Lietuvos paštas kviečia prisidėti prie paramos sergantiems vaikams (0)

Lietuvos pašto kalendorius | Lietuvos pašto nuotr.

Lietuvos pašto kalendorius | Lietuvos pašto nuotr.

Artėjant 2013-iems metams Lietuvos paštas kviečia įsigyti specialių iš vaikų piešinių sukurtų kalendorių ir taip prisidėti prie paramos sergantiems vaikams. Įsigijus firminį Lietuvos pašto kalendorių, 50 centų keliaus Vaikų ligų klinikai, esančiai Kaune, paremti.

„Praėjusiais metais organizavome vaikų piešinių konkursą, kuris sulaukė išties didžiulio susidomėjimo. Sulaukėme daugybe vaikų piešinių, kuriuose vaizduojamas ateities paštas. Norėjome, kad šiais piešiniais pasidžiaugti galėtume ne tik mes, todėl išleidome specialių kalendorių, kurį perkant dar galima paremti ir sergančius vaikus“, – sakė Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė-Lalienė.

Specialaus Lietuvos pašto išleisto 2013-ųjų kalendoriaus kaina – 5,50 Lt. Įsigydami kalendorių gyventojai aukoja mažiesiems ligoniukams – 50 centų nuo kiekvieno parduoto kalendoriaus keliaus Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Vaikų ligų klinikai paremti.

Lietuvos pašto kalendorius ypatingas tuo, kad jį puošia vaikų kurti piešiniai. Visus 12 metų mėnesių puošia vis kitoks vaiko piešinys. Įsigijus šį kalendorių bus galima ne tik paremti sergančius vaikus, bet ir kas mėnesį džiaugtis mažųjų kūriniais.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: