A.Patackas. Kodėl taip pasielgiau? (video) (76)

Algirdas Patackas

Algirdas Patackas

Alkas.lt rašė, kad spalio 8 d. partijos „Drąsos kelias“  kandidatas į Seimą Algirdas Patackas tiesioginėje LRT televizijos laidoje „Seimo rinkimai 2012“ sviedė stiklinę į Socialistinio liaudies fronto kandidatą Vytautą Bernatonį. Šiandien, spalio 9 d. Alkas.lt redakcija gavo A.Patacko laišką kuriame kandidatas į Seimo narius paaiškino šio savo poelgio motyvus.

Tiesioginėje LTV laidoje „LR Seimo rinkimai 2012” dalyvavo „Drąsos kelio“, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos ir taip vadinamo „Socialistinio liaudies fronto“ kandidatai. Jau laidos pradžioje „Drąsos kelias“ pareiškė, kad su paleckininkais nediskutuos, nes laiko juos kvislingų palikuonimis, kolaborantų struktūra, sukurta pagal FSB scenarijų, kurie apskritai neturėjo būti įleisti į Lietuvos politinį gyvenimą. Jos metu paleckininkų atstovas V.Bernatonis pareiškė „Lietuvos nusikaltėlis Nr.1 yra Vytautas Landsbergis, kurio nebaudžiamumas Lietuvoje skatino ir toliau vykdyti ardymo politiką. Ardymo politika yra tai, ką šiandien turi Lietuva. Nesusitvarkęs su valstybės valdymu suprato, pajutęs žmonių nepasitenkinimą, kad gerai nesibaigs, ir jis gali neišlikt valdžioj. Todėl jis išprovokavo, aš buvau tų įvykių liudininkas, kruvinas žudynes Sausio 13-ąją 1991 metais“. Kadangi laidos vedėjas nenutraukė šios įžūlios provokacijos, o leistis į diskusijas būtų žema, beliko atsakyti protesto veiksmu – sudaužyti stiklinę į grindis.

Mano poelgis nebuvo emocinis, o adekvatus ir sąmoningas atsakas į iššūkį, atsakas tiems, kurie įžeidė Sausio 13 aukų atminimą ir apjuodino valstybės vadovą. Esu tų tragiškų istorinių įvykių dalyvis, Garbės savanoris, todėl kitaip pasielgti negalėjau.

Apgailestauju, kad atšokusi stiklo šukė sužeidė laidos dalyvės iš LLRA pirštą. Po laidos jos dar kartą atsiprašiau, ji atsakė nepykstanti.

Kategorijos: Laiškai Alkui, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

76 komentarai

 1. ap, Vilnius:

  Ir šaunuolis. Negi turėjo “kultūringai diskutuoti” su antivalstybinę propagandą skleidžiančiais? Žinia, ne stiklinių svaidymu jiems turi būti pasipriešinta, bet – jei tyli tie, kieno kompetencijoj ir jurisdikcijoj tai padaryti…

 2. scorpio:

  Tai jau, kitąkart Patackas gal atsineš granatą. Kažin, ar blaivo proto žmogus dėtų galvą už Landsbergį…

 3. Artūras Gotautas:

  Reklama už dyką 🙂

 4. Seniau būtų mesta balta pirštinė ir šmeižikas būtų nudėtas garbingoje dvikovoje. Dabar stiklinė į kaktą. Kad pralėkė pro šalį gaila.

  • Vaidilosvainis:

   Kažin kiek pasverta lyginti plytą į kaktą to nesitikinčiam žmogui su garbingu mostu balta pirštine, ypač metančiajam tiksliai žinant, kad jam už tą plytą nieko nebus, kad garbingoje dvikovoje kautis tikrai nereikės…

   O kas liečia čia minėtą Landsbergį, negi jums naujiena, kad jo nemėgsta didžiulė dalis Lietuvos žmonių? Jų- tikrai daugiau, nei, anot rusofobų, FSB tam turi etatų. O kas baisiau, Landsbergio ir jo garbintojų anuometinės trumparegystės nė per nago juodymą nepagydė patirtis…

   Be to, šiandien tikrai niekas jau nebeužginčys, kad Landsbergis stovėjo pradžioje kelio, privedusio Lietuvą prie to, kad ta valstybė patiems lietuviams, emigruojantiems kone ištisais miesteliais ir kaimais pasidarė gerokai nemielesnė, nei jos niekada nemėgusiems atėjūnams. Šia prasme ir pačiam Patackui būtų ne prošal savo trumparegystę ambulatoriškai pagydyti keliomis stiklinėmis per savo paties pakaušį. Nes tikrai nesveika, kuomet pasekmės žmogui užgožia norą ieškoti priežasčių…

  • tikras lietuvis:

   Nebūk chuliganų garbintojas, Jonai, o tai balsų, skirtų normaliems žmonėms, negausi.

 5. zemaiciu zydas:

  O as kvailys galvojau kad to kelio pradzioj buvo AMB, Vagnorius ir anas…Slezevicius a kaip ten ji? O cia sako pasirodo Lansbergis…Patackui pliusas. Normalus diedas, pagarba…

 6. Geras komentaras:

  Jeigu į Kristaus veidą galima mesti šuda., tai kodėl tokiam stribvaikiui “didvyriui” negalima paleisti stiklinės su vandeniu?

  • tikras lietuvis:

   Kuo jūs tada skiriatės nuo pederastų, kurie irgi gyvena priklausomybėje?
   Ogi niekuo.

  • Velga:

   Tai sakai žinai kaip atrodė Kristus? :))
   Pagal tavo logiką, jei šaudykloje šaudai į žmogaus kontūrą, kodėl nepašaudyti ir į gyvus žmones.

   • tikras lietuvis:

    Kaip jie kitaip gali mąstyti – nedamušti kontros?

    • zemaiciu zydas:

     As visad galvojau, kad paties pozicija 100% bolsevikiska. Aplinlk vien kontros, partizanai tau banditai, komunistai ir KGB lietuvybes nesejai ir saugotojai! 😀 Skleidiesi kaip spalio gvazdikas!

     • tikras lietuvis:

      Aha, tai tu iš Dušanskio chebros? 🙂
      O gal turi nužudytų žydelių auksą, dėl ko save tapatini su jais? 🙂
      Bet kokiu atveju esi netikėlis – neatiduodi skolų.
      Kada atiduosi, tada galėsi ir su rimtais vyrais pašnekėti, nes tokiems kaip tu nedašunta, kad nieko gero Lietuvai neatnešė nei žydšaudčiai, nei pokario banditai.

      • zemaiciu zydas:

       Tai jeigu dabar tu su manim kalbi, reiskia prie tu rimtuju saves nepriskiri? As niekam neskoloj, mulki senas. Kiek as tau galiu aiskinti? Tu kaip davatka, isikandi koki mesla ir kai jau nebezinai ka sakyti, tai kartojiesi kaip uzstrigusi plokstele. As nezinau kas yra Dusanskis, aukso neturiu(isskyrus sliubini zieda), su rimtais vyrais bendrauju gyvai. O vat internete pramogauju, erzinu stribelius, kad diena neprailgtu – mat labai nuobodu darba dirbu. Kas liudniausia sitoj situacijoj, tai kad kaip bolsevikas, tu is tiesu atstovauji daugumos nuomone(kaip ne syki pats gyreisi), todel normalus zmones(o tokiu mazuma) gyvenima Lietuvoje laiko ne gyvenimu o kova(pagal Lansbergi jaunesniji). As ta kova pralaimejau, todel isvaziavau. Bet nieko, atsikvepsiu ir grysiu po metu desimt – penkiolikos. Tikiuosi jusu stribu karta jau bus ismirusi…

 7. jotvingis:

  Problema ne metime,o elgesyje ir žmogaus kultūroje.Išrinkit į Seimą,įgaus neliečiamybę,vat tada ir pamatysit .kaip su jumis elgsis tokie nukriošę,keštingi,nesivaldantys patackai.Jokia čia drąsa argumentus grysti kumščiais.Ar girdėjot elgesio įvertinimą iš tos partijos,save vadinančios teisininke lyderės?Ar jums reikia brutalių subingalvių Seime?Tai nepasistumdymas aludėj.Jie pretenduoja leisti įstatymus ir valdyti LIETUVĄ.

  • zemaiciu zydas:

   Tai gerai, stovek sau solidus ir kulturingas, apvogtas, apsmeiztas, isjuoktas, jeigu tau patinka. Nes butent tokie mes dabar visi esame. Stovim dergiami, ir vaidinam kulturingus. O is tikro esam bailiai, subinlaiziai ir isdavikai. Kuomet musa musu broli ar seseri, stovim ir keliam moralines dilemas, vietoj to kad istaskyt skriaudejui snuki. Kas gilinasi kas teisus, Kai kalba eina apie seima, kaimyna, bendratauti? Tik suskiai…

  • Grasilda:

   Gal nereikėtų pamiršti, kad p. A. Patackas jau dvi kadencijas (1990-1992 ir 1996-2000) dirbo Seime. Ir tikrai vertingiau, nei daugelis neosovietikų.

   • tikras lietuvis:

    Ir ką naudingo jis ten nuveikė, jei istorija žino tik tai, kad ten jis Valatkai užvažiavo per veidą, kada tas pasakė tiesą – pavadino jį fašistu?
    Ir jis nepasikeitė – ir dabar elgiasi taip pat.
    Taip, kad nei jis, nei jo partija netinka – balsuokime už tautininkų aljansą – Už Lietuvą Lietuvoje, kurie moka diskutuoti, dėl ko niekada nesielgia kaip piemenys.

  • Nagi:

   Pritariu tau Vytautai, čia šiame portale pasivadinusiu tokiu grašiu senoviniu žodžiu Alkas tiek daug neapykantos ir nepagarbos Lietuvos patriotams ir jos gynėjams, kad atrodo jog esi įėjęs ne atseit tautininkų ir tautines idėjas skleidžianti spaudos leidinį, o į stalinistų ir bolševikinį leidinį kurie tautą ir jos piliečius purvais drabsto. Tai kuo jūs tautininkai skiriatės nuo Padleckio gaujos ir jo fronto jiedinstvininkų, niekuo, ta pati neapykanta Lietuvai ir demokratinei visuomenei, manau kad A Patackas šimtą kartų buvo teisus sviesdamas į provokatorių stiklinę vandens, gaila kad nepataikė, Man labai skaudu matyti, kai save laikantis “:tautininkai” ne vienas iš jūsų nepasmerkėte jiedinstvininko V Bernatonio elgesįo, kai jis savo provokacine kalba išprovokavo garbinga pilietį A Patacką šitaip pasielgti, juk padorus žmogus negali ramia širdimi klausytis kaip jiedinstvininkai tyčiojasi iš sausio 13 aukų, o tuometį Lietuvos vadovą Vytautą Lansbergį kaltina žmogžudystėmis ir prie jo bando prilipdyti žmogžudžio etiketę. Tai kas už jus ir jūsų partiją gali balsuoti, bukas murzininkas, o gal dar ir persenęs buvęs bolševikas, toks koks yra Mažonas, kokie jus esate tautininkai, jus jiedinstvos broliai ir giminaičiai, fui lietuviui tikrai kad yra skaudu skaityti jūsų bolševikinius atsiliepimus apie vargšą A Patacką.

 8. Ryšininkas:

  Galėjo ir tiesiog “fizionomiją” sumalti kaip Valatkai 🙂

 9. Dervišas:

  GERBIU TAVE ALGIRDAI, ESI ŠAUNUOLIS. Gaila ,kad pokari partizanai pagailėjo išgamos Paleckio.Šiandien neturėtume bėdos.Tau sveikatos ir ištvermės . Mes dar pakovosim.

 10. Lietuvis:

  Paleckis vertas daugiau nei stiklinės – gal net ir kulkos, bet visas reikalas kaip tai atsilieps rinkimuose. Nors, gal ir teigiamai? Gal rinkėjams patiks valingas žmogus? Tik man įtarimą kelia kodėl tokie kaip “Lietuvos rytas”, Valatkos “15 minučių” taip operatyviai suteikė galimybę Patackui pasiaiškinti. Valatkos “15 minučių” akivaizdžiausiai propaguoja Lietuvos suartėjimą su Lenkija. Nežinia ar Patackas suvokia, kad jis gali tapti prolenkiškų jėgų įrankiu.

 11. Keista:

  Taip kvailai elgiasi tik prasti politikai, kai jų arsenale nėra argumentų. O tokiai primityviai paleckininkų provokacijai pasiduoti galėjo tik skystas politikas. Labai gaila, bet šaunumo čia nėra nei lašo. Ir tai turėtų būti aišku visiems blaivaus proto žmonėms. Mesti stiklinę į grindis – bejėgiškumo apraiška. Patackas parodė, kad jo šovininė jau tuščia.

  • zemaiciu zydas:

   didziausias argumentas yra litas, nezinojai? Gali uz litus pasisamdyti netgi gavarilka kokia – pvz ten Valinska. Ir tada visi tavo argumentai isruks per ismetima. Netgi tuo atveju jeigu esi visiskai teisus ir atviras. Todel visai logiska laikas nuo laiko imaut gavarilkom i kakta bokala, kad kiti neisijaustu, zinotu kas gali but.

 12. Lietuvis:

  Bijau, kad Patackas ir toliau vadovaujasi komunizmo – antikomunzimo schema, nors viešai ir nebekalba apie komunizmo baubus. Bet jei toks mąstymas likęs, tai gali atvesti Patacką į prolenkiškų jėgų stovyklą. Ar jam užteks išminties? Laikas parodys.

 13. Ona Voveriene:

  Gerb. p. ALGIRDAI,
  Ačiū, kad parodėte, kad Lietuvoje esate likęs dar – vienintelis vyras Gerbiu Jus. Gaila, kad esate tik vienas vyras Lietuvoje, dar išdrįstantis ginti Tiesą. Dėl to ir įžūlauja Lietuvos išdavikai ir Uspaskicho autai. Jeigu Lietuvoje būtų nors šimtas vyrų, tokių kaip Jūs manau, nesiautėtų dabar įžūlėliai, pasiruošę parduoti Lietuvą bet kam. Laikykitės, gerb. p. ALGIRDAI. Gerbiu ir visada gerbsiu. Nuoširdžiai
  Ona Voverienė, Vilnius, 2012.10.09.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: