Lietuvos socialdemokratų sąjunga paskelbė apie pasirengimą rinkimams (10)

Arvydas Akstinavičius

Arvydas Akstinavičius

2012 m. rugpjūčio 25 d. įvyko Socialdemokratų sąjungos suvažiavimas, skirtas 2012 m. spalio 14 d. vyksiantiems Seimo rinkimams. Dalyvius sveikino Nepriklausomybės atkūrimo akto signatarė Birutė Valionytė, Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ politinės tarybos ir Tautininkų sąjungos pirmininkas, Seimo narys Gintaras Songaila,  Lietuvos centro partijos pirmininkas Eugenijus Skrupskelis, Konfederacijos Lietuvos Jungtinis demokratinis judėjimas prezidentas prof. Juozas Žilinskas.

Patvirtintas LSDS rinkimų sąrašas, kandidatai vienmandatėse apygardose, rinkimų programa. Taip pat pritarta Socialdemokratų sąjungos dalyvavimui Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ koalicijoje. LSDS suvažiavimo sprendimai priimti, atsižvelgiant į koalicijos formavimo faktorių ir niuansus.

LSDS rinkimų sąrašą pradeda sąjungos pirmininkas Arvydas Akstinavičius. Toliau eilės tvarka: Violeta Linkienė, Dainius Paukštė, Algirdas Endriukaitis, Jonas Valatka, Pranas Noreika, Gediminas Akelaitis, Tomas Bakučionis, Visvaldas Nekrašas, Liudas Bradauskas, Nijolė Vilienė, Egidijus Visockas, Kęstutis Dvaržeckis, Vaidas Nagreckis, Antanas Augūnas, Vytas Mažėtis, Alvydas Dirsė, Renaldas Žilinskas, Vytautas Stalioraitis, Edvardas Kuvikas, Jūrius Bruklys, Romualdas Kacevičius, Rimantas Pakalnis, Nijolė Baronienė, Gediminas Davulis, Birutė Budreckienė, Nijolė Dargužienė, Vytautas Butkus, Gytis Jackūnas, Juozas Vaškelevičius, Liudas Vedeckis, Virginija Bingelienė, Zigmas Valiulis, Vaclovas Volkus ir kiti.

Iki rugsėjo pradžios Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ politinė taryba ketina pateikti visuomenei visą koalicijos sąrašą ir kandidatus vienmandatėse apygardose. Rugsėjo 15 d. yra numatyta pristatyti koalcijos „Už Lietuvą Lietuvoje“ rinkimų programa.

LSDS suvažiavimas galimus papildomus rinkimų klausimus įgaliojo spręsti sąjungos tarybą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

10 komentarų

 1. Kažin:

  Tas sąrašas pavardžių rinkėjui nieko nesako, tai tik jiems patiems, tarpusavyje vienas kitam pažįstami žmonės. Kitaip sakant, siūloma katė maiše…
  Apie jų reiškimąsi politikoje visuomenei nėra žinoma, nieko kardinalaus valdžių pertvarkyme jie nėra ėmęsi atlikti, per tiek metų jokio politiko Lietuvai nėra išugdę, tai daugiau pats sau pačiam egzistuojantis susibūrimas…

  • mem:

   Paskaitykite ką apie šitą “katę” kalba kiti. Kažkodėl jie sugebėjo pelnyti tikrų socialdemokratų, principingų idealistų vardą. Kažin ar nieko neveikiant tai įmanoma. Ką veikia LSDS žino tie, kas domisi. Tai, kad didžioji žiniasklaida ir kiti juos ignoruoja, dar nereiškia, kad jie nesireiškia. Beje, būtų įdomu jei paminėtumėte pavyzdį “valdžių pertvarkymo” neesant valdžioje.

  • Pensininkas:

   Jeigu nežinomi, reiškia ne vagys. Nes žinomi yra tik vagys, sukčiai, ministrai ar šiaip nieko nenuveikę Seimo nariai. Ir reikia džiaugtis, kad į Seimą eina normalūs žmonės.

  • G pavardės nesakysiu:

   Šiais laikais net labai sako – „Google tavo draugas“, ar kaip ten sakoma 😀 Įdomu, ką šiame sąraše veikia J.Valatka ir V.Nekrašas su savo skandalais?

 2. lietuvis:

  Ką čia veikia buvę paleckiuko fronto nariai?

 3. aborigenas:

  Varyt velniop tuos komunistus.

 4. Prusas:

  Visvaldas Nekrašas????? kaip suda ant sakiu ji reikia mezti lauk…Dainius Paukštė turetu buti pirmas sarase…Buvęs Seimo narys Jonas Valatka taip pat yra nepageidaujamas, kol tokie suksis valdzios virsuneje, tol Lietuvoje nei teisybes nei teisingumo nebus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: