Vyriausybės formavime negali dalyvauti teisiamųjų suole esanti partija (video) (7)

Spalio 29 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pradėjo konsultacijas su daugiausiai Seimo rinkimuose mandatų iškovojusių partijų lyderiais. Derybas dėl koalicijų formavimo pradedantiems politikams šalies vadovė iškėlė sąlygą – Vyriausybės formavime negali dalyvauti teisiamųjų suole esanti partija.

„Vyriausybės formavime negali dalyvauti partija, kuri įtariama rinkimuose padariusi daugiausiai šiurkščių pažeidimų, įtariama dėl juodosios buhalterijos ir neskaidrios veiklos ir kurios partijos lyderiai yra kaltinamieji baudžiamojoje byloje. Todėl palaikysiu tik tą politinę jėgą, kuri galės suformuoti daugumą be teisiamųjų suole esančios Darbo partijos“, – sako Prezidentė.

Šiuose Seimo rinkimuose užfiksuotas grėsmingas pažeidimų skaičius, pradėti 27 ikiteisminiai tyrimai, iš jų 18 dėl rinkėjų papirkinėjimų, iš kurių – 10 dėl Darbo partijos kandidatų. Šalies vadovė skubos tvarka teikia pataisas, kurios sugriežtins atsakomybę už rinkėjų papirkinėjimą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

7 komentarai

 1. zzz:

  Tai arba neleidžiama dalyvauti po pažeidimų 1-ame rate arba … Ekselencijos veto pagal I.Degutienę. Ir nesvarbu, kad už partiją balsavo ne vienas 100 tūkst. rinkėjų. Kam tie rinkimai???

 2. Komentaras:

  Pirmiausia leidžiama partijai dalyvauti rinkimuose, kur partija beveikjuos laimi, o po to paskelbiama, kad partija negali dalyvauti vyriausybės formavime? Dabar ponios Grybauskaitė su Degutiene pabandyti įrodyti, kad neva slaptai įrašytas pastarosios monologas apie prezidenturos vykdomą “Lukašenkos diktatūrą” nėra šlykštus valstybę griaunantis suokalbis?

 3. ...:

  Visi mano pažįstami, dalyvavę rinkimuose ir nerinkę konservatorių, jaučiasi šlykščiai apmulkinti. Turbūt tai bus paskutiniai Lietuvoje vykdomi rinkimai, kuriuose dalyvavau.

 4. tikras lietuvis:

  Atvirkščiai,
  jei Polikarpovna nebaigs tokių fokusų, tai reikia ateinančiuose rinkimuose jos nebeišrinkti.
  Bet Prezidentės patarėjas jau koreguoja prezidentūros poziciją – nusigando rinkėjų reakcijos.

 5. Ku Klux Klan:

  Uspaskis bus seimo pirmininkas, tada Polikarpovnai bus inicijuota apkalta ir jos lauks Pakso likimas :). tada Uspaskis bus laikinai einantis Prezidento pareigas, o poto bus išrinktas prezidentu visai kadencijai…. 🙂
  ———-
  Ku Klux Klan

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *