Spalio 6 d. visuomenininkai visus kviečia prie Seimo protestuoti prieš valdžios korupciją ir savivalę (tiesioginė transliacija) (13)

Mitingas prie Seimo | Alkas.lt nuotr.

Mitingas prie Seimo | Alkas.lt nuotr.

Spalio 6 d. 14 val. Vilniuje prie Seimo rūmų Nepriklausomybės aikštėje įvyks visuomeninio judėjimo „Už Teisingumą“ pradininkų, Sąjūdžio pirmeivių ir judėjimą „Už teisingumą“ remiančių kitų visuomeninių, politinių jėgų vieša protesto akcija: „Už Teisingumą. Prieš valdžios korupciją ir savivalę“.

Tai spalio 1 d. spaudos konferencijoje Seime pranešė judėjimo „Už teisingumą“  iniciatyvinės grupės ir Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ nariai Nepriklausomybės Akto signatarai Romualdas Ozolas, Bronislovas Genzelis ir visuomenininkas Alvydas Medalinskas.

„Mes kviečiame Lietuvos žmones į viešą protesto akciją vėl ten pat, kur nutrūko mūsų protesto veiksmai, tai yra prie Seimo, į Nepriklausomybės aikštę. Mitingo pavadinimas, tikslas yra „Už teisingumą, prieš valdžios korupciją ir savivalę“.  Grįžtame prie pradinių judėjimo „Už teisingumą Lietuvoje“ tikslų ir darbų. Priminsiu, judėjimas gimė vasario 16 d. kaip sąjūdininkų iniciatyva, nukreipta prieš aukšto lygio korupciją ir valdžios savivalę, – sakė A.Medalinskas ir tęsė – Mes kviečiame Lietuvos žmones mus palaikyti, nes sustabdyti valdžioje esančių pareigūnų valstybės grobstymą yra vienas iš svarbiausių valstybės tikslų, grąžinant šią valstybę Lietuvos žmonėms“.

Pasak A.Medalinsko judėjimas „Už teisingumą Lietuvoje“ užgimė kaip visuomeninė sąjūdininkų iniciatyva, tačiau šio judėjimo plėtrą pristabdė bandymai jį nukreipti tik į Garliavos įvykių sprendimą. Dabar šio judėjimo iniciatoriai nori grįžti prie pradinių judėjimo tikslų kovos su aukščiausia valdžios korupcija ir savivale. ,,Nušalinus FNTT vadovus nuo pareigų, nebuvo pradėtas joks tyrimas aukščiausių pareigūnų atžvilgiu dėl galimai neteisėto jų praturtėjimo. Mes norime grįžti prie šio tikslo, nes sustabdyti valdžioje esančių pareigūnų valstybės grobstymą yra vienas svarbiausių mūsų tikslų“, – sakė A.Medalinskas.

Nepriklausomybės Akto signataras R.Ozolas pabrėžė, kad  visuomenininkai susibūrę į  judėjimą „Už teisingumą“  savo politiniu sparnu laiko Seimo rinkimuose 10-tų numeriu dalyvaujanti Nacionalinį susivienijimą „Už Lietuvą Lietuvoje“ jungianti ne tik 4-as nesistemines partijas (Tautininkų sąjungą, Centro partiją, Socealdemokratų sąjungą, Tautos vienybės sąjungą) bet ir gausų būrį visuomenininkų, Sąjūdžio pirmeivių, signatarų.Pabrėžęs, kad svarbiausias klausimas pastaruoju metu – artėjantys rinkimai į Seimą, R. Ozolas sakė, kad  „Nepriklausomai, nuo to, kiek mandatų bus gauta, judėjimas tikisi, kad Nacionalinis susivienijimas ,,Už Lietuvą Lietuvoje“ veiks taip, kad visuomenė turės tikrus savo atstovus Seime“.

,,Šitas mitingas yra įžanga į tolesnę judėjimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ veiklą“, o ,,kova už teisingumą yra visų Lietuvos piliečių bendras tikslas“,  – teigė R.Ozolas.

Tie kurie negalėsite atvykti į Vilnių žiūrėkite tiesioginę transliaciją iš mitingo:

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

13 komentarų

 1. LAIMA:

  AČIU MIELIEJI,KAD JUMS NEVISTIEK.

 2. Rytas:

  2016 metais valstybės skola 100 milijardų, Sodra bankrutavusi ir turi 30 milijardų skolos. Riogso Visagino AE ir stadiono gruivėsiai
  Pensininkai be pensijų miršta iš bado gatvėse. Jaunesni išvykę.
  Manau, taip bus, jei laimės SISTEMINĖS partijos masiulininkai, kubilininkai, butkevičininkai, uspaskicininkai, paksininkai
  VISI Į MITINGĄ SPALIO 6 D. ŠEŠTADIENĮ 14 VAL. PRIE SEIMO

 3. orakulas:

  Jei laimes sitemines partijos,tai jas zmones isnes is seimo su šakem po 2 metu 😀

  • Nagi:

   O jei laimėtų iš Kremliaus rankų maitinamos partijos, tai jos atsidėkodamos už ėdalą Kremliui Maskvą nuvežtų Lietuvos suverenitetą. Šito Maskva iš jų labiausiai ir laukia. Tikėkime kad Lietuva nebalsuos už kremlines partijas, o balsuos už tas kurios nori išlikti ES ir priklausyti NATO. Na o Ozolo ir Medelinsko idėjos tiek toli nesiekia, jiems Maskva žymiai arčiau ir labiau artimesnė. Juk Visagino AE tai tautininkams ji priešas numeris vienas, kaip ir raudonai žaliems. Tai kokią Lietuvą jus norite ginti?-ir kas prie jūsų gali jungtis?

 4. kral:

  http://vaikai.info/index.php/transliacijos-menu kvieciame geros valios draugiskus zmones dalyvauti pokalbiuose Lietuvai aktualiomis temomis

 5. UZSIENIS:

  balsuosime uz drasos kelia!

 6. Pensininkas:

  Mitingas nuteikė nekaip. Lietuvių tauta, kaip Terleckas sakė, veršių tauta. Matau dauguma balsuos ne Už Lietuvą Lietuvoje, o už Rusiją ar Lenkiją ar visą internacionalą Lietuvoje. Ir iš Lietuvos Lietuvos teritorijoje po keliolikos metų liks tik prisiminimai. Gaila: Lietuva tėvynė tu veršelių (ne dydvyrių) žemė. O aš vistiek balsuosiu už G.Songailą ir Lietuvą Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: