Apskritojo stalo dalyviai: būtina išlaikyti antisisteminių, antiklaninių politinių jėgų vienybę (2)

Gintaras Songaila | lrs.lt nuotr.

Gintaras Songaila | lrs.lt nuotr.

Liepos 11 d. Seime įvykusiame kassavaitiniame Apskritojo stalo posėdyje jo dalyviai – judėjimo „Už teisingumą“, parlamentinės grupės „Už teisingumą“ bei nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ atstovai – aptarė politinę padėtį, kuri susidarė po to, kai „Drąsos kelio“ partija apsisprendė dalyvauti Seimo rinkimuose atskirai ir kai prasidėjo partijos „Lietuvos sąrašas“ steigimas.

Visi dalyviai sutarė, kad būtina išlaikyti antisisteminių, antiklaninių politinių jėgų vienybę.  Atsižvelgiant į tai, kad du aukščiau paminėtų naujai kuriamų politinių jėgų atstovai buvo  vieni iš judėjimo „Už teisingumą“ bei Apskritojo stalo kūrėjų, sutarta ir toliau juos kviesti aktyviai dalyvauti Apskritojo stalo veikloje ir ieškoti sutarimų dėl bendro politinio fronto.

Apskritojo stalo dalyviai pasikeitė nuomonėmis apie Seimo neeilinėje liepos 16 d. sesiją. Vieningai nutarta – privaloma laikytis Konstitucijos 9 straipsnio nuostatos, kad svarbiausi Tautai ir Valstybei sprendimai priimami referendumu.

Apskritojo stalo dalyviai išreiškė susirūpinimą dėl Kubiliaus-Uspaskicho sandėrio, kurio dėka valdančioji dauguma priėmė įstatymų paketą susijusį su naujos atominės elektrinės statyba.

„Apskritojo stalo dalyviai tikisi, kad liepos 16 d. Seimas vadovausis ne užkulisiniais sandėriais, o tautos valia“, – sakė parlamentinės grupės „Už teisingumą“ bei Tautininkų sąjungos pirmininkas, Seimo narys Gintaras Songaila.

Taip pat Apskritojo stalo posėdyje buvo nutarta siūlyti Vyriausybei imtis diplomatinių priemonių dėl branduolinės energetikos moratoriumo Baltijos regione ir aplinkiniuose kraštuose.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

2 komentarai

 1. Pensininkas:

  Esu judėjimo “už teisingumą” dalyvis. Matydamas, kad “Drąsos kelias” eina atskiru sąrašu ir kad sprendimas įregistruoti ar ne “Lietuvos sąrašas” partiją gali būti paskelbtas tik prieš vieną dieną iki dokumentų pateikimo pabaigos Rinkimų komisijai, todėl būtina būsimai antisisteminei ir antiklaninei koalicijai, (susidedančiai iš Tautininkų sąjungos+Socialdemokratų sąjungos+Centro partijos+Tautos vienybės sąjungos+dar neįteisinto Lietuvos sąrašo) dar neiteisinto Lietuvos sąrašo kandidatus įrašyti į savo partijos-jų sąrašą-us ir, priimti, jeigu iki liepos 31 d.- rugpjūčio 8 d. neįteisinamas Lietuvos sąrašas, pateikti tą sąrašą Rinkiminei komisijai kitos jau esamos partijos sudėtyje. Mielieji tai reikia daryti greičiau ir nereikia daryti problėmų dėl Sorošo ar lozongo Lietuva lietuviams. Susitarkite greičiau. Kitaip Lietuvai šakės.

 2. vivian:

  Sveiki,
  mano vardas yra Vivian,aš esu gražus jaunas, Tai mano malonu su jumis susisiekti čia, aš noriu daugiau sužinoti apie jus ir turėti rimtų santykius su jumis, ir aš noriu būti tavo angelas gražus.
  Prašome aš būsiu labai laimingas, jei kreiptis į mane tiesiogiai į savo privatų elektroninio pašto adresą.
  (vivianhakam01@yahoo.com)
  Aš tvirtai tikiu, kad per šių santykių mums abiem laikytis taiką, džiaugsmą ir aš taip pat atsiųsti jums mano nuotraukas ir papasakoti daugiau dalykų apie mane.
  Ačiū.
  (vivianhakam01@yahoo.com)
  Tikimės išgirsti iš tavęs
  Jūsų Vivian
  =================================================================

  Hello,
  my name is Vivian, i am a nice young lady, It’s my pleasure to contact you here, I want to know more about you and have good relationship with you and i want to be your lovely angel.
  Please i will be very happy if you contact me direct into my private email address.
  (vivianhakam01@yahoo.com)
  I strongly believe that through this relationship, both of us will observe peace,joy and i will also send you my photos and tell you more things about me.
  Thanks.
  (vivianhakam01@yahoo.com)
  Hoping To Hear From You
  Yours Vivian

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: