaitis.

 2. Gintautė:

  Čia jau nieko nebepakeisime ir šitai mergaitei jau nebepadėsime, lieka tik saugoti savo vaikus.

 3. Ona Voveriene:

  Ačiū Rašytojau VYTAUTAI,
  Ko gero Jūs – vienintelis ir išdrįstate eiti prieš srovę. O ta srovė – siaubinga, su jos pagrindiniu ideologu teisininku K. Jovaiša priešaky. Kas pasidarė su mūsų teisėsaugos senąja karta?Koks šėtonas juos apsėdo? Politikoje tuos šėtonus, žudančius jaunus žmones, juos skandinant nedorybėse, jau žinome. O kas darosi teisėrvarkoje?. Negi visi seniai, įskaitant ir A. Sakalą, įnirtingai kovojusį prieš visus padorius žmones, siekiančius teisingumo, tapo pedofilais? Ar liko dar Lietuvoje žmonių, mąstančių, protingų, kurie galėtų išnarplioti šitą bylą, demaskuoti jos pasibaisėtinus herojus. Kovo 23 ir gegužės 17 dienų “herojai” žinomi. Žmonės juos prakeikė, žiūrėdami TV siaubo filmus apie mergaitės “ėmimą”.
  Kai N. Venckienė tapo “suvystyta” politikoje, matyt, kad šitas siaubas, kurį teko matyti, taps tik istorija. Gal tik scenarijumi siaubo filmui. O mergaitės likimas, tiksliau abiejų mergaičių – niekam neberūpės. Ačiū už tiesos žodį. Pagarbiai. Ona Voverienė, Vilnius, 2012.12.04.

  • tikras lietuvis:

   Na, kur jau ten suvystyta – tik seimas tegali jai padėti.

  • Monika:

   Taigi teismas aiškiai pasakė – mergaitei vaikystės atmintį ištrynė KEDYS ir tas pats filmuotojas (Kedys) mergaitei į atmintį prigrūdo šlykštynių… buvusi teisėja nepaminėjo to, kad dėl D. Kedžio filmavimų jau buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, tačiau jį teko nutraukti jam mirus. Tai DELFI yra patvirtinęs valstybinį kaltinimą palaikęs prokuroras Egidijus Motiejūnas. A.Cininas: vaiko atmintis ištrinta ir pakeista netiesiogine seksualine patirtimi tėvo namuose: „Niekam abejonių ir nekyla, kad vaiko atmintis ištrinta. Kalbėti reikia, kas ir kodėl tai padarė, o teismo nuosprendžiu neginčytinai nustatyta, kad sveikoji vaiko atmintis ištrinta ir pakeista netiesiogine seksualine patirtimi jo tėvo namuose, ilgą laiką trukusios įkyrios, neteisėtos kvotos apie tariamą seksualinę prievartą metu“, – N. Venckienės interpretacijas DELFI komentavo teisėjų kolegijai vadovavęs A. Cininas.

   • dalia:

    Niekas nepaminėjo,kad filmuota buvo tada,kai niekaip negalėjo a.a.Kedys šios bylos tyrimo iš ‘mirties”taško,tai apie kokią įteiktą seksualinę patirtį šnekama…tuo labiau apie sveikosios atminties ištrinimą…

 4. Li Bo:

  Žmogau, esi parašęs gerų knygų, bet čia pašnekėta pro šalį. Problemų pilna, pedofilijos problema irgi tame tarpe, bet negi nematai, kad mergaitė buvo paversta įrankiu kovotojų prieš tariamą ar tikrą pedofiliją rankose, ja buvo manipuliuojama, ja buvo naudojamasi. O vaikai turi būti vaikais. Ta kompanija jau buvo peržengusi visas ribas ir nors aš esu prieš valstybinės prievartą, bet šiuo atveju akivaizdžiai reikėjo ką nors daryti. Po to pasipylę vos ne pasaulinės pedofilų sąmokslų teorijos tik parodo, kad ta chebra jau balansuoja ant kvailybės ribų. Dabar atsirado dar viena- ištrintos atminties teorija. Varge tu mano, tai negi sunku susirasti ir pasiskaityti kas yra atmintis ir kokios galimybės ją tikslingai ištrinti.
  O dėl to tos nužudytos mergaitės, tai baisu, aišku, bet jei kaimynai, artimi žmonės nieko nemato ir niekam nieko nepraneša, tai kaip tada pats įsivaizduoji vaikų teisių priežiūros tarnybų darbą? Ar tu bent įsivaizduoji kiek pareigūnų reiktų norint nuolatos lankyti ir tikrinti vaikų turinčias šeimas? Pagaliau, ar tu nori policinės valstybės, kai kiekvienas mentas gali brautis į tavo valdas ir “tikrinti”? Todėl siūlyčiau vienos šeimos ar atskirų žmonių problemų nenaudoti visuomenės kontrolės didinimui, nes ta kontrolė jau ir taip baigia visus užp….

  • Mintis:

   Vaikas gimė augti ir vystytis asmenybe.Tam jis turi turėti ramybės ir saugumo laikotarpį-vaikystę.Suaugusių vartotojiškas požiūris į vaiką iškreipia ne tik jo raidą bet viską ir pačią visuomenę,kurioje vaikai užaugę kurs ar naikins,priklausomai nuo jo formavomosi vaikystėje.
   Nepastebiu,kad dalis čia rašančių-Alke.lt, į vaiką žiūrėtų kaip į augančią asmenybę.Ir ką jie čia veikia tautiniam puslapyje??????????.Lietuviškos šeimos buvo gausios,bet jose užteko pagarbos ir dėmesio kiekvienam gausios šeimos vaikui,vyrui,moteriai.
   Nevilties sėjimas tai taip pat ardomoji veikla.
   Kiekvienam tautininkui,baltui turėtų būti prioritetas sveikas požiūris į šeimą į vaiką ,kaip augančią asmenybę ir jo saugios vaikystės užtikrinimas Lietuvoje.
   Ačiū autoriui.

   • Jonas:

    Tai ir nebesėk nevilties, o tai visi pamanys, kad lietuvių tautoje nebeliko nei vieno sveikai mąstančio.

   • Monika:

    Tikri galvažudžiai tie venckėdžiai! Sudraskė gražų seserų Stankūnaičių gyvenimą, nužudė teisėją Furmanavičių, paskiau nužudė savo sūnų, kad neišlįstų galai, bandė suluošinti savo dukraitės gyvenimą, kaišiodami panosėn sysalus ir”bananus”, tvirkindami nekaltą Mergaitę. Tikras banditų ir žmogžudžių lizdas. Visus perkelti į Lukiškes, iki gyvenimo pabaigos izoliuoti nuo visuomenės. Toji kėdienė – tikra garliavos patvorinė spekuliantė, turbūt nė pradinės mokyklos nebaigusi, tipiška sovietinio raugo turgaus boba, proto nė už kapeiką, bet gobšumas nežabotas. Todėl ir Stankūnaitę bandė paversti verge, laimė, nepasisekė. Bet užtat stomai patiko to paties raugo abu: gobšumo įsikūnijimai. Jų vietą – zoologijos sode arba tame muziejuje, kur stalinas su leninu laikomi. O diedukas rodydavo savo „bananą“, tokį suvytusį, liepė įsikišti į burną, bet aš vos nesusivėmiau, o teta Neringa su tėčiu pasiguldydavo mane į lovą tarp jų, tėtis rodydavo sysalą, o teta putę ir mokydavo visokių šlykštynių. Taip sakė Mergaitė: vaikai nemeluoja!

    • je je:

     ir aš sakau, va Andrius Ūsas – taigi pagarsėjęs politikas, vienas iš pilietininkų partijos vadų buvo, pakol jo pedofilijos ligos skandalas nepakirto, tai dabar nei neaišku, kaip čia jam ateity bus, nes su tokia dėme žmogui gyvent vargas, nelaimingas, labai nelaimingas žmogus turėtų būti.
     Upd. tai jau aišku gi, kas ten buvo su juo ateityje, taigis ėmė tiesiog ir paspringo skrandžio turiniu ar ten prigėrė, įkritęs į kažkokį prūdą…
     Tai užtat ir buvo išspirtas iš partijos lauk, o pats dar žiniasklaidai spėjo pasiskųsti, esą čia jo sprendimas išeiti, nes matgi partija jo nepalaiko!
     Tai dažnas čia jau ir nesigilintų, nes oficialūs prokuratūros kaltinimai mesti: Andrius Ūsas yra įtariamasis Drąsiaus Kedžio byloje! Taigi, faktų nepaneigsi, jei Lietuvos teisėsauga pagaliau pradės dirbti savo darbą, o ne stoguoti savekus, tai ši persona atsidurs, kur jai ir skirta. Nevolios savo sysalo daugiau.
     O Drąsiaus Kedžio motina dar žiniasklaidai teigė, kad manomai su Andriumi Ūsu galįs būti susijęs ir pagarsėjęs Petras Gražulis, katrasai vis vaizduoja kovotoją už dorovę…
     Upd. Jau perduota teismui byla kur prokuratūra kaltina Andrių Ūsą nusikalstamomis pedofilinėmis veikomis! Tiktai prokuratūra kalbama kad įrodė, kad ponas Ūsas nejoks pedofilas – jis tik geraširdis mažų mergaičių tvirkintojas gali būti ir tai tik iš didelės bėdos. Matyt tepliojimas iš sysalo išvarvėjusiu kremu nėra ne tik kokia šlykšti pedofilija, bet ir padeda išlaikyti odą gražią ir nesusiraukšlėjusią.
     Upd. O dar buvo visokių gandų, kad per TV šisai su anokia Laima Stankūnaite romantišką meilę, tai paskui buvo kitų gandų, kad su žmona skiriasi, o ir dar kažkokių gandų, kad galimai dar ir kažkokių korupcijų galįs turėti prisidirbęs, tai dabar pabandyk patikrint viską, kad gudrus, kur čia teisybė, o kur čia melas…
     Upd. Jėzus prisikėlė trečią dieną, o Kedžiui prisireikė šiek tiek daugiau laiko. Ir nors ir ne penktadienis buvo birželio 13, bet Andrius Ūsas buvo aptiktas nuošaliame keliukyje nusivertęs į griovį nuo keturračio motociklo. Arba Dievas yra visgi, arba kažkas gerai dirba savo darbą. O gal tiesiog Drąsius Kedys prisikėlė ir atliko darbą beveik iki galo. Amen.
     Upd. O bet tačiau nagrinėjamos ir kitokios Ūso mirties priežastį:
     Nusprendė Ūsas išgerti visą Prūdą.
     Kedys , švariais batais prigėrė, šnapso, pasidėjo pistoletą ir laukė Ūso ar Stankūnaitės, bet užspringo; Ūsas , važiavo į pasimatymą su Stankūnaite ir sustojo atsigerti vandens iš balos , perdaug prigėrė; o dabar Stankūnaitė nueis į prokuratūrą ir belaukdama Aido , nualps nuo saulės smūgio!!!
     NEPAKLAUSĖ SESYTĖS {KRAUJUTYTĖS) IR GĖRĖ VANDENĖLĮ IŠ BALUTĖS.
     Ūsas ieškojo savo pirštinės, dėl to ir į kūdrą įlipo, tikriausiai nardė ir ieškojo savo pirštines… o pataikė ant bebrų …išsigando ir prigėrė… Dėl visko kalti bebrai..
     atvažiavo, išjungė pavarą, nulipo nuo keturračio, nusiėmė šalmą ir prigėrė.
     jis įvažiavo į vandens telkinį, nulipo nuo motociklo ir suklupo; taip išsigando – galvojo ką daryt! ką daryt! vajevaje, kad visi taip pultų pergyvent kad įklimpo.
     Dar gali būti, kad tas Ūsas yra feniksas (atgimstantis po kremacijos iš pelenų). Ką gali žinoti?…
     betgi bet kaip akivaizdu, kad matomai gal paspringo skrandžio turiniu…

    • Gydytojas:

     Gydykis, nors… tiesa sakant, mano, kaip specialisto, nuomone – gali buti velu.

 5. Tęsėjas:

  Jeigu mums išties rūpi vaikai ir jų ateitis, paskelbkime kovo 23 ir gegužės 17 dienas VAIKŲ DIENOMIS ir raginkime visus Lietuvos gyventojus minėti jas Vilniuje prie “Teisngumo ministerijos” ir “Generalinės prokuratūros” rūmų.

 6. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Manau, kad autorius meniskai aprase esminius dalykus gerai. Taciau yra cia visai kita problema. Tenka sutikti zmoniu, kalbeti ir jie su paciu didziausiu nuosirdumu yra itikeje tuo, kad cia Venskienes sukurtas dalykas ar panasiai pedofilu naudai. Perskaiciau komentarus ir bernardinuose… ir ta pat problema…. nuosirdziai zmones mano…. pedofilijos nebuvo. Kur viso sito priezastis? Labai paprasta, kiekvienas zmogus turi skirtinga informacijos kieki, o dezinformacijos FRONTE aiskiai vyrauja pedofilines jegos. Vienas komentatoriu ten raso…. o kas gi atsiprasys uz tai, kad “mergaite kalbejo apie 8 rankas” manydamas, kad tai melas… O juk aiskia pats Cerniauskas buvo patalpines internete vaizdeli, kaip ta mergaite pati stebisi del savo 8 ranku…. o biologine atsako…. kad tai del to, kad lauke lyja!!! Taigi minetas komentatorius tiesiog to FAKTO nezinojo, nemate…. o as maciau, klausiausi atidziai daugeli kartu ir tuo metu komentavau biologines atsakyma. Taigi pedofiliniu iskrypeliu garbintojai ir visas ju frontas yra pajegus agresyviai dezinformacijai….ir puikiai zino kad pasieks rezultata TIKRAI. Dezinformacija paskelbta simtus karut…. tarytum tampa tiesa…. zmones itiki.
  Taigi informaciniame kare FAKTAI yra nugaleti, atmesti teismo, sunaikintas teisingumas. Praktiskai valstybe uzvaldyta.

 7. nuomonė:

  ką gi,kiekviena lazda turi….Vienžo,po šios kruvinos istorijos tapo žymiai aiškiau su kuo turime reikalą – o būtent su labai aukšto intelekto,tačiau visiškai nužmogėjusiomis asabomis,kurioms vargiai betinka visuotinai priimtos žmogaus teisių ,nekaltumo prezumpcijos ,etc kategorijos.Neabejotinai “apsišvietė” ir jų pagrindiniai atramos centrai ,daug labai konkrečių rėmėjų..Kartu neabejotinai labai gaila ,kad už tokią “pažintį” su Lietuvos realybe ir aukoms ir visai visuomenei teko susimokėti tokią neteisingą kainą. Ir dar ilgai nebus pamiršta – O KODĖL? Mano nuomone – straipsnis turi labai didelį ir moralinį ir ,labai svarbu, praktinį “užtaisą” kiekvienam neabejingam.Nuoširdūs sveikinimai autoriui, už drąsą – ypač.

 8. Jonas:

  Tad kur vieta norintiems sužinoti tiesą? Aišku, teisiamųjų suole.

 9. Jonas:

  Kuo daugiau lavonų, tuo labiau triumfuoja tiesa(teisėsauga).

 10. Jonas:

  Galutinis pedofilijos įteisintojų triumfas bus tada, kai bus nutyldyti visi, o mes savo tylias mintis apie nekaltai nužudytuosius, suluošintus, sužlugdytuosius prisiimsime kaip kaltę, kad išdrįsome apie tai pagalvoti.

 11. Drąsus ir teisingas Vytautas Rubavičius, pritariu, sutinku. Baisu, kad mažėja tokių žmonių, jie slopinami, išjungiami: evoliucija spirale- buvo KGB klanas, dabar pedofilų, kuris rafinuotai, kietai, užtikrintai “valgys” kitaip galvojančius

 12. Marta:

  Lietuvos teisėsauga nėra pajėgi susitvarkyti su šia byla. Netgi jei Venskienė apskųstų ją Auksčiausiajam teismui, ji gali nelaimėti, nes ši byla matomai susijusi su korupcija aukšiausiam lygmeny.

  Todėl Venskams belieka viena išeitis – Europos Sąjungos Teisingumo Teismas, aukščiausiasis Europos Sąjungos teismas Liuksemburge.

  Teismas užtikrina, kad ES valstybės narės ir institucijos laikytųsi teisės aktų nuostatų. Teismas turi galią spręsti valstybių narių, ES institucijų, įmonių ir asmenų teisinius ginčus.

  Kiek žinau, šis teismas gana griežtai žiūri į pedofiliją. Tai ne Strasburo “žmogaus teisių” teismas.

 13. kubusas:

  nebutu VYTAUTAS RUBAVICIUS!

 14. Gydytojas:

  Teko kalbeti su pagyvenusia moterimi apie sia istorija. Ji ne Neringos, ir ne a.a. Drasiaus puseje, nes… ji netiki, kad motina (biologine – Stankunaite ) galejo Taip Pasielgti Su Savo Vaiku. Man asmeniskai tai buvo savotiskas atradimas, – turbut yra ne vienas psichiskai normalus, sveikas lietuvis, kuris nepalaiko Neringos, ne todel, kad remia biologine, bet todel, kad protu nesuvokia, kaip gali buti tiesa tai, ka Neringa ir a.a.Drasius sako (sake). Taciau, juk zinom konkreciu istoriju, kaip Pasaulyje buna… baisiu tikru istoriju. Ir dar viena, sena kaip Pasaulis, tiesa: daznai netikim kazkuo tol, kol mums patiems neatsitinka.
  Aciu autoriui uz issakytas mintis. Pritariu, esu kartu… ir kartu isgyvenu del TOKIOS Lietuvos…

 15. piliete:

  geras straipsnis ir man iskele byla ponas vytautas usas del smeisto ,tik ,kad as jo visiskai niekur neminiu bendru kontekstu pakomentavau Klapedoj pikeliskiu nera ir zemaiciai pedofilu nepripazista ,o dabar tampo po teismus gal kas rugpjucio 7 diena galit padalivaut teisme kuris vyks LAISVES PR.79A 512 SALE JEI KAS NEPASIKEIS AFOS LAIKRASTIS SUDALIVAVO ,TIK NEZINIA KODEL JAU ISVADAS PADARE KAIP IR VISUS NEKALTUS KALTINA

 16. Senelė:

  Geras straipsnis.
  Išties, kokia galinga ta Venckienė tokį ,,šaršalą,, suorganizavo- mirčių aibė, atsistatydinusių pareigūnų begalė…A.A Kedys rašė skundus ant Ūso ir Stankūnaitės , o nušovė visai kitus žmones…pagrindinis liudininkas nusikaltėlis…įdomių prieštaravimų begalės…graudu.

 17. Regina:

  Džiaugiuosi pilietišku Vytauto Rubavičiaus straipsniu. Aš galvojau, kad jau mūsų gadynėje nebėra pilietiškų inteligentų.Kaip būtų puiku, jeigu visi pasisakytų, nes, pasak liaudies patarlės, drąsesnius, kaip šluotražio pabirusias vyteles, labai lengva sulaužyti, tačiau, surištą šluotą pabandykite perlaužti! Reikia sutelkti tuos mūsų tautos pabirusius inteligentijos likučius…

 18. Aferistams:

  N.Venckiene – žudiko,narkomano bendrininkė..2012 04 26 23:01,Arvydas. Negalima skatinti žmones nepasitikėti teismais – vertinu tai kaip valstybės pagrindų griovimo veiksmą. Ypač seimo nariai – plepiai turėtų tai įsisąmoninti, nes seimo narys – pilietis, davęs priesaiką. Skatinkim pagarbą teismams, bažnyčiai, seimui ir kitoms valstybės institucijoms. Lietuvi, nelaidyk liežuvio, neprovokuok pesimizmo, skleisk šviesą, apie kurią kalba Lietuvos himnas..Nepasiduok melui, kurį sąmoningai skleidžia Linčo teismo atgyvenos Pakaunėje, Garliavoje. Aferistė „teisėja“ Venckienė, kaip pažymėjo prezidentas Valdas Adamkus, suvienijo Linčo teismo rėmėjus Lietuvoje, o tai yra valstybės pagrindų griovimas, neteisinės, totalitarinės sistemos kūrimas. Posovietinėje Lietuvoje yra problema: Ar galima leisti siautėti primityviems žudikams narkomanams kedžiams, ar galima leisti siautėti žudiko seseriai, klastingai pagrobusiai žudiko aukos vaiką? Ar galima leisti, vykstant tyrimui, viešai skelbti žeminančią informaciją apie įtariamus asmenis? Ar galima pataikauti kraujo ištroškusiai, Pakaunės miniai, ją sąmoningai klaidinti, kaip tą daro narkomano žudiko bendrininkė , teisėjo vardą žeminanti aferistė Venckienė? Pagarbiai Arvydas Damijonaitis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: