Jaunimas bandys pajausti tikrąsias „maisto šaknis“ (0)

Stovykla „Maisto šaknys“

Stovykla „Maisto šaknys“

Rugpjūčio 17-19 dienomis, Širvintų rajone esančioje sodyboje „Pas Onutę“ gamtos išsiilgęs ir sveika gyvensena besidomintis jaunimas susirinks pabendrauti ir pasikalbėti ekologijos, sveikos gyvensenos bei gamtos tausojimo temomis. Čia jauni žmonės turės galimybę pabūti gamtos apsuptyje, pailsėti nuo miesto triukšmo ir perdirbto maisto.

Lietuvos jaunimo sąjungos ir Socialinių investicijų valdymo centro organizuojamoje šviečiamojoje stovykloje „Maisto šaknys“  jaunimas įrodys, kad šauniausios pramogos gali vykti ne tik mieste, bet ir kaime.  

Stovyklos metu jauni žmonės patys gaminsis maistą, vakaros prie laužo, prisimins lietuvių liaudės dainas, šokius ir žaidimus. Stovykloje vyks bus skaitomos paskaitos tokiais svarbiais klausimais kaip maisto ekonomika, vartotojų ir gamintojų ryšių stiprinimas. Jaunimas taip pat žiūrės mokomuosius filmus, jodinės žirgais, aplankys šiukšlių rūšiavimo įmonę ir ekologinį ožkų ūkį.

Anot renginio rengėjų, ši stovykla – tai puiki proga ne tik pabūti gamtoje, bet ir pabendrauti su bendraminčiais, prisiminti tikrąsias verybes bei bent trumpam pristabdyti gyvenimo spartą.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: