Teismo sprendimas dėl L.Šulcienės bus paskelbtas trečiadienį (8)

E.Marčenkovo nuotr.

E.Marčenkovo nuotr.

Šiandien, rugsėjo 24 dieną, 14 val. Kauno m. apylinkės teisme įvyko Kauno technologijos universiteto docentės dr. Linos Šulcienės teismas. Gegužės 19 d. Laisvės alėjoje Kaune ji organizavo vadinamąjį „flešmobą“ – eiseną po aštuonis užklijuotomis burnomis.

„Teismas truko apie pusantros valandos. Kadangi susirinko apie 40 žmonių, nagrinėjimas buvo perkeltas į erdvesnes patalpas. Buvo skaitoma bylos medžiaga, rodomi vaizdo įrašai. Lina yra kaltinama pažeidusi susirinkimų įstatymą, kuris, mano galva, yra pažeidžiantis Konstituciją, nes reikalauja pranešti apie renginį prieš 5 darbo dienas. Tuo būdu yra atimama teisė į taikius protestus, reaguojant į socialiai svarbius įvykius“, – rašo teismo proceso dalyvis Edvinas Marčenkovas.

„Vienintelis įrodymas prieš Liną yra jos FB („facebook“ – Alkas.lt pastaba) kvietimas į akciją ir prisistatymas viena iš organizatorių. Linos organizuota akcija turėjo būti „flešmobas“ (meninė akcija) – tyli eisena užklijuotomis burnomis. Jos akcija neįvyko. Įvyko kita stichiška protesto akcija – mitingas ir eisena“, – teigia E.Marčenkovas.

Sąžiningiems žmonėms tas atrodo suprantama, tačiau, koks bus verdiktas – paaiškės šį trečiadienį, rugsėjo 26 dieną, 13:00 val.

L.Šulcienė su atstovu – advokato padėjėju Eimantu Dambrausku. E.Marčenkovo nuotr.

L.Šulcienė su atstovu – advokato padėjėju Eimantu Dambrausku. E.Marčenkovo nuotr.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: