Ketvirtasis Baltijos šalių premjerų neformalus susitikimas Druskininkuose (0)

Andrius Kubilius

Andrius Kubilius

Jau ketvirtą kartą į neformalų susitikimą, šį kartą Druskininkuose, susirinko Lietuvos, Latvijos ir Estijos premjerai. Savaitgalį jie ne tik apžiūrinėjo šio miesto svarbiausius objektus, bet ir aptarė svarbius energetikos bei transporto projektus.

Andrius Kubilius Latvijos ir Estijos premjerus Valdį Dombrovskį ir Andrusą Ansipą pakvietė pasiplaukioti baidarėmis reto grožio upe Grūda, taip pat apžiūrėjo Liškiavos bažnyčią ir vienuolyną.

„Kolegos Latvijos ir Estijos premjerai Druskininkuose svečiuojasi pirmą kartą. Tai nuostabi vieta, o smagu tai, kad čia lankomės po rytinio išmėginimo Grūdos upėje, kuria plaukėme baidarėmis. Ten per dvi valandas įveikėme labai gražią atkarpą. Nepaisant lietaus esame labai laimingi“, – džiaugėsi Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius., o jį cituoja LRT Televizijos laida „Panorama“.

Be kita ko buvo kalbėtasi ir apie naujos atominės jėgainės statybos projektą. Latvija ir Estija sutikusios dalyvauti atominės jėgainės projekte, tačiau kyla klausimų, ar projektas ekonomiškai atsipirks.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: