Spaudos konferencija apie referendumą dėl AE ir konstitucinę krizę Ukrainoje (audio) (5)

Alkas.lt koliažas.

Alkas.lt koliažas.

Liepos 16 d. 10.30 val. Seimo Spaudos konferencijų salėje vyks Seimo narių Gintaro Songailos ir Kazimiero Uokos spaudos konferencija, dalyvaujant Judėjimo „Už teisingumą“ iniciatyvinės grupės nariui Alvydui Medalinskui.

Spaudos konferencijoje bus pristatytos dvi temos Liepos 16 d. neeilinė Seimo sesija, skirta referendumui dėl atominės elektrinės statybos; piliečių viešosios akcijos ir Seimo narių idėjos bei sesijai pateikti pasiūlymai bei Konstitucinė krizė Ukrainoje – jos priežastys ir galimos pasekmės (A.Medalinsko, kaip įvykių liudininko komentarai po ilgalaikės išvykos į Ukrainą).

Visi trys spaudos konferencijos dalyviai yra aktyvūs vadinamojo „Apskritojo stalo“ nariai. Apskritasis stalas jungia judėjimo „Už teisingumą“, parlamentinės grupės „Už teisingumą Lietuvoje“ bei nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ atstovus, kurie kiekvieną savaitę renkasi į bendrus pasitarimus siekdami derinti antisisteminių, antiklaninių politinių jėgų veiksmus ir telkti jas į bendrą politinį frontą.

Liepos 11 d. vykusiame Apskritojo stalo dalyvių posėdyje be kita ko buvo pasikeista nuomonėmis ir dėl liepos 16 d. Seimo neeilinės sesijos. Apskritojo stalo dalyviai vieningai sutarė, kad  yra privaloma laikytis Konstitucijos 9 straipsnio nuostatos, jog svarbiausi Tautai ir Valstybei sprendimai priimami referendumu.

„Apskritojo stalo dalyviai tikisi, kad liepos 16 d. Seimas vadovausis ne užkulisiniais sandėriais, o tautos valia“, – sakė parlamentinės grupės „Už teisingumą“ bei Tautininkų sąjungos pirmininkas, Seimo narys Gintaras Songaila.

Spaudos konferencijos garso įrašas:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

5 komentarai

 1. Pensininkas:

  Valio, Medalinskas atsirado. Vis galvodavau kur tokiu svarbiu Lietuvai metu jis dingo. Net linksmiau pasidarė.

 2. Rytas:

  Gerai būtų, kad kas nors transliuotų su nešiojamu kompiuteriu kaip tai buvo daroma iš Klonio gatvės. Arba gal galima daryti konferenciją Eltos ar kitoje salėje. Juk penktadienį Vaišvilos konferencija tai buvo transliuojama tiesiogiai.

 3. Pensininkas:

  Tai ką Klanas draudžia laisvą žodį? Kodėl netransliuojama tiesiogiai Songailos, Uokos ir Medalinsko spaudos konferencija? Kodėl?

 4. suomis:

  Tada, gal galima bandyti rengti kitose vietose? Kodėl būtinai seime? Bet atėjus valdžion, reikia būtinai reformuoti seimo darbą, nes jame ir velnias koją nusilaužtų. Kažkada, Valatka LRT išvadino paskutiniu Lietuvos kolchozu, bet matomai yra ir dar vienas kolchozas – seimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: