„Drąsos kelias“ atsiribojo nuo „juodųjų technologijų“ ir portalo „Ekspertai.eu“ (4)

I.Degutienė | lrs.lt

I.Degutienė | lrs.lt

Po to, kai buvo paviešintas Seimo Pirmininkės Irenos Degutienės garso įrašas, kurį padarė visuomenininkas A. Nakas, jame ši politikė skundžiasi visuotiniu politikų sekimu bei kaltina Prezidentūrą autoritarizmu, partija „Drąsos kelias“ (DK) paviešino oficialią nuomonę. Žemiau esantis tekstas yra minėtos partijos spaudos pranešimas:

„Drąsos kelio“ rinkimų štabas apgailestauja, kad premjeras Andrius Kubilius, komentuodamas viešumoje pasirodžiusius Seimo pirmininkės Irenos Degutienės nuogąstavimus dėl Lietuvoje išplitusio neteisėto pasiklausymo, klaidina piliečius ir nepateikdamas argumentų šiuos įvykius sieja su DK.

„Drąsos kelio“ rinkimų štabas visada pasisakė ir pasisako už garbingą rinkimų kovą. Vadinamosiomis „juodosiomis propagandos technologijomis“ šiandien Lietuvoje gali naudotis tik tos politinės partijos, kurios gauna milijonines valstybės iždo subsidijas, paramą iš užsienio valstybių arba turi valdžios svertus ir gali neteisėtai daryti įtaką žiniasklaidos priemonėms. DK atstovai, būdami Seime, dės visas pastangas kovodami su tokia įsisenėjusia praktika.

Naudodamiesi proga norėtume priminti, kad svetainė „Ekspertai.eu“ yra nepriklausoma, savo tradicijas ir veiklos būdus turinti savita žiniasklaidos priemonė, kurią tiesiogiai sieti su „Drąsos kelio“ politine partija yra nekorektiška. DK nedaro ir negali daryti jokios įtakos šios svetainės turiniui, nieko nežino apie jos finansavimą ir savininkus. „Drąsos kelias“, kategoriškai pasisakydamas prieš žiniasklaidos kaip šantažo ar reketo panaudojimą, pasiryžęs ginti garbingos žurnalistikos principus, primena, kad demokratiniuose kraštuose žurnalistų darbo, jų prasilenkimo su žiniasklaidos etikos kodeksu ir kitokių etikos pražangų vertinimas yra pirmiausia žurnalistų ir leidėjų savivaldos ,o ne politikų prerogatyva.

Linkime visoms antrajame rinkimų rate dalyvaujančioms politinėms partijoms ir kandidatams garbingai kovoti ir pirmiausia ginti Lietuvos ir jos piliečių interesus“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

4 komentarai

 1. rankelė:

  Kas čia ką pila?
  “rankelė” ar dūrų rankena
  Štabas vakar padalino A.Patacko medžiagą,
  iš visos Lietuvos į Miško g. suvažiavome ir ta
  medžiaga jau keliauja DK rinkėjams (bent Kaune).
  Jeigu koks “pramigęs štabistas-bevardis” at(si)ribot ar
  at()pilt sumanė, – kam tuo Alką vargint. Bergždžiai.
  Yra ką veikt ir Kaune, ir Vilniuje.
  Pasak A.Patacko ir G.Dručkaus, – rytoj: galbūt
  “numetamų ant Kauno Ramovės laiptų”, –
  ir kiti DK savarankiai bei sąvadaviai nariuojantys
  II-ame ture galį į talką kviest VISUS. UŽ DK!
  Sakę-rašę skrajūtėse: ne Šedbarą, Čigriejienę ar Jovaišą rinkim,
  o už juos, kaip ir už nutildytą vadą Varkalą, už Brundzą, Naką
  BALSUOKIM.
  Nebent – šiuo
  “užribiu”
  prabudėlis prieš
  atriboja. Tada
  už TS-LKD???
  IŠaiškinkit TAUTAI.

 2. Visuomenininkas:

  Vasiliausko atsiribojimas? Užuot gynus ekspertus, viešinančius supuvusios politinės sistemos skaudulius, Vasiliausko kompanija atsiriboja, užuot pareiškus solidarumą..

  • tikras lietuvis:

   Niekus šneki – kokie čia dar skauduliai?
   Nieko panašaus ten nėra, o tiesiog – kur bobos, ten ir rietenos. 🙂
   Nors konservatoriai – kur kas rimtesnė partija nei jų išperėtoji DK.

 3. Arūnas Mykolaitis:

  mano manymu Vasiliauskas,tai infiltruotas provokatorius,kurio užduotis buvo sužlugdyti DK partiją.Venckienės didelė klaida buvo,nusisukti nuo Nako ir pasirinkti Vasiliauską.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: