Ištraukti partijų rinkiminiai numeriai (7)

Efoto.lt nuotr.

Efoto.lt nuotr.

Šiandien, rugsėjo 11 dieną, Vyriausiosios rinkimų komisijos surengtoje burtų traukimo ceremonijoje buvo ištraukti partijų rinkimų numeriai.

Pirmąjį numerį ištraukė Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis, paskutinis 18-asis numeris atiteko Artūro Zuoko vadovaujamai sąjungai „Taip“. Į dešimtuką pataikė Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“.

Visas rinkimuose dalyvaujančių partijų sąrašas:

1. Liberalų sąjūdis
2. Respublikonų partija
3. Darbo partija
4. Demokratinė darbo ir vienybės partija
5. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai
6. Drąsos kelias
7. Lietuvos lenkų rinkimų akcija
8. Lietuvos socialdemokratų partija
9. Tvarka ir teisingumas
10. Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“
11. Krikščionių partija
12. Lietuvos žmonių partija
13. Socialistinis liaudies frontas
14. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
15. Jaunoji Lietuva
16. Liberalų ir centro sąjunga
17. Emigrantų partija
18. Politinė partija „Sąjunga TAIP“

Seimo rinkimai įvyks spalio 14 dieną, mandato sieks apie 2 tūkstančius kandidatų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .

7 komentarai

 1. Tautininkų FB skelbia kaip nomenklatūrinis dainininkas Juozapaitis bėgo iš susitikimo. Taip pat filmas apie Tautos ir jos pramonės naikinimą:

  Tautininkų FB skelbia kaip nomenklatūrinis dainininkas Juozapaitis bėgo iš susitikimo. Taip pat filmas apie Tautos ir jos pramonės naikinimą

  Taigi, radviliškėnų Aitvaro būrio kovotojų žygiai tik prasideda.
  Šiandien pietų pertraukos metu Radviliškio ŽŪMG dirbantieji buvo “suvaryti” į susitikimą su sistemos siųstu dainininku Juozapaičiu. Kandidatas pradžioje švytėjo šoumeniška šypsena, buvo pasipūtęs ir pagyrūniškas. Žmonės klausėsi tylūs ir abejingi. Pagyvėjimas pasijuto aitvariniam tautininkui Adomaičiui uždavus klausimų kandidatui, į kuriuos šis neturėjo atsakymų. Adomaičiui buvo pasiūlyta pasilikti diskusijai po susitikimo, bet diskusija neįvyko, nes Juozapaitis be jam įprastų ovacijų, nuleidęs galvą skubotai paliko salę, kol dar nesutemo stipriai lauke ir aplinkui nesusirinko vien aitvarinių partizanų remėjai.

 2. Vytautas:

  Jis rinkimuose galėjo turėti šansų prieš 4 metus. Dabar žmonės suprato, kad šou veikėjams koncertinės, o ne Seimo salės.

 3. Rytas:

  kokiu būdu reikėtų kaimus ir miestelius informuoti apie ULL?

 4. tikras lietuvis:

  Simboliška – balsavimu už bus taikoma į dešimtuką. 🙂

 5. Koalicija UŽ LIETUVĄ LIETUVOJE Šį kartą Tavo balsas neprapuls! Mūsų Nr. 10.:

  Nacionalinis susivienijimas “Už Lietuvą Lietuvoje“ sutelkė Sąjūdžio pirmeivius, Nepriklausomybės Akto signatarus, Tautininkų sąjungą, Lietuvos centro partiją, Lietuvos socialdemokratų sąjungą ir Tautos vienybės sąjungą. Tai platus susivienijimas, siekiantis įveikti pagrindinį pavojų – tautos nykimą ir valstybės irimą. Mes sukūrėme pasirinkimo galimybę tiems piliečiams, kurie nusivylė biudžetinėmis partijomis ir nori būti tikrais savo valstybės šeimininkais. Mes kviečiame vienytis, kad Lietuva išbristų iš itin sunkios padėties. Mūsų pagrindinės nuostatos:

  1. Apginsime Lietuvos valstybingumą, Konstitucijos viršenybę ir jos pamatines vertybes, kurios kyla iš pagrindinio šaltinio – Tautos suverenumo bei Tautos valios. Europos Sąjunga – tai tautinių valstybių bendrija, o ne „viršvalstybė“. Dalyvavimas NATO – būtina, tačiau nepakankama saugumo sąlyga.

  2. Laikysimės principo, kad Lietuva – lietuvių tautos namai, o ne pereinamasis kiemas. Mūsų savastį stiprinanti nacionalinė kultūra bei švietimas – pagrindinė mūsų kryptis. Lietuviai liks Lietuvoje, tik jei išsaugos savo istorinę atmintį, dvasinį ryšį su savo kraštu. Lietuvių kalbos apsauga ir puoselėjimas – mūsų ateities garantija. Tausosime kultūrinę ir gamtinę aplinką, dorovę, šeimos tradicijas, sveiką gyvenseną, pagarbą žmogaus orumui ir gyvybei, stabdysime ištvirkimo propagandą.

  3. Atkursime moralinį nacionalinės valdžios autoritetą, gaivindami tautos pasitikėjimu paremtą nacionalinę demokratiją, keisdami bankrutavusią oligarchinę politinę sistemą, kurios pagrindiniai bruožai – praraja tarp žodžių ir darbų, atsakomybės ir principų stoka, viešųjų finansų grobstymas. Sieksime kuo didesnio piliečių dalyvavimo priimant sprendimus visuose viešosios politikos lygmenyse ir kuriant valstybės institucijas – pradedant nuo seniūnų rinkimo ir baigiant referendumų organizavimo palengvinimu.

  4. Gydysime labiausiai pasiligojusią valstybinės valdžios sritį – teisingumą ir teisėtumą. Stiprinsime priežiūros institucijas, griežtinsime teisėjų ir prokurorų atranką, įvesime tarėjų instituciją ir prisiekusiųjų teismus. Ekonominiams nusikaltimams naikinsime senatį. Keisime šeimos bylų nagrinėjimo tvarką, kad būtų apgintas vaiko orumas ir gerovė.

  5. Mažinsime socialinę atskirtį, kuri yra viena iš didžiausių Europoje. Minimalios mėnesinės algos dydis turi užtikrinti paskatas dirbti, o ne pasikliauti socialinėmis pašalpomis. Viešajame sektoriuje mažiausias ir didžiausias atlyginimai neturi skirtis daugiau kaip septynis kartus. Valstybė turi rūpintis pažeidžiamais visuomenės sluoksniais, bedarbystės mažinimu, tolygia šalies regionų plėtra.

  6. Grąžinsime valstybės vaidmenį ekonominėje politikoje – vien laisva rinka tautos gerovės nesukurs. Mes už stabilų, savarankišką ir konvertuojamą litą, valstybinio investicinio komercinio banko sukūrimą, kredito unijų stiprinimą. Išsaugosime valstybės žinioje strateginius valstybės išteklius ir infrastruktūrą. Ribosime žemės pardavimą užsieniečiams. Skatinsime smulkų verslą, kooperaciją, žabosime monopolijų piktnaudžiavimus, plėtosime nacionalinę gamybą bei lietuviškų produktų rinkas.

  7. Kursime tokią tvarką, kuri jaunajai kartai sudarytų sąlygas kurti savo šalies ateitį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: