Seime Z.Vaišvilos spaudos konferencija dėl AE referendumo sprendimo įgyvendinimo (tiesioginė transliacija) (10)

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Lapkričio 27 d. 10 val. Seime įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro ir Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nario Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Dėl 2012 m. spalio 14 d. referendumo sprendimo įgyvendinimo, Visagino AE projekto ir valstybės vadovų bei Vytauto Landsbergio nuomonių“.

„Valstybės vadovai vengia pasakyti Tautai aiškią nuomonę, ar gerbs Tautos sprendimą, priimtą referendume. Vyksta tolimesnis bandymas išsaugoti didžiausią Lietuvos istorijoje verslo projektą, ne tik ignoruojant teisėtai priimtą Tautos sprendimą, bet ir atvirai demonstruojant Tautai, kad valdžia, jei panori, gali ignoruoti įstatymus, negerbti Konstitucijos. Bandoma dirbtinai skaldyti visuomenę ir kelti sumaištį. Kodėl?“ – klausia Z. Vaišvila.

Pasak signataro, labiausiai neįtikėtina ir skaudžiausia Vytauto Landsbergio viešai pareikšta nuomonė ir Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės laikysena.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją žiūrėkite ČIA arba ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai klausimus raštu tiesiogiai užduokite ČIA.

Kategorijos: Energetika, Gamta ir žmogus, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

10 komentarų

 1. ????:

  O kur video, ar čia tik pas mane nerodo?? Ryte negalėjau matyt…

 2. kur info?:

  o video tai nėra. Nei pirmojo 11-08d , nei šios dienos pareiškimo- laiško. Cenzūra?

 3. Alkas.lt:

  Vaizdo įrašo nedėsime, nes Z.Vaišvila jau ne pirmą spaudos konferenciją pavertė santykių aiškinimusi su V.Landsbergiu. Manome, kad Alkas nėra santykių aiškinimosi tarpininkas.

  • zigmas vaišvila:

   Alkas.lt redaktoriui,
   Gerb. redaktoriau,
   manau, kad ir Vytautui Landsbergiui nesuteikta teisė kviesti žmones nesilaikyti įstatymų, ignoruoti autos sprendimą, teisėtai ir didele balsų persvara priimtą š.m. spalio 14 d.
   Vytautui Landsbergiui, tapusiam mūsų Nepriklausomybės atstatymo simboliu, tuo labiau nesuteikta teisė, visų pirma, moralinė teisė, tyčiotis i mūsų žmonių, jei jie referendume balsavo kitaip, nei Jis, Prezidentas Dalia Grybauskaitė ir konservatorių partija norėjo.
   Atviras atsakymas Vytautui Landsbergiui yra dėl referendumo, o ne dėl asmeninių Jo įžeidinėjimų Zigmui Vaišvilai, viešai pasakiusiam, kad Tautos sprendimas ir gerbtinas, ir vykdytinas.
   Kadangi Vytautas Landsbergis ir toliau bevelija naujais epitetais ir kaltinimais tarnyste Rusijai apdalinti visus, kurie kitaip mąsto, todėl manu, kad buvo peržengtos visos įmanomos moralės ribos.
   Dėl santykių aiškinimosi, kaip tai Jūs, Redaktoriau, supratote, spaudos konferencijoje Vytautą Landsbergį pakviečiau tai daryti viešai ir drauge tiesioginiame TV eteryje.

   Beje, Alkas.lt domėjosi ir savo skaitytojams teikė informaciją apie Algirdo Paleckio teismų procesus.
   Tęsiant šią tradiciją, rekomenduoju Alkas.lt skaitytojams pateikti ir Zigmo Vaišvilos š.m. lapkričio 15 d. spaudos konferenciją Seime, kurioje pateikta informacija, kad teismai panaikino prokurorų atsisakymus vykdyti ikiteisminį tyrimą dėl A. Paleckio ir jo vadovaujamos partijos galimai nusikalstamų veikų, veikiant Rusijos naudai prieš Lietuvos valstybę, dėl Sausio 13-ąją žuvusiųjų ir sužeistųjų šmeižto ir įžeidimo, mirusiųjų atminimo paniekinimo.
   O gal ir ši informacija tapo neaktuali Alkas.lt, nes Rusijos draugas, anot V. Landsbergio, pasiekė, kad prokuratūra vis tik pradėtų tirti A. Paleckio veiklą prieš Lietuvą Rusijos naudai?

   Pagarbiai,
   Zigmas Vaišvila

   • Gerbiamas Zigmai,:

    Mes Jus palaikom, mes- su Jumis. Stiprybės Jums!

   • Bičiuli Zigmai, su daug kuo kas pasakyta tikrai galima sutikti, o ir tai su kuo nesutinka redaktorius gali būti skelbiama. Bet juk ne visus rašinius skelbiame ne dėl to, kad jų idėjos nepriimtinos, ar jų autorių pažiūros skiriasi, bet dažnai dėl to, kad jie labai prastai būna parašyti. Pastarosios spaudos konferencijos buvo prastai „parašytos“ ir žanras jų prastas, o kadangi redaguoti neišeina, tad ir nekyla ranka to skelbti. Mano patarimas būtų (jei jis kam įdomus) atskirti pagiežos ir asmeniškumų žanra (ypač V.Landsbergiui) nuo reikalo esmės aptarimo. Visada vertinome ir vertinsime žanro grynumą ir dalykiškumą. Jei V.Landsbergis būtų Alkui siūlęs savo „kardupelius“ būtų taip pat sulaukęs tokių pačių paaiškinimų.
    J.V. redaktorius

  • Alkui:

   O štai “Lietuvos žinių” portalas “tarpininkauja”. Tik kitai pusei…

 4. VL baimė:

  Z.Vaišvila laiške kviečia VL į tiesioginį eterį. Neis Landsbergis į jokią tiesioginę laidą. Jis – bailys. Tegali tik rašinėt, ilgai sėdint ir galvojant, sukurptus nelogiškus demagogiškus laiškelius. Vaišvila, kiek pamenu, visada pageidaudavo tiesioginių eterių (kad nebūtų iškraipymų), o dar LTSR AT laikais net privertė AT pradėt tiesiogines transliacijas per TV- ten ir prasidėjo mūsų tikrasis susipažinimas su Zigmu Vaišvila, jis visada siekia diskutuoti atvirai ne su anonimais, o tiesiai- akis į akį, nesislapstant už internetinių portalų, laiškelių ir pan. Štai ir dabar: ateitų į tiesioginį eterį su pluoštu dokumentų iš LR AT ir Vyriausybės, savo paties pasirašytais dokumentais, su raštiškais įrodymais iš tuometinės spaudos informacijos – kokią demagogiją begalėtų Landsbergis panaudoti? Taip, kad ne, neis jis susitikt su Vaišvila- bijos. Jau geriau dar kartą parašys, kad už neįvardijamus pinigus (milijonus?) “rusynas” nusamdė gerbiamą Zigmą, kas šis eitų ginti Tautos valios- išvengti dar vienos lietuviškos statybos aferos , ir “šmeižti” šventojo VL. Beje, jei tuos visus Vaišvilos įvardijami faktus ir realius dokumentus VL vadina “šmeižtu”, tai kam tuo laikotarpiu buvo atliekami tokie veiksmai, kurių dabar pats VL kratosi? Belieka VL’ui kaltinti tik patį save. Juokingiausias dalykas, kad “gynybai” VL naudoja rusų ir komunistų etiketes. Ir būtent TO ŽMOGAUS atžvilgiu, kurio labiausiai nekentė ir kurį, kaip ultra dešinįjį, puolė tikrieji Komunistai ir visi likusieji kairieji. Cirkas. Mundurų skalbimosi cirkas dėl didelių, labai didelių pinigų, kurie nukristų į landsbergistų-kubiloidų chuntos kišenes- nieko daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: