Darbo partijos rinkimų agitacija su degustacija – VRK mato pažeidimus (0)

V.Uspaskich. Asmeninio arch. nuotr.

V.Uspaskich. Asmeninio arch. nuotr.

Per Lietuvą nuvilnijo skandalinga žinia – Darbo partija galimai papirkinėja rinkėjus. Vyriausiąją rinkimų komisiją sudomino „darbiečių“ susitikimas su rinkėjais, kurio metu surengta Viktoro Uspaskicho įsteigtų įmonių gaminamo maisto degustacija.

Rugsėjo vakarą atvykusius rinkėjus į Garliavos kultūros centrą pasitiko konservais, mėsos gaminiais ir ledais nukrauti stalai, o dar dar nespėjus baigti vaišinimosi prasidėjo ir Darbo partijos agitacinė programa.

„Darbiečiai“ aiškina, kad degustaciją organizavo ne jie. Esą verslininkai patys prisišliejo prie partijos, siekdami reklamuoti savo produkciją. Kitą dieną jie tokią pat akciją surengė ir Jonavoje.

VRK pagrasino, jei degustacijos kartosis, Darbo partija gali būti išbraukta iš sąrašų. VRK vadovas Zenonas Vaigauskas sako, jog tokie partijos veiklai galimai pažeidžia prieš dvi Seimo kadencijas įvestam įstatymui, kuris tiesiogiai ir ne tiesiogiai draudžia papirkinėti rinkėjus dovanomis ir pan.

Darbo partijos vadas atkerta visiems kritikams, jog jis konsultavosi su teisininkais ir tie patikino, jog įstatymas nedraudžia tokios veiklos, kurią jie vykdo per rinkimų agitacijos laiką.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai.
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: