Sensacija: į Lietuvą neįleisti Baltarusijos aktyvistai, pasisakantys prieš Astravo ir Kaliningrado AE statybas (3)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Vakar rugsėjo 26 d. į Lietuvos Respublikos Seime rengiamą diskusiją „Lietuva-Baltarusija: atominės energetikos kaimynystėje“ pakviestas Mikalajus Ulasievičius Lietuvos pasieniečių nebuvo įleistas į Lietuvą, esą kaip įtrauktas į Lietuvos „nepageidaujamųjų asmenų sąrašą“, nors ir turėjo Lietuvos URM išduotą vizą – skelbia Tautininkų Sąjungos tinklapis.

„Baltarusijos aktyvistas Mikalajus Ulasevičius turėjęs dalyvauti Seime rengiamoje diskusijoje apie branduolinę energetiką iš tiesų trečiadienį  buvo sulaikytas Lavoriškių pasienio punkte.

Seimo narys, Tautininkų sąjungos vicepirmininkas Kazimieras Uoka pranešė, kad į Lietuvą nebuvo įleista ir Baltarusijos antibranduolinio judėjimo koordinatorė Tatjana Novikova.

„Ir M.Ulasevičius ir T.Novikova pastaruoju metu ne kartą lankėsi Lietuvoje, tai reiškia, kad į nepageidaujamų asmenų  sąrašą jie buvo įtraukti labai neseniai. Reiks aiškintis kas juos įrašė į nepageidaujamų asmenų sąrašą ar URM, ar Vidaus reikalų ministerija“, – sakė K.Uoka.

Vakar K.Uoka draudimą Baltarusijos aktyvistams įvažiuoti į Lietuvą informavo Seimo užsienio reikalų komitetą. „Seimo Užsienio reikalų komitetas nubalsavo už tai, kad Mikalojus Ulasievičius galėtų įvažiuoti į Lietuvą, o biurokratai draudžiantys jam įvažiuoti, matyt, yra įtakojami Baltarusijos ar Rusijos KGB“, – sakė K.Uoka Alkas.lt žurnalistams.

Mikalojus Ulasievičius aktyviai pasisako prieš  Astravo ir Kaliningrado Atominių elektrinių statybą. Dėl Astravo atominės elektrinės statybų jis bandė paduoti į teismą Baltarusijos prezidentą Aleksandrą Lukašenką. Už tai jam buvo iškeltas ieškinys, jo namuose atlikta krata, o internete pasirodė straipsnis, kuriame jam netiesiogiai buvo grasinama.

Mikalajus Ulasevičius ragina Lietuvos visuomenę kartu priešintis trijų atominių elektrinių regione statybai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

3 komentarai

  1. Lukašenka džiaugiasi. Lauksime žinių kas davė nurodymus.

    • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

      Ponas Jonai Vaiskunai…..atsakymas yra straipsnyje: “Mikalajus Ulasevičius ragina Lietuvos visuomenę kartu priešintis trijų atominių elektrinių regione statybai.” Tas kas stumia 1350 MW afera, vietoj Konservatoriu programoje zadetos 800 MW ir yra to draudimo iniciatoriai. VALDZIA!

  2. rabinas:

    Antilukasenkines opozicijos toleravimas Lietuvoje priestarauja Lietuvos nacionaliniams interesams.Lukasenka-geriausias variantas Baltarusijoje koks gali but Lietuvai.sportiniais terminais tariant per aukstas barjeras lenkiskam sovinizmui ir naturalus Lietuvos sajungininkas siuo klausimu.pabreziant-be jokiu savu sovinistiniu ketinimu Lietuvos atzvilgiu.Baltarusijos opozicija tai antilietuviskos jegos.tai tikrai nesunku suprast ir paprastam pilieciui.juo labiau keista,kad tautines partijos lyg ir deklaruoja remiancios siuos opozicinius darinius,kuriu programose keliami klausimai del Vilniaus kaip Baltarusijos teritorijos,kad LDK istorija,tai Baltarusijos istorija.ieskoti kokiu nors bendru salycio tasku del atomines elektrines ar dar del kazko su siomis jegomis yra kenksminga ir neprotinga.nepageidaujamais asmenimis siaip sau netampama.rasantys apie Baltarusijos arba Rusijos KGB ranka sioje istorijoje turi pateikti faktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *