Atsinaujinusiai žaliųjų partijai vadovaus Seimo narys L.Balsys (2)

Lapkričio 24 dieną, Vilniuje, Lietuvos Žaliųjų sąjūdžio partija savo neeiliniame suvažiavime pakeitė ir partijos vadovybę, ir pavadinimą. Partija nuo šiol vadinsis Lietuvos Žaliųjų partija, o jai vadovaus suvažiavime didele balsų persvara pirmininku išrinktas Seimo narys Linas Balsys. Pasak naujojo pirmininko, pavadinimo keitimas – ne kosmetinis pokytis, tai rodo, kad verčiamas naujas partijos gyvenimo lapas.

„Žaliosios idėjos yra itin patrauklios daugeliui Europos šalių gyventojų, Lietuva – ne išimtis. Ne viena partija šiuo metu nori parodyti savo rinkėjams, jog joms priimtinos kai kurios žaliosios vertybės, kaip, pavyzdžiui, atsinaujinančių išteklių energetika. Lietuvos Žaliųjų partijos ideologijos pamatą sudaro ne atskiri „žali“ politikos elementai, o naujas, žalias požiūris ir į ekonomiką, ir energetiką, šalies gerovę kuriant atsakingai, garantuojant socialinį teisingumą, ūkinę veiklą vykdant taip, jog nepaliktume ateities kartoms nei didžiulių skolų, nei sužalotos aplinkos“, – teigė Linas Balsys.

Partijos suvažiavime priimti pataisyti įstatai, iš naujo suformuoti valdymo organai. Taip pat buvo aptarta šalies politinė padėtis po Seimo rinkimų, numatytos partijos veiklos gairės artimiausiems penkeriems metams.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

2 komentarai

 1. dėl VAE:

  2012 m. lapkričio 27 d., antradienio,

  SPAUDOS KONFERENCIJA SEIME

  10 val.

  įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro ir Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nario Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Dėl 2012 m. spalio 14 d. referendumo sprendimo įgyvendinimo, Visagino AE projekto ir valstybės vadovų bei Vytauto Landsbergio nuomonių“.

  „Valstybės vadovai vengia pasakyti Tautai aiškią nuomonę, ar gerbs Tautos sprendimą, priimtą referendume. Vyksta tolimesnis bandymas išsaugoti didžiausią Lietuvos istorijoje verslo projektą, ne tik ignoruojant teisėtai priimtą Tautos sprendimą, bet ir atvirai demonstruojant Tautai, kad valdžia, jei panori, gali ignoruoti įstatymus, negerbti Konstitucijos. Bandoma dirbtinai skaldyti visuomenę ir kelti sumaištį. Kodėl?“ – klausia Z. Vaišvila. Pasak signataro, labiausiai neįtikėtina ir skaudžiausia Vytauto Landsbergio viešai pareikšta nuomonė ir Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės laikysena.

  Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos programa „Seimas – tiesiogiai“ ir internetu. Stebintiems transliacijas internetu yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

  Internete galima rasti ir spaudos konferencijų garso įrašus.

  Seimo Ryšių su visuomene skyrius, tel. 239 6210

 2. Zmogelis:

  Nekenčiu Balsio- parsidavėlio komunistams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: