Š. Navickis. Žvėries agonija (48)

Šarūnas Navickis | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Šarūnas Navickis | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Žvėries agonija yra ne tiek baisi, kiek pavojinga. Tiesą sakant, akylesniam ir daugiau patirties turinčiam žmogui būtent tas desperatiškas pavojingumas, tas draskymasis ir kitų draskymas kaip tik ir yra aiškiausias požymis, jog tai ir yra agonija, o galas jau arti. Kalbant apie valdžią uzurpavusius režimus, net ir tada kai jie apsimeta demokratijomis, toji agonija paprastai pasireiškia represijomis ir piliečių bauginimu. Ir nors neišvengiamai teks padvėsti, nuožmus padaras iš paskutiniųjų stengsis apkandžioti ir sužaloti kuo daugiau aplinkinių, prieš išleisdamas paskutinį kvapą.

Šių dienų Lietuvoje tokių agonijos požymių – nors vežimu vežk. Apie brutalų įsiveržimą į žmonių namus Garliavoje pagrobiant vaiką, kaip ryškiausią tos agonijos traukulį, šįkart nerašysiu dėl tos paprastos priežasties, kad tai nebe rašytojo, o padoraus prokuroro, kuris tikėkimės atsiras, darbas. Tačiau yra ir daugiau traukulių, kuriuos paminėti lygiai verta. Visų pirma tai paorganizuoti teismų procesai visiems, kas drįso turėti nuomonę ir dar išreikšti ją viešai. Signatarų teismas jau buvo ir nors ir baigėsi išteisinamuoju nusprendžiu, vis dėl to yra laikytinas mėginimu įbauginti. Ką bauginate, liurbiai? Manote, savo popierinėmis sankcijomis išgąsdinsite Romualdą Ozolą ar Bronių Genzelį, žmones, dėjusius savo parašus ant dokumento, panaikinančio sovietinės okupacijos menamą teisėtumą? Priminsiu, kad ir okupacinės kariuomenės tankai tomis dienomis savo vikšrais traiškė ne tik Lietuvos kelius, bet ir žmonių kūnus… O ir ne kiekvienas teisėjas, pasirodo, yra už virvučių tampomas.

Dabar atėjo Dariaus Kuolio eilė. Ar tik ne trys bylos jam iškeltos? Na, taip – D.Kuolys „varo antivalstybinę veiklą“ ar kažkaip panašiai. Tačiau ir vėl atsiranda padorumo nepraradusi teisėja, kuri nusišalina nuo bylos nagrinėjimo tuo pagrindu, kad kartu su teisiamuoju (!!!) budėjo viename iš saugomų objektų, kai buvo laukiama minėtos okupacinės kariuomenės šturmo. Dabar šis žmogus teisiamas tuo pretekstu, kad uždegė žvakutes prie „centrinės mentūros“ ir naujojo saugumo. „Policija“ čia nevartotinas žodis, mat tiek šių eilučių autorius, tiek daugelis kitų Lietuvos piliečių, tiek ir padorumo nepraradusių policininkų intuityviai skiria tikrą policininką nuo „mento“. Tik laiko klausimas, kada šitie skiriantys virs kritine mase.

Tuo pat metu duoti parodymus šaukiami padorūs „patvoriniai“ sukilėliai. Taip taip – būtent tie žmonės, prieš kuriuos kaip tik buvo panaudotas smurtas Garliavoje, dabar kviečiami „ant kilimėlio“ ir apklausiami. Kas tai, jei ne besigaluojančio ir net garbingai nusibaigti nebegalinčio žvėries agonija? Visą gyvenimą nugyvenus bijant ir sėjant baimę, priėjus liepto galą ir aiškiai jaučiant, kad šįkart praslysti nebepavyks, mėginama išgąsdinti apklausomis tuos, kurie jau neišsigando jūsų siųstų dviejų šimtų keturiasdešimties gerai apginkluotų žaliūkų? Ar tardytojai irgi bus pasaulio sambo vicečempionai ir laužys moterims rankas, o paskui patys bėgs skųstis ir rodys kažkokius įbrėžimus?

Paveikslėlį dar papildo prieš pat rinkimus atiminėjamos kandidatų į Seimą teisinės neliečiamybės, kurių šiemet itin gausu. Nevardinsiu, sąrašas ilgokas… Ar tai dar kartą neparodo, kaip iš tiesų yra „organizuojami“ rinkimai? Ir ar patiems  „organizatoriams“ nebaisu, pagalvojus, kas gali būti, kai tų rinkimų oficialūs ir faktiniai rezultatai skirsis daugiau, nei rinkėjai toleruotų (ach, koks tinkamas šis žodis tokiame kontekste)?

Žinoma, nieko iš tų bauginimų ir nesveikos vaizduotės pagimdytų teismų neišeis. Tačiau bus dar kartą diskredituotas tiek pačių teismų, tiek prokuratūros ir policijos vardas – ir kai atėjusioms naujoms jėgoms reikės iš naujo atkurti pasitikėjimą teisine sistema in corpore, tą padaryti bus dar sunkiau, nei ligi šiol. Na, nieko, kaip nors.

Lietuvoje atsiranda progresyvių jėgų, norinčių ir gebančių, nepaisant visų objektyvių trūkumų ir sąmoningo kenkimo, formuluoti ir siekti tų tikslų, kurių bent dalį įgyvendinus piliečių gyvenimas per apčiuopiamai trumpą laiką imtų keistis į gerą. Žinoma, galima ieškoti ir surasti kliauzių tiek Drąsos kelio, tiek Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ strategijose ir ypač taktikose, t.y. tuose veiksmuose ir viešuose pasisakymuose, kurie labai gerai matomi, tačiau svarbiau yra tai, kad pagaliau atsirado jėgos, kurių nuostatos kaip diena ir naktis skiriasi nuo iš prigimties nomenklatūrinių socdemų ir de facto „įsinomenklatūrinusių“ konservatorių. O juk dar yra Lietuvos sąrašas, pirmasis viešai įvardijęs žinomą tiesą, kad bemaž kiekvienoje partijoje yra gerų ir dorų žmonių, turinčių pakankamą profesinį pasirengimą bei raiškos gebą, kuriuos suvienijus galima atsikovoti Lietuvą iš ją apraizgiusio mafijinio aštuonkojo čiuptuvų. Nuo savęs pridursiu, kad man ypač malonu, jog būtent Klaipėdoje, kur jau daug metų yra mano namai, keturiose vienmandatėse apygardose iš keturių galimų yra Lietuvos sąrašo remiami kandidatai ir šiuo požiūriu Klaipėda yra tikras Lietuvos sąrašo miestas, neturintis analogų visoje Lietuvoje.

Pilieti, negi praleisi istorinį šansą ir netgi dabar neisi balsuoti?

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

48 komentarai

 1. Giedrius:

  Šarūnai, na nederk kaip įgeltas,
  – ANT LIETUVOS.
  “Tokias” potekstes kurpi-bruki pasąmonėn
  apvilkdamas ir ap’valkiodamas tuo pačiu
  ŽODŽIU.

  Gerbk –
  ŽODĮ, SAVE, LIETUVĄ.
  Kovok drąsiau.
  “Drąsos kelias” jau ir TAVE įvertino:
  pagaliau, – savojoje programoje, PIRMI,
  – kaip vieną pirmųjų savanorių. Taip.

  Tad būk drausmingesnis – čia, “ALKE”,
  ir griežtesnis!
  Be aptakumų, taškymo ir drumstimo.
  Sėkmės kovoje už “mandatą”
  ir būsimoje veikloje, ATSAKOMYBĖN TRAUKIANT,
  bylas keliant tiems “sąrašų-spiskų”
  sudarinėtojams-vykdytojams-naikintojams,
  kurie varė į nelaisvę ir naikinimą (истребление)
  bolševikiškoje (ne rusiškoje!!) VERGIJOJE.

  Atskirk, veik, neplak.
  Tauta ne agonija ir ne plaktienė.
  Tauta, mūsų dievai
  VISADA BUVO IR BUS SU TAVIMI, SU VISAIS.
  T A V I M I.

  • Aferistams:

   N.Venckiene – žudiko,narkomano bendrininkė..2012 04 26 23:01,Arvydas. Negalima skatinti žmones nepasitikėti teismais – vertinu tai kaip valstybės pagrindų griovimo veiksmą. Ypač seimo nariai – plepiai turėtų tai įsisąmoninti, nes seimo narys – pilietis, davęs priesaiką. Skatinkim pagarbą teismams, bažnyčiai, seimui ir kitoms valstybės institucijoms. Lietuvi, nelaidyk liežuvio, neprovokuok pesimizmo, skleisk šviesą, apie kurią kalba Lietuvos himnas..Nepasiduok melui, kurį sąmoningai skleidžia Linčo teismo atgyvenos Pakaunėje, Garliavoje. Aferistė „teisėja“ Venckienė, kaip pažymėjo prezidentas Valdas Adamkus, suvienijo Linčo teismo rėmėjus Lietuvoje, o tai yra valstybės pagrindų griovimas, neteisinės, totalitarinės sistemos kūrimas. Posovietinėje Lietuvoje yra problema: Ar galima leisti siautėti primityviems žudikams narkomanams kedžiams, ar galima leisti siautėti žudiko seseriai, klastingai pagrobusiai žudiko aukos vaiką? Ar galima leisti, vykstant tyrimui, viešai skelbti žeminančią informaciją apie įtariamus asmenis? Ar galima pataikauti kraujo ištroškusiai, Pakaunės miniai, ją sąmoningai klaidinti, kaip tą daro narkomano žudiko bendrininkė , teisėjo vardą žeminanti aferistė Venckienė? Pagarbiai Arvydas Damijonaitis.

 2. Kažin:

  Visiškas nusišnekėjimas, kuo toliau, tuo vis labiau… Man ir kitiems aplinkiniams jau tapo visiškai aišku, kad nei pačiu autoriumi, nei jo proteguojamais Drąsos keliu ir ULL pasitikėti negalima, todėl teks balsuoti už tuos pačius. Beje, susidaro vaizdas, kad “naujieji” kandidatuotojai gali būti visiškai neatsparūs Lenkijos spaudimui. Tad, ar negali būti, kad Sikorskis su Komorovskiu savo viltis, kad naujas Seimas bus palankesnis jų reikalavimams, sieja, būtent, ir su šiais “naujaisias”.
  Atsispyrimas Lenkijai bene svarbiausias dabarties politikos klausimas, tačiau autorius, kaip ir Drąsos kelias, matyt, neatsitiktinai savo pozicijos dėl jo neišsako…
  Naujieji vis labiau tampa katės pirkimu maiše.

  • Pikc:

   Įdomus variantas – įtarinėti ULL prolenkiškomis pažiūromis, kai G. Songaila yra vienas tų, kurie aktyviausiai priešinasi pietryčių Lietuvos lenkinimui 🙂

   • Kažin:

    Ne priešintis lenkinimui reikia, o užkirsti jam kelią valdymo sprendimais, juk pietryčių Lietuva yra ne Lenkijos, o Lietuvos valstybės valdoma dalis. Tačiau valdymo pobūdžio, pozityvių sprendimų per 20 metų nei Songaila, nei Landsbergis nėra pateikę.
    Netgi sakyčiau yra atvirkščiai. 1994 metais su Lenkija yra pasirašyta Lietuvai visiškai nereikalinga bendradarbiavio sutartis, kurioje Lietuva įsipareigoja Lenkijai dėl lenkų Lietuvoje. Taigi, praktiškai šia sutartimi buvo suteikta teisė Lenkijai dalyvauti Lietuvos valstybės valdymo reikaluose.
    Ši sutartis netgi prieštarauja 1918 metų Nepriklausomybės deklaracijai, kurioje pasakyta, kad visi buvę valstybiniai ryšiai yra nutraukiami.
    Ar gali būti dar didesnis teisinis ir politinis nemokšiškumas už 1994 metais pasirašytą sutartį!…

    • tikras lietuvis:

     Tie “drąsiečiai”, panašu, įkrito kaip musės į barščius – tiek Gilys, tiek Aleknonis ir kt., kurie šiaip yra gerbiami žmonės, bet nesuprato, kad visas tas garliavinis reikalas, kol neišspręstas, yra toks, kad minimum neaiškus, o maksimum – visiškai paneigtas, ko pasekoje gaunasi, kad jie įsirašė į neteisėtų jėgų gretas tam, kad tuos tempti už ausų.

    • Pikc:

     Pirma, kaltinti dėl “valdymo sprendimų” nebuvimo tuos, kurie neturėjo jokių galimybių tokius sprendimus priimti yra nelabai sąžininga, nemanote? Landsbergio valdžia realiai baigėsi su buvusių komunistų grįžimu praėjus vos keliems metams po Nepriklausomybės atgavimo, o Songaila apskritai sprendžiamojo balso teisės šiuo klausimu nėra turėjęs.
     Antra, dėl sutarties: “1994 metais su Lenkija yra pasirašyta Lietuvai visiškai nereikalinga bendradarbiavio sutartis, kurioje Lietuva įsipareigoja Lenkijai dėl lenkų Lietuvoje.” Bendradarbiavimo sutartys su kaimynais nėra “nereikalingos” – svarbu jų turinys. Be to, įsipareigojimai buvo abipusiai. Jų laikymasis – jau kitas dalykas. Jūsų minimu klausimu, numatyta, kad tiek lietuviai Lenkijoje, tiek lenkai Lietuvoje “turi teisę individualiai arba kartu su kitais savo grupės nariais laisvai reikšti, saugoti ir plėtoti savo tautinį, kultūrinį, kalbinį bei religinį tapatumą be jokios diskriminacijos ir visiškos lygybės prieš įstatymus sąlygomis”. Kas čia blogai? Jei neojedinstvininkai daro nesąmones, o Lenkija jiems pritaria ir aktyviai remia, tai ar sutarties kaltė, ar lenkų: “Susitariančiosios Šalys kurs savo santykius tarpusavio pagarbos, pasitikėjimo, lygiateisiškumo ir geros kaimynystės dvasia, teikdamos pirmenybę tarptautinei teisei, o ypač […] NESIKIŠIMO Į VIDAUS REIKALUS […] principams”. Beje, dar vienas punktas: “vartoti savo vardus ir pavardes pagal tautinės mažumos KALBOS SKAMBESĮ” (t.y. NE RAŠYBĄ). (Daugiau – http://www.kpd.lt/lt/node/157). Tai kas sutartį pažeidinėja – mes ar lenkai? Ir ar dėl to bloga sutartis, ar jos pažeidėjai? Ir ar tikrai Songaila kaltas, kad tiems pažeidėjams priešinasi?

     • Kažin:

      Atsakant trumpai į komentarą, pirmiausia, – tai iškreipiate mano mintį. Akivaizdu, kad tai nerimta.
      Konkrečiai Landsbergiui priekaištas reikškiamas dėl to, kad jis per visą 20 metų nepriklausomybės laikotarpį pozityvių sprendimų pietryčių Lietuvos valdymo reikalais nėra pateikęs, nors akivaizdu, kad teisę tam turėjo per visą minėtą laikotarpį. Antai, po 1996 metų rinkimų jo politinės jėgos Seime turėjo net per 80 mandatų, o jis pats tapo Seimo pirmininku. Be to, teisę teikti įstatymų projektus galima ir būnant opozicijoje. Taigi tam konservatoriai turėjo teisę ir galimybę visu Nepriklausomybės laikotarpiu.
      Kas dėl Songailos, tai jis šios kadencijos Seime buvo valdančioje koalicijoje, taigi turėjo galimybę pozityviems esminiams valdymo sprendimams teikti, tačiau nieko panašaus neišvydome, o tik tolesnį tęsimą aiškiai strategiškai neišmintingo priešinimosi Lenkijos valdymo kišimuisi linijos. Akivaizdu, kad jeigu valdymo sprendimų nebuvo pateikta svarstymui, jų negalėjo atsirasti ir priimtų. Taigi realiai matosi, kad nei Landsbergis, nei Songaila pietryčių Lietuvos valstybinio valdymo jiems suteiktų pareigų tinkamai nevykdė.

      Antra, išaiškinimui, kas per dokumentas yra 1994 metų bendradarbiavimo sutartis su Lenkija, būtų reikalingas ištisas traktatas, kuriam čia ne vieta. Kas sutartyje Lenkijos supratimu yra išreikšta iš tikrųjų, geriausiai parodo Lenkijos prezidento Komorovskio metaforiškai išsakytas priekaištas dėl jos nevykdymo, šiuo atveju jam išsireiškus, kad Lietuvos ožka neina prie Lenkijos vežimo… Taigi iš tos sutarties pagal Lenkiją turime ožkos ir vežimo santykius… Aiškinti, kad tokie santykiai Lietuvai nepriimtini, akivaizdu, nebetenka.
      Lietuvai dėl santykių su tautinėmis mažumomis visiškai pakako juos reglamentuojančios tarptautinės teisės. Tačiau kažkodėl tuo nebuvo pasitenkinta… Jokie papildomi dvišaliai susitarimai, juolab žinant priešišką Lenkijos istorinę strategiją Lietuvos atžvilgiu ir neturint kažkokių kitokių tikslų, negalėjo būti sudaryti.
      Akivaizdu, kad sutartis galėjo būti reikalinga tik kaip pretekstas kištis Liublino dvasia į Lietuvos valdymą. Tai, kad jokia dvišalystė su Lenkija nebuvo ir nėra galima, dar kartą patvirtina priekaištai dėl 1994 metų sutarties nevykdymo.
      Šito nematyti nebuvo galima. Apskritai Lietuvos santykiams su Lenkija visiškai pakanka tarptautinės teisės reglamentavimo. Nežiūrint to, istorinis trumparegiškumas Lietuvos Lenkijos santykių atžvilgiu buvo pratęsti 1994 metų sutartimi.

      Beje, tai, kad bet kokio dėjimosi su Lenkija atvju Lietuvos laukia pražūtis, savo įžvalgose yra nurodęs ir Oskaras Milašius. Tai visu šimtu procentų pasitvirtina ir šiandien.

 3. Babu Ogly:

  Fantastika ir paranoja valdo si tinklapi. Iseinu is jo amziams net nepabuves….

  • Amelija:

   Be reikalo išeini. Čia daug informacijos apie Lietuvos valstybės griovimo planus, jos išplėšimą iš Europos Sąjungos ir prijungimą prie Rusijos, daug religinę ir tautinę neapykantą kurstančių tekstų. Visi šitie svaičiojimai patraukia dalį nestabilios psichikos žmonių, ir kuriama neformalų-ekstremistų organizacija, kuri savo siekius galimai įgyvendins po dešimties ar keliolikos metų. Stebėti jų agresyvėjimą, įžvelgti tendencijas naudinga ir įdomu. Atlikus išsamią analizę jos rezultatai būtų įdomūs ir VSD, ir KAM II departamentui. Neabejotina, kad laikui bėgant tarp šios sektos pasekėjų atsiras išsišokėlių, kurie privers valstybės institucijas rimčiau pasidomėti, už kieno pinigus ir kokių jėgų režisuojamas šis judėjimas.

   • Pikc:

    Atleiskite už nekuklų klausimą, bet – ką Jūs prieš rašydama pavartojote? 🙂

    • tikras lietuvis:

     Na, ji tiesiog atidirba judošiaus grašius.

     • tikras lietuvis:

      P.S. nors vienas kitas čia tikrai nusipaisto (kaip ir bet kur), betgi tai tikrai ne dauguma.

      • Pikc:

       Tai visų nemoderuojamų komentarų bėda. Kokią diagnozę delfiams būtų galima pagal komentarus nustatyti? 🙂

       • tikras lietuvis:

        Ne moderacijoje esmė, nes tai ar tas, ar kitas pataiko ar ne į esmę, pamatai tik po to.
        Jei pradeda kas tai reguliuoti, tai gaunasi taip, kad daug gerų minčių iš viso lieka už borto.
        Taip, kad moderacija yra blogis.

        • tikras lietuvis:

         P.S.
         Kada žydomasonų amelijos paisto, kad Lietuvos visuomenės daugumos atstovų kritika ES yra tapati norui prisijungti prie Rasiejos ir pan., tai aišku, kad ta visa antilietuviška šušara todėl tautininkų požiūrio ir nekenčia, nes patys siekia nusikalstamų tikslų (Lietuvos supederastinimo visais požiūriais), kam kaip tik ir priešinasi tautininkai (ir tik tautininkai, ko gero).
         Kartais jie perspaudžia, ypač kada pradeda dievinti “partizanus”, “pamiršdami”, kad tikrų partizanų nebuvo tiek daug, bet tai, ko gero, išaugama, nes tai yra tik dėl platesnio požiūrio neturėjimo, dėl ko gaunasi atvirškštinis stalininių variantas, kuriems visi anų pusėje buvo auksiniai, o visi kitoje – būtinai blogi.

        • Pikc:

         Moderavimo esmė – šiukšlių valymas, ir tai yra geras – netgi pageidautinas dalykas. Šitą tinklapį nuo visiško užteršimo gelbsti tik kol kas palyginti nedidelis komentatorių skaičius. Ateityje gali būti rimtų problemų. Beje,šiukšlių valymas jokiu būdu nereiškia nepatinkančių komentarų trynimą.

   • Nagi:

    Amelija aš žaviuosi Jumis. Jūsų komentarai tikslūs ir aiškūs, tiesiai į tikslą, todėl ir ardosi tokie provokatoriai kaip “tikras lietuvis” kai Jūs atskleidžiate jų tikruosius kėslus. Visi šitie “ponai” iš Alko kompanijos tikrai dirba ne Lietuvai, seniai tai pastebėjau. Jie dirba Izraelio Masadui, o drauge ir ponui Zurofui iš Wizentalio centro, kad šie ponai turėtų kuo kaltinti lietuvius, kaip žydšaudžių tautą. Alkininkai puikiai aprūpina darbu poną Zurofa, Šiaip šiame leidinyje turi kur išsilieti G Songaiklos tautininkai, jie sau ir mirtinus priešus surado, TS-LKD partija, populiariai vadinama konservatoriais, jie neturi sau didesnių priešų už konservatorius, tai asmeninis G Songailos kerštas tšiai partijai, kuri jį vargšą, pakelės marginalą pas save priglaudė ir atvedė į Seimą. Ten ponas G Songaila norėjo tapti vadu galinčiu visiems įsakinėti ir vadovauti, o kai tos viltys jo žlugo, teko palikti TS-LKD. Prasidėjo G Songailos keršto valanda šiai partijai. G Songaila prisimink, ši partija išliks, bet tu į Seimą manau kad gali ir nepatekti.

    • tikras lietuvis:

     Dėl manęs nepataikei, bet ta kompanija turi tam tikrų trūkumų, kuriuos atspindi tokie:
     http://www.lrytas.lt/?data=20121006&id=sos06_a6121006&view=2
     Jei Amelija ir pats turi tokius omenyje, tai toje dalyje būtų galima sutikti, bet kada šitai bandai pripiešti visiems čia besilankantiems, tai jau yra netiesa.
     Apie tai ir sakau.

     • Pikc:

      Hehe, komsomolkės stilius. Keli perliukai – rusiškai kalbantys lietuvių “nacei-fašei” (“Vienas jų dar kažką suburbuliavo rusiškai”), vargšė nukentėjusioji lyg ir atpažino skriaudikus (“Pasidairiusi „Psichbaryje” Jurgita išvydo skriaudikus”), lyg ir ne (“Atvažiavę pareigūnai liepė nurodyti, kuris iš sėdinčiųjų prie stalo sulaužė jos draugui koją. Bet ar tai įmanoma?”). Beje, kai atpažino, visur esantys “skustagalviai” kažkur dingo”. ) Nors tekste kelioliką kartų minimi “skustagalviai”, bet kai prieina reikalas iki konkretumų, išskyrus Iljinyč, kuri kažkada susikivirčijo su moterėle, kuri, jos nelaimei, buvo kiek “įdegusi”, kaip ir nebelieka, ką pasakyti. Negi manote, kad jei sulaikytieji “18 ir 20 metų broliai”, “girti 31 ir 36 metų užpuolikai”, arba “sučiuptas narkotikų prekeivis” būtų pasirodę besą ‘skinai’, komtiesa būtų praleidusi progą apie tai ištriūbinti kuo plačiau? O jei neištriūbino, vadinasi, nelabai yra ką triūbint. 🙂 Tada lieka natūralus klausimas – kam tai naudinga? Na, išskyrus tradicinės komtiesos aptarnaujamos publikos, kuriems, kaip rusai sako, ‘tik paduok’ ką nors apie siaubūnus “nacius-fašius”, dar lieka vienas variantas – pastebėjote palyginimą tarp “Skylė, landynė, nepilnamečių ir visokių padugnių traukos centro” bei vargšų nepelnytai nuskriautų pydsterių (pardon – hipsterių) “soulbokso” šaikos, kuriems visa straipsnio pabaiga skirta? 🙂

      • tikras lietuvis:

       Negink negink – aš pats buvau kuo mandagiausias patriotai.lt vidiniame forume, bet elgėtės kaip tie skustagalviai.
       Taip, kad toks dalykas egzistuoja.
       Kas kita, kad dažnas vaikigalis iš ten su laiku gali ir įgauti razumo.
       Žinia, šiais laikais “auklėjama” be diržo, todėl ir užauga tokie banditėliai (ir dabar patriotuose.lt yra tokiais vardais besireiškiantys – kastuvas ir pan., kurie tiktų tik žydšaudčiams).
       Betgi gyvenimas išmoko, jei šeima su mokykla nesugeba, prisilaikydami, kaip sakai, pydsterių nurodymų. 🙂

  • albatrosas:

   Kaip megsta sakyti vienas tinklaraistinikas, Nedundukas,- staltiese jums
   kelias. 🙂

  • tikras lietuvis:

   Kadangi nepabuvęs, tai aišku, kad atėjai su išankstiniu nusistatymu – protiniu šankeriu, kurį platina žydomasonai (nuo rusiško, o anksčiau senahebrajiško žodžio жид http://www.dazzle.ru/spec/psg.shtml , kuris reiškia blogietį – nemaišyti su judėjais ar jehudimais).
   Taigi – nekaltink kitų, pats sirgdamas.

 4. tikras lietuvis:

  Ir vėl autorius nuklydo į lankas.

 5. tikras lietuvis:

  Šiaip tai šitas autorius buvo originalus, būdamas komentatorium Gorila Delfyje ir eilėmis aprašydamas savo požiūrį.
  Čia, gi, panašu, kad jis rašo duotuose rėmuose, todėl nieko gero neišeina – tas pats per tą patį.

 6. Nagi:

  Šitas buvęs paksininkas nugrimzdęs į neapykantos liūną konservatoriams toliau pila apsirūkiusio žmogaus kliedesius, “žvėries agonija”. Gerai kad valdžioje kol kas nėra tokių žmonių su “žvėries agonijos” įsiūčiu, besibraunančių į valdžią, bet po rinkimų visko galima laukti. Įdomu nuo ko pradės darbą Seime šis grafomanas, nuo koncentracijos stovyklų steigimo savo politiniams priešininkams, ar algų pakėlimo sau ir savo artimiems draugams.

 7. Marta -:

  vakar netyčia patekau į kitokius debatus , nei per LTV. Turguje. Vienas “Drąsos kelio” agitatorius dalino “Drąsos” laikraštuką ir pasakojo kaip jį kitoje vietoje užpuolė Uspaskicho šalininkai ir sumušė. Dauguma nusivylusių ietuvių pasisakė, kad išvis neis į rinkimus, o lenkai ir rusai sakė, kad eis balsuoti už Tomaševskį.

  Vakare pastudijavus tą “Drąsos kelio” laikraštuką radau jų sąraše labai daug man simpatiškų žmonių. Nemažai puikiausių kultūros darbuotojų tame sąraše. Tai tarsi koks kultūrinis sukilimas prieš globalizmu užsikrėtusias Lietuvą naikinančias partijas. režisierius Arūnas Metelis, dirigentas Saulius Sondeckis, poetas Robertas Keturakis, režisierius Jonas Vaitkus, dailininkas Gitenis Umbrasas, kunigas Svainskas, Sadūnaitė, Antanas Terleckas, teisininkė Zita Sličytė, finansų kontrolierius Artūras Maslauskas, Vilija Ball, klinikinės psichologijos mokslų daktarė ir kiti šviesūs protai kviečia balsuoti už Drąsos Kelią, kurie išdrįso pasipriešinti agresyviai valdžios jėgai, supuvimui, įrodyti, kad rinkėjai yra mąstantys žmonės, kurių nenupirksi nei kvailais pažadais, nei alumi, balsuoti už partiją, kuri pagaliau apnuogino ir įvardino teisinės sistemos pasisavinimą privačių klanų užgaidų vykdymui, korupciją, įžūlų eilinio žmogaus teisių mindymą neva “teisėtomis” priemonėmis, naujų mokesčių kūrimą, tarsi valstybės funkcija tėra tik pinigų surinkimo ir perskirstymo bankomatas. O eilinis žmogus nuo sukčių, plėšikautojų ir prievartautojų paliktas apsiginti pats. ir net kai tai bando daryti jis lieka kaltu.

 8. Marta -:

  šiaip tai visada balsuodavau už konservatorius. Bet kai E.Masiulis su A.Kubiliumi pateikė savo požiūrį į emigraciją, supratau, kad jie jau gerokai pavargę ir kad jiems tikrai jau laikas pailsėti kadenciją kitą. Nors neitin man patiko ir Venskienės prasitarimas, kad ji “jokiu būdu ” neis į koaliciją su konservatoriais. Išvarginta nuolatinio spaudimo Venskienė sukalbėjo ne kaip politikė, bet iš asmeninio taško. Tas netinka politikei, bet Venskienę suprasti galima. Manau, kad tik Drąsos koalicija su konservatoriais ir kriksčionimis turės teigiamų rezultatų Lietuvai.

  • Nagi:

   Marta, bet, N Venckienei TS-LKD nėra priimtina partija su kurią DK norėtų sudaryti koaliciją. DK parankiausi partnerei tai paksininkai ir ULL, šios jėgos artimiausi bendražygiai N Venckienės kelyje į valdžią. Šiaip toje DK partijoje yra ir daugiau spalvingų asmenybių, na tikrų tikriausių paksininkų J Ramonas, E Skarbalius, senų komunistu su Povilu Gyliu, S Stoma, nematau kaip šie žmonės galėtu bendradarbiauti pavyzdžiui su Nijolę Sadūnaite ar A Patacku, šiaip mano įsivaizdavimu toks jų apsijungimas man atrodo gana keistas, lyg tai būtų galimą vandenį apjungti su ugnimi. Pagyvensime pamatysime kas išeis iš tos partijos, gal iš jos išsiperės puiki gulbė, o gal taip ir liks tuščiu sušvinkusiu kiaušiniu.

 9. Marta -:

  na, jei mėtote komentarus, tai nevertti esate lietuvio vardo. Juolab demokratiško lietuvio. Ir nesitikėkite, kad skaitysime jūsų laikraštį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: