Vidas Bareikis pristatys naują plokštelė „Panda“ (audio) (0)

Ketvirtadienį Vilniaus mokytojų namuose šeštą valandą vyks autorinis Vido Bareikio koncertas, kuriame bus pristatyta nauja kompaktinė plokštelė pavadinimu „Panda“. Kartu su dainininku pasirodys Jošas Maklangas (Josh McClung) (būgnai) ir Tadas Dešukas (bosinė gitara, smuikas).

Albumą reprezentuojanti daina „Rėkti, trypiant kojom“ atskleidžia, jog albume esančios dainos kupinos „rėkančių minčių“. „Kaip ir kiekvienas žmogus, taip ir aš susiduriu su iššūkiais ir baimėmis kasdienybėje. „Rėkimas“ tiek muzikoje, tiek teatre gali padėti išreikšti ne tik neviltį, bet ir džiaugsmą, galimybę gyventi“, – teigia Vidas Bareikis.

Šio albumo kūrybai didelę įtaką padarė Maskvoje praleisti dveji metai. „Besimokant Maskvoje mano muzikinių grupių veikla natūraliai sustojo, o be to, tai yra tam tikras praeitas etapas, ir dabar noriu eiti pirmyn. Dainos man visuomet kuriasi labai lengvai, o ypač kai supa nauja aplinka. Yra labai daug dalykų, apie kuriuos norisi papasakoti būtent per muziką, o kartais tiesiog ne kalbėti, o rėkti“, – apie naujo albumo atsiradimą pasakoja aktorius ir atlikėjas.

V. Bareikis atskleidžia, kad dabartinė jo programa kiek skiriasi nuo to, ką jis kūrė su grupėmis „Stipriai kitaip“ ar „Suicide Dj‘s“. Visgi pripažįsta, kad ir dabartinėse dainose yra lengvumo ir linksmumo – juk nuo savęs nepabėgsi.

Prie būsimojo albumo kartu su V.Bareikiu darbavosi grupės „Rasabasa“ prodiuseris ir gitaristas Snorre Bergerud bei grupės „Siela“ lyderis Aurelijus Sirgedas.

Spalio 15–21 d. Vilniaus Mokytojų namų organizuojamas Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai–aš“ aktoriui kelia malonias asociacijas. Juk pirmoji grupė „Stipriai kitaip“ vystėsi būtent bardų rėmuose. „Tarp bardų yra tokių atlikėjų, kaip Vytautas Kernagis, Saulius Mykolaitis, kurie man iki šiol yra labai svarbūs“, – pabrėžia atlikėjas.

Naujausia V.Bareikio daina:

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: