Seimas sudarė darbo grupę dėl referendumo dėl naujos AE statybos sprendimo įgyvendinimo (2)

uzreferenduma.lt nuotr.

uzreferenduma.lt nuotr.

Seimo valdyba, atsižvelgdama į Seimo Pirmininko Vydo Gedvilo siūlymą, sudarė darbo grupę dėl konsultacinio (patariamojo) referendumo dėl naujos atominės elektrinės statybos Lietuvos Respublikoje sprendimo įgyvendinimo.

Darbo grupėje dirbs Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė (darbo grupės vadovė), Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Petras Auštrevičius, Mišrios Seimo narių grupės narys Linas Balsys, Darbo partijos frakcijos narys Kęstutis Daukšys, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcijos narys Zbignevas Jedinskis, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Jurgis Razma, frakcijos „Drąsos kelias“ narė Aurelija Stancikienė, frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ narys Remigijus Žemaitaitis.

Darbo grupei pavesta iki 2012 m. gruodžio 12 d. pasiūlyti Seimui būdus ir formas, kaip turėtų būti atsižvelgta į konsultaciniame (patariamajame) referendume dėl naujos atominės elektrinės statybos Lietuvos Respublikoje išreikštą piliečių valią.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

2 komentarai

 1. Nagi:

  Šita valdžia atominės elektrinės Lietuvoje nestatys. Jie pastatys rusams dvi AE visiškai šalia Lietuvos ir pirks iš rusų el energiją. A Butkevičius dar pažadėjo rusams nutiesti el jungtis į Lenkiją ir Švediją ir parduoti rusams Kruonio hidroakumuliacinę elektrinę, taip kad Lietuvos energetinė nepriklausomybė jau išspręsta, kaip pirkome iš Rusijos dujas ir elektrą, taip ir toliau”sėkmingai” Lietuva jas pirks. Ačiū referendumo organizatoriams, kad padėjote taip stipriai pririšti Lietuvą prie Rusijos, ypač didelis ačiū Linui balsiui, Gintarui Songailai, Vidmantui Žiemeliui, na žinoma taip pat “didelis ačiū didžiam kovotojui” Zigmui Vaišvilai. Gal teko jums girdėti, kad dujų terminalo jau nebūs Klaipėdoje, jis A Butkevičiui pasirodė per brangus, dabar Lauksime kol Europa mums dujų terminalą pastatys Suomių įlankoje.

  • Artūras Gotautas:

   Dar daug kam teks “dėkoti”..
   Dėkojom už Lietuvos išvežtas “durpes”(nusausintas pelkes),dėkojam dar ir dabar už Lietuvos išvežamus Miškus/Girias/Gojus,dar dėkosim už Angelitą (Anhidritą) ir skalūnų dujas…
   AE planas buvo aiškus,nes šiuo laiku,pats pelningiausias verslas Pasaulyje kurio užvadinimas – Netesybos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: