Graikijos lengvaatletė išmesta iš olimpinės rinktinės už pastabą, kad Graikijoje gyvena daug negrų (12)

efoto.lt, manto nuotr.

efoto.lt, manto nuotr.

Graikijos olimpinė viltis, lengvaatletė, trišuolininkė Paraskevi Papachristu (Paraskevi Papachristou) buvo išmesta iš Graikijos olimpinės rinktinės už tai, kad socialiniame tinkle „Twitter“ parašė jog Graikijoje gyvena daug afrikiečių:

„Graikijoje tiek daug afrikiečių, kad uodai, plintantys Vakarų Nilo regione, Atėnuose gali jaustis, kaip namuose ir valgyti namų maistą“ – sportininkės žodžius cituoja agentūra Reuters.

Graikijos Nacionalinis olimpinis komitetas (NOK) operatyviai reagavo į šį „išpuolį“ prieš negrus ir išplatintame pranešime spaudai viso pasaulio geros valios žmonėms pranešė, kad Graikijos komandos Londono olimpinėse žaidynėse vadovybės sprendimu trišuolininkė P.Papachristu šalinama iš rinktinės „už pareiškimus, prieštaraujančius olimpinėms vertybėms ir idealams“.

Vėliau P. Papachristu atsiprašė už savo pokštą.

Oficialiais duomenimis, 11 milijonų gyventojų turinčioje Graikijoje yra apie 1,5 milijono migrantų. Kiek yra uodų nepranešama.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

12 komentarų

 1. Tautis:

  O ką ji čia blogo parašė?

 2. hans:

  Jonai, yra kelios ,,neliečiamųjų kastos- homoseksai, žydai, juodieji, čigonai gal dar kokie pseudo nuskriaustieji. Apie juos arba gerai arba nieko,-tokia yra šiandieninė tolerastinė politkorekcija. o lietuviai niekam neįdomūs, juo gali dergti,šmeižti ( kaip ten norvegas kažkoks neseniai padarė, ale visi banditai) ir nieko. Mes jau seniai gyvename Orvelo romane 1984…

 3. hans:

  Nepasakyčiau, kad ji išskirtinė net atvirkščiai, nes ją sėkmingai dergia tokie kaip tu ale ateistai, o dar labiau neapkenčia traumuotų pažiūrų individai donskiai, laučiai, povilonienės ir t.t,…sako, dabar madinga.

 4. Kasandra:

  Manau, kad mergina turi humoro jausmą, kuriuo, deja, nepasižymėjo ją iš rinktinės išmetęs komitetas.
  Publikacijos pirmame sakinyje pasigedau kablelio po “parašė” prieš “jog”. Tikiuosi dėl tokio mano pastebėjimo niekas iš svetainės manęs neišmes:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: