Neskanūs rinkiminės agitacijos debatai per LRT (50)

Šiandien, spalio 8 dieną, LRT laidoje „Seimo rinkimai 2012“ dalyvauvo trys judėjimai: „Drąsos kelias“, Lietuvos lenkų rinkimų akcija ir Socialistinis liaudies frontas.

Socialistinis liaudies frontas ir jo atstovai Algirdas Paleckis bei Vytautas Bernatonis palietė sausio 13-osios įvykius bei skandalingai nuskambėjusią bylą. Taip pat Vytautą Landsbergį apšaukę visų Lietuvos bėdų kaltininku.

Savo ruožtu partijos „Drąsos kelias“ kandidatas Algirdas Patackas nesuvaldė emocijų ir sviedė stiklinę į Socialistinio liaudies fronto kandidatą Vytautą Bernatonį, tačiau į jį nepataikė.

Dalis susirinkusiųjų prašė pašalinti iš laidos „Drąsos kelio“ atstovus, tačiau laidos vedantysis Tomas Kavaliauskas paprašė rimties ir laidą tęsė toliau.

Socialistinio liaudies fronto lyderis Algirdas Paleckis partiją „Drąsos kelias“ išvadino „bailių keliu“.

Žiūrint tokias rinkimines batalijas darosi liūdna. Nepagarba ne tik vienas kitam politiniam oponentui, bet ypač prie televizorių susirinkusiems žiūrovams.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

50 komentarų

 1. Rytas:

  Atminkit, kad ULL pareiga yra suvienyti Lietuvą. Jau dabar galvokit kaip?

 2. 7 proc. ULL nebesurinksite:

  Taškas, škias.

 3. zemaiciu zydas:

  Jus nematet kaip panasus debatai vyksta ukrainoje arba kokiam pakistane? Viskas cia gerai, gaila tik kad nepataike…

  • tikras lietuvis:

   Pasielgė kaip degradas.
   Laikas į ligoninę.

   • zemaiciu zydas:

    labai labai neuzilgo, pamatysi, kad toks budas yra vienintelis mums prieinamas, kad iki galo pasakyti ka galvojam. Paminesi mano zodi…

    • tikras lietuvis:

     Toks “pasakymas” niekada nieko nelaimės – tik parodys ankiek dar asmuo yra nesusitupėjęs.

    • Kažin:

     Sutinku. Esant žodžio laisvei ir žemam politikų intelekto lygiui, žodis tarp jų tampa tik triukšmu. Todėl tokiu atveju dėsningai pereinama prie abiems pusėms labiau organiškesnių priemonių – fizinių veiksmų, muštynių, dvikovų…, išsišaudymų. Taigi vis labiau politikoje būti pašlemėkams taps ne vieta.
     Demokratijos raida su tokia kulminacija žemo mentaliteto kultūroje būtų visiškai dėsninga…
     Beje, kalba yra skirta išminčiai perduoti. Išmintis yra intelekto ir žinojimo rezultatas. Tačiau išmintis yra reta, dėl to pereita prie žodžio absoliuto – jo laisvės – demokratijos. Žodis tapęs laisvu, t.y. žodžiu savyje, žinoma, atsiskyrė nuo žinojimo, išmanymo. Ėmė veikti atskirai nuo šių. Dabar gyvename būtent jo veikimo laisvės laikus. Ir tai yra pasaulinis dėsningumas. Taigi, visiškai logiška, kad artėjame prie išsišaudymo…

 4. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Vienoje laidoje, kuri suorganizuota taip, kad butu Lietuvos priesu perteklius, du pries viena Drasos Kelia, tik ryztingi veiksmai galejo sustabdyti pono Bernatonio, kaip politinio iskrypelio, propaganda. Sveikinu Patacka, nors suprantu, kad jis per jautriai sureagavo i politinio iskrypelio demagogija.
  Atkreipiu DEMESI, kad LRT pasirinko du Lietuvos priesus, kad sudoroti Drasos Kelia!!!, tai parodo TYCINI LRT veikima ir LRT POLITINI VEIDA tarnauti politiniams iskrypeliams!!!

 5. Nagi:

  Juk A Padleckio banditų gauja šioje laidoje to ir siekė, išprovokuoti išpuoli prieš Lietuvos patriotus ir parodyti neva visam pasauliui kad A Padleckio frontas yra aukos. Kas galėjo pamanyti kad Lietuvoje būs suteiktos tokios teisės buvusiems omonininkams, jiedinstvai ir stribams, kurie galės laisvai tyčiotis iš imperijos aukų, jas niekinti ir apkaltinti laisvės kovotojus, juk tai didžiausia niekšybė. Manau kad tokią partiją kaip frontas privalu uždaryti, o jos vadovus patraukti baudžiamajai atsakomybei už nepagarbą ir šmeižtą Lietuvai.

 6. Julija:

  Šaunuolis Patackas.Kaip pasakė vienas psichiatras, …reikia stipraus sukrėtimo, kad padėtų… dabar arba po minutės…” Tai gal padės tokiam kandidatui, kuris nesuvokia ką sapalioja…

 7. tikras lietuvis:

  Galima konstatuoti – šį raundą laimėjo A.Paleckis.
  Ir tik tokių neadekvatų dėka.
  Nors šiuo atveju nebuvo partijos, kurią būtų galima palaikyti.

 8. donatas:

  Jeigu i Kristaus veida galima granatas metyti, kodel i Paleckio sebra negalima stiklines paleisti. Manau, kad tai pdoraus zmogaus poelgis, ner slyksciau, kai tave zemina, o tu turi toleruot.

  • molis:

   Visų pirma, tau reikėtų kažkaip įrodyti, kad tas veidas iš tikro yra Kristaus veidas, o to dar niekam pasaulyje nepavyko. Man teko matyti ir juodaodį Kristų.
   Antra, gal kas galite paaiškinti apie ką kalba, už ką tas senukas taip susinervino, kad paleido rankas?

 9. Vytautas:

  Sioje situacijoje t.y. dabartineje Lietuvos situacoje , Algirdas Patackas pasielge teisingai.

  • Kemblys:

   “teisingai” – ta prasme, kad, savo išsišokimu, paskatintų dalį rinkėjų balsuoti ne už Drąsos kelią, o už padleckiukus???
   Protingas priešas geriau už durną ‘draugą’ – lietuvių posakis.

  • Kažin:

   Nebūk naivus…, negali būti, kad taip būtų daroma nesutarus su laidos režisieriumi. Tai patvirtintų ir tas faktas, kad Patackas po tokio veiksmo nebuvo pašalintas iš laidos. Paprastai tokiais veiksmais siekiama patraukti tam tikros psichologinės grupės rinkėjus.

  • Nagi:

   Pritariu tau Vytautai, čia šiame portale pasivadinusiu tokiu grašiu senoviniu žodžiu Alkas tiek daug neapykantos ir nepagarbos Lietuvos patriotams ir jos gynėjams, kad atrodo jog esi įėjęs ne atseit tautininkų ir tautines idėjas skleidžianti spaudos leidinį, o į stalinistų ir bolševikinį leidinį kurie tautą ir jos piliečius purvais drabsto. Tai kuo jūs tautininkai skiriatės nuo Padleckio gaujos ir jo fronto jiedinstvininkų, niekuo, ta pati neapykanta Lietuvai ir demokratinei visuomenei, manau kad A Patackas šimtą kartų buvo teisus sviesdamas į provokatorių stiklinę vandens, gaila kad nepataikė, Man labai skaudu matyti, kai save laikantis “:tautininkai” ne vienas iš jūsų nepasmerkėte jiedinstvininko V Bernatonio elgesįo, kai jis savo provokacine kalba išprovokavo garbinga pilietį A Patacką šitaip pasielgti, juk padorus žmogus negali ramia širdimi klausytis kaip jiedinstvininkai tyčiojasi iš sausio 13 aukų, o tuometį Lietuvos vadovą Vytautą Lansbergį kaltina žmogžudystėmis ir prie jo bando prilipdyti žmogžudžio etiketę. Tai kas už jus ir jūsų partiją gali balsuoti, bukas murzininkas, o gal dar ir persenęs buvęs bolševikas, toks koks yra Mažonas, kokie jus esate tautininkai, jus jiedinstvos broliai ir giminaičiai, fui lietuviui tikrai kad yra skaudu skaityti jūsų bolševikinius atsiliepimus apie vargšą A Patacką.

 10. Rytas:

  Atkreipkit dėmesį, kad niekur žiniasklaidoje (nei kairės nei dešinės) nėra info apie Butkevičiaus gautus 800 tūkst. (Venckienės info) ir nesumokėtus mokesčius. Dar vienas įrodymas, kad kairė nuo dešinės nesiskiria ir net stengiasi netrukdyti kairiesiems ateiti į valdžią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: