Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ baigia rengti jungtinį rinkimų sąrašą (61)

alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Rugpjūčio 1 d. Kėdainių Daugiakultūriame centre įvyko išvažiuojamais Apskritojo stalo posėdis ir susitikimas su Kėdainių visuomene. Apskritajame stale tradiciškai dalyvavo judėjimo „Už teisingumą“ atstovai, parlamentinės grupės „Už teisingumą Lietuvoje“ nariai, nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ atstovai.

Apskritojo stalo dalyviai nutarė, kad Apskritasis stalas kiekvieną trečiadienį tęs savo veiklą, ne tik kurdamas Seimo rinkimuose alternatyvą klaninei politinei sistemai, bet ir po rinkimų, siekdamas telkti visas politines jėgas, kurios įsipareigoja gydyti mūsų valstybę, vaduoti ją nuo korumpuotų grupuočių įtakos, pertvarkyti teisėsaugą.

Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ pranešė, kad įgyvendina visuomenės valią telkti platesnį koalicinį sąrašą ir, kad prie šio jungtinio sąrašo jau prisijungia ir Algimanto Matulevičiaus vadovaujama Tautos vienybės sąjunga (TVS). Jungtinis sąrašas (kuriame dalyvauja tautininkai, centristai ir tikrieji  socialdemokratai bei visuomenininkai, Nepriklausomybės akto signatarai, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai) jau baigiamas sudaryti, Nacionalinio susivienijimo kandidatai į Seimo narius jau numatyti beveik kiekvienoje vienmandatėje apygardoje.

„Nacionalinio susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“, bendradarbiaudamas su judėjimu „Už teisingumą“  nuosekliai siekia sutelkti visas antiklanines jėgas į vieną alternatyvą visoms „biudžetinėms partijoms“.  Nacionalinio susivienijimo kandidatų į Seimo rinkimus sąrašas yra atviras ir visi pasiūlymai dar bus svarstomi iki rugpjūčio 11 dienos, kai Marijampolėje įvyks jungtinis koalicijoje dalyvaujančių partijų tarybų bei visuomeninių judėjimų atstovų susirinkimas.“ – sako Apskritojo stalo posėdžiui Kėdainiuose pirmininkavęs, Parlamentinės grupės „Už teisingumą Lietuvoje“ ir Tautininkų Sąjungos pirmininkas, Seimo narys Gintaras Songaila.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

61 komentaras

 1. Naglis:

  Valio. Konservatorių žaidimas pavyko.
  Mes laimėsim.

 2. Pensininkas:

  Nekantriai laukiu politinio susivienijimo UŽ LIETUVĄ LIETUVOJE Nacionalinio sąrašo ir vienmandatininkų paskelbimo. Manau, balsuosiu už šią antisisteminę politinę jėgą, nes, kaip matau, DK pradėjo vadovauti drg. Gylys, kuris man nepatinka.

 3. Tautis:

  Tai ne nacionalinis susivienijimas o atskirų partijėlių lyderių sąjunga, bandymas patekti prie valdžios.

 4. Rytas:

  Sveikinimai,pagaliau,atsirado pazangi,nauja,is jaunu,nauju veidu koalicija,kuri tikrai tures pasisekima Lietuvoje!

  • Tautis:

   Kuris ten jaunas ir naujas veidas?

   • Rytas:

    kantrybes ir dar karta kantrybes ,dvidesimt du metus vadino mus sunauja,avinais,patvoriniais.. tai palaukti ,nesinervuoti ir nekesti musu,Jus galite,po siu rinkimu,sios partijeles is nauju,jaunu veidu pakeis valstybininku klana…dar karta rimties Tauti!

    • Tautis:

     Tikiuosi, kad klystu, bet, manau, dėl šio junginio gali skilti Tautininkai.

     • tikras lietuvis:

      Balsuojam TIK už tautininkų aljansą, o visiems kitiems špygos, o ne lietuvių balsai.

      • Rytas.:

       Mačiau, kad Karoliniškėse konservatorių vardu jaunimas tai daro prie turgelio (programa, diskusija). O toks agitavimas internete be turinio – silpnas.

       • tikras lietuvis:

        Seniai įtariau, kad tu – konservkrikdeminių šnipas. 😉

        • Tautis:

         Aš Tautininkas, Tautininkų Sąjungos narys ir matau, kad nevisi Sąjungos nariai pritaria tokioms koalicijoms, todėl su baime rašau, kad tokia koalicija gali suskaldyti Tautininkus.

         • Mintis:

          Baimė prastas mokytojas,gerbiamas Tauti.
          Dabar,būtent dabar,šiuo sudėtingu laikotarpiu,reikia kad seime dirbtų dvasiškai stiprūs,Lietuvai atsidavę žmonės.Tautininkai tikrai jų turi.Lietuvybės saugojimo erdvėje nuolat dirba ir budi G Songaila, A.Butkus,Panka,Kundrotas,Baranauskas Vaiškūnas.Bet reikia talkos,jėgų susitelkimo,kad padaryti rimtus darbus seime.Todėl gebėjimas jungtis ir susitelkti,sustiprinti jėgas tai išminties ir geranoriškumo požymiai.Nesutinku su nuomone ,kad šiems išvardintiems žmonėms reikia”lovio”.Jie savo nuosekliu darbu lietuvybei stiprinti parodė kas jiems svarbiausia, materialinius patogumus palikę siekiamybių užribyje.Šių žmonių reikia seime Lietuvai,mums visiems,kad Lietuva išsaugotų tai kas jai labai svarbu.Tai gali padaryti tik Tautininkai sutelkę jėgas.Su didelia jėga į seimą ateis ir Drasos partija.Ji tikrai ateis.Jos stiprus dvasinis pagrindas ir erdvė skins gausius vaisius.Seime,toje dvasinėje erdvėje jungsis visos Lietuvai atsidavę jėgos.Lietuva,geltonkasė skaisti mergelė,prašosi pagalbos,nes tyčiojamasi iš jos skaistybės, kerpamos kasos,kaip “viduramžių palikimas” aunami kerzavi batai.
          Padėkime Lietuvai,padėkime kaim ynui,tam ko nepažįstame,padėkime jų ir savo vaikams ,padėkime sau patiems suteikdami aljansui”Už Lietuvą Lietuvoje” galimybę atlikti savo istorinę pareigą Lietuvai seime.

   • santa violeta:

    A.Matulevičius – amžinai jaunas dar nuo CCCP laikų..

 5. Pensininkas:

  Tikiuosi šiame, kaip pastebėjo Tautis, partijėlių lyderių sąjungoje pamatyti ir Medalinską, Ozolą, Oželytę. Balsuosiu už šią sugebančią susivienyti sąjungą.

 6. Rytas.:

  O aš traukiu ir traukiu iš pašto dėžutės “biudžetinių partijų” profesionaliai parengtas programas kaip jie pasirūpins Pilaite, Fabijoniškėm, Pašilaičiais kaip pristatys bažnyčių, naunimo ir senimo pasilinksminimo klubų, šunų vedžiojimo aikštelių, policijos postų. Jau nekalbant apie sveikatos paslaugas viesiems prieinamas ir t.t….. Liberalai čia nepralenkiami, o žinom ką jie daro…Bet močiūtės žiūriu TIKI.

 7. RENALDAS SCIUGLINSKAS:

  Na, ką gen. prokurore D.Valy ir gen. komisare Skverneli, ruoškitės, ,,mirkau rykštes”.
  Atvažiuosiu pas jūs ateinančią savaitę…
  Aiškinsimės kodėl leidote žmones, taikius tautiečius mušti Klonio gatvėje š.m. gegužės 17d.
  Kodėl policijos pareigūnai valstybines ir religines vėliavas trypė mėšlinais savo batais?
  Kodėl neiškeliate sau ir savo parankiniams bylų?
  Ketinu pabaksnoti jūsų nosytes į įkalčius…

 8. Sveikinu:

  Labai laukiau, kada pagaliau bus kažkoks pozityvus judesys iš visų pažangių susivienijimų ir, kaip čia vienas išsireiškė, partijėlių. Tikrai balsuosime už jus, nes daugiau nematome kam galėtume skirti savo balsus.

 9. Rytas.:

  Kauno tautininkų FB paskelbtos fantastiškos signataro Leono Milčiaus eilės

  Tautininkas

  Klausyk, girdi, kaip skamba žodis – tautininkas?
  Kiek daug erdvės jo aido gaudesy!
  Jame matai gražiausios žemės šeimininką,
  Nuo seno protėvių beeinantį kely.

  Už jo nelieka dilgėlių, bet vešlios rūtos,
  Galingo ąžuolo žaliuojanti galva,
  Žinai – nuo amžių čia tavos Tėvynės būta,
  Tiki – kol bus jisai, tol bus ir Lietuva.

  Sava tauta – šaltinis ir gyvybė,
  Istorijos lemtis, viltis ir pareiga
  Išsaugot šiandien tai, ką bočiai gynė,
  Kad būtum amžinai laimingas vien tik čia.

  Tiesus ir išdidus, bet atviras gerumui,
  Ir paprastas kartu, kaip lauko vyturys,
  Nors būtum tu kitiems tiktai žmogus – lietuvis,
  Bet svetimųjų valiai išliktum kaip karys.

  Klausyk, girdi, kaip skamba žodis – tautininkas?
  Lygiai taip pat kaip ir krūtinėje širdis,
  Kai stato tvirtą namą rūpestingas darbininkas,
  Kai džiaugias žiemkenčiu nušvitęs žemdirbys.

  Leonas Milčius
  2012-07-31,

  Raudondvaris

  • santa violeta:

   primena tarybinių poetų eilėraščius apie Staliną 🙂

   • tikras lietuvis:

    Tokie ir yra – vietoj to, kad paruošti programą kaip pakelti Lietuvos ekonomiką ir gyventojų gerbūvį, jie, viso labo, kaip žiurkės tesiekia sulipti ant plausto, kurio kryptis – seimas.

    • Algimantas:

     Puiku, kad suderinami bendri tikslai. O kaip be patekimo į seimą galima pakeisti situaciją? Patinka – nepatinka – gražus – negražus -švarus – ne visai švarus :). Visiems, nei vienas neįtiks. Darnos ir susitelkimo noriu palinkėti “UŽ LIETUVĄ LIETUVOJE”

     • Tautis:

      Dar paprasčiau jungtis su bet kuria “sistemine” partija ir jos sudėtyje patekti į Seimą Tai Tautininkai sėkmingai išbandė. O norint pakeisti situaciją, reikia turėti aiškią programą, tikslą, nesiblaškyti ieškant partnerių ir programų derinimo. Kai Tauta programą palaikys – situacija bus pakeista.

      • Mintis:

       Tautininkai turi programinį įdirbį.Jie ją rašo savo darbais ir nuolat išsakydami aiškia nedviprasmišką pozicija svarbiais Lietuvai klausimais.Tautyninkų programa yra gyva,pulsuojanti,gyvenanti.Prirašyti lapai prieš rinkimus praranda savo vertę prieš Tautininkų įdirbį nuolat, kasdien.

       • tikras lietuvis:

        Nieko jie dar nėra parašę – neklaidinkite.
        KUR JŲ PROGRAMA KAIP PAKELTI LIETUVOS EKONOMIKĄ IR GYVENTOJŲ GERBŪVĮ?
        Nėra.

        • Rytas:

         skaityk programą: tautininkusajunga.lt Ypač gerai pristatoma FB. Gero skaitymo. 11 d. bus paskelbta ir rinkimų programa. Ekonominę dalį rengia Kuodis, Laursas, Rudys ir kt.
         Galiu garantuoti, kad Dagys, Masiulis ir Vėsaitė rengė tavo partijos programą, o prie tautininkų programos neprisidėjo.

    • Grasilda:

     Ne nuo to galo pradedate. Jei pavyktų nors pamažu atstatyti teisingumą, padorumą – ekonomika ir gyventojų gerbūvis pagerėtų labai greit ir ženkliai. Kol valdžia bus kleptokratų oligarchų rankose, jokios teorinės schemos neveiks.

   • Mintis:

    atmetimo reakcija grožiui ir gėriui suveikė?Kodėl bijote gėrio?Gal jo trokštate tik bijote sau pripažinti???????Drąsos,gerbiamasai,drąsos ir būsite išsilaisvines iš blogio erdvės kuri matomai Jus verčia kentėti,todėl ir pykčio tiek sklinda:)))

 10. FIKAS:

  Geriausia, manau yra Demokratinė darbo ir vienybės partija

 11. Atr dar kam kyla abejonių dėl Kuolio sąrašo?:

  Man čia visi įrodinėjo kaip Kuolio sąrašas bus neįregistruotas. O jis ne tik įregistruotas, bet apie tai šalia visų kitų sisteminių žiniasklaidininkų pranešė ir Lietuvos ryto TV ir Lietuvos ryto spauda :
  http://www.lrytas.lt/-13439806271342235580-d-kuolio-vadovaujama-partija-lietuvos-sąrašas-užregistruota-registrų-centre.htm

 12. Atr dar kam kyla abejonių dėl Kuolio sąrašo?:

  O pavyzdžiui apie žymiai reikšmingesnį įvykį – 5 politinių jėgų susijungimą praneša tik slaptai ir alkas

 13. Reimundas:

  Lietuva traukiasi tris kartus sparčiau už Latviją,dešimt kartų -už Estiją,ji tiesiog išsilaksto kaip pagal Suslovo planą- LIETUVA bus,bet be lietuvių,sisteminių partijų propaguojama pasaulio Lietuva,,bet mums,lietuvams,pirmiausia reikia išsaugoti LIETUVĄ LIETUVOJE,kitaip nebus ir pasaulio Lietuvos.Užteks trauktis,nebėra kur.Nebegalima,kad Lietuvą toliau valdytų tie,kuriems Lietuvos nykimas kaip karo,pokario metais ne problema,o visuotinė emigracija kaip gėris.Latviai,estai baigia nykimą sustabdyti,o mes kaip?Negi ir toliau leisim valdyti Suslovo plano vykdytojus?

 14. Romualdas Ozolas jau prieš kelis metus nusakė visų dabartinių “kairės” – “dešinės” ginčų beprasmybę. Įsiskaitykime į jo žodžius ir pagalvokime:

  “Nebėra šiandien kitų ideologijų – tik kosmopolitizmas ir nacionalizmas. Kosmopolitų įrankis – globalizacija, tautų ir valstybių naikinimas.

  Tautos, kultūrų, gamtos ir valstybių gynėjai – vienintelė reali jėga prieš visų lygių oligarchų savivalę.

  Nacionalizmas – šių dienų humanizmas. Tai kelias iš aklavietės, į kurią atvedė neribotų pelnų troškulys.”

  • Kosmopolitizmo, kaip ideologijos, esmė yra jos siekiamas praktinis tikslas – o jis yra labai paprastas ir aiškus: pasaulyje turi likti viena valstybė, viena tauta, kalbanti viena kalba, turinti vieną vienodą kultūrą (įskaitant ir religiją).

   Iš tikrųjų tai yra labai elementarus ekonominis tikslas – pasaulį valdantiems oligarchams reikalinga “mobili” kvalifikuota darbo jėga, kurią galima būtų “permetinėti” į bet kurią pasaulio vietą, ir tai nesukeltų jokios “trinties” su vietiniais “autochtonais”.

   Kaip tik šiuo požiūriu vokiškasis Hitlerio nacionalsocializmas (nacizmas) yra tapatus kosmopolitizmui bei sovietiniam “internacionalizmui” (o taip pat ir dabar vis augančiam islamiškajam imperiniam (“kalifatiniam”) fundamentalizmui) – nes jų galutiniai praktiniai tikslai, nepaisant milžiniškų teorinių ideologinių skirtumų, yra tie patys – Žemėje turi likti tik viena valstybė, viena tauta (rasė, religija), viena kalba, viena bendra sovietinė “rabsila” arba kapitalistinė “mobili darbo jėga globalioje darbo rinkoje”.

 15. Aušra:

  Svarstant už ką atiduoti savo balsą rinkimuose turiu pastebėjimų Tautininkams.
  Tautininkų bendrojoje programoje parašyta kad :’2011 m. …. atkurtoji Tautininkų sąjunga, tęsia 1924–1940 ir 1990–2007 metais veikusios Lietuvių tautininkų sąjungos politines tradicijas”.
  Tačiau iš istorijos žinoma kad “1929 m. tautininkai ryžosi pertvarkyti ir savivaldybių rinkimus, …. Ribota moterų veikla savivaldybėse……..Kadangi moterys negalėjo disponuoti turtu ir buvo priklausomos nuo vyrų, mokesčius valstybei reta kuri iš jų mokėjo, todėl rinkėjomis negalėjo būti [parlamentostudijos.lt].”
  Nors esu patriotė galima ir pavadinti ir nacionalistė, bet matomai, jei balsuočiau už Tautininkus tektų susitaikyti su mintimi, kad moters vieta Lietuvos visuomenėje jie mato tik prie puodų. Kažin ar tautininkai isileido bent vieną moterišką pavardę į savo sąrašą ?

 16. Ona Voveriene:

  Gerb. TAUTININKAI,
  Žaviuosi, kad atsiradote ir kad taip aktyviai dirbate, propaguodami Tautos idėją ir tautines vertybes. Linkiu JUms sėkmės Seimo rinkimuose. Žinau, kad šį kartą Jums dar bus sunku. Tegul Jus įkvepia idėja, kad Lietuvos ateitis – Jūsų rankose. Tai – istorinis dėsningumas. Juk esame ant dvasinės ir fizinės prarajos krašto. Tokiais atvejais lietuviai visada susitelkia. Linkiu JUms taip pat atkovoti daugiau negu milijoną lietuvių pasklidusių pasaulyje. Jie padės Jums kurti klestinčią lietuvišką Lietuvą, gaivinti Tautos dvasią ir tautines vertybes. Linkiu JUms sėkmės, kantrybės ir pergalė rinkimuose. Pagarbiai Ona Voverienė, Vilnius, 2012.08.10

 17. Rimantas:

  Sutrikusių koordinačių darinys “Už Lietuvą Lietuvoje” yra pasmerktas, nes vienijimą kuriate alogišku pagrindu, o tai yra užprogramuotas pralaimėjimas. Panašu į sviestas sviestuotas, nors už sviestą svieste, o tai dabar yra labai logiška, galimai kaunasi vartotojų organizacijos. Visuomenės politiniam judėjimui perkelti medžiagos grynumo ar tikrumo sąvokas yra ne etiška bet kokiomis prasmėmis, na, nebent tiktų vartoti tik buitiniame lygmenyje. Jei manote, kad tai nesvarbu, tai ta klaida kainuos Lietuvos ateitį, nes tie, kurie mano kitaip, taip ir sumodeliuoja kai kurių lyderių veiksmus. Visai kitaip skambėtų koalicija “Už Lietuvą”, jei nenorite prarasti valstybės vardo pavadinime – vieną žodį pavadinime paaukokite ir laimėsite kur kas daugiau rinkėjų. Pagarbiai, tautiečiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: