Kviečia „Tie-SOS žygis per Lietuvą“ (11)

Lietuvoje planuojama dar neregėta akcija pavadinimu „Tiesos žygis per Lietuvą“. Žygio pradžia 2012 m liepos 6 d. 11 val. Klaipėdos Atgimimo aikštėje. Žygio dalyviai pėsčiomis eis į Vilnių pakeliui aplankydami Lietuvos miestus, miestelius ir kaimus ir neš žinią „Tiesa – Vienybė – Darbas“. Nes būtent to nualintoje ir susiskaldžiusioje Lietuvoje dabar labiausiai reikia.

Tiesos žygis per Lietuvą paskatino Lietuvą užvaldęs neteisingumas ir nusikaltimų darymas prisidengiant įstatymo raide, ciniškas valdžios tyčiojimasis iš savo piliečių.

Ypatingai Lietuvą sukrėtė brutalus Garliavos mergaitės atplėšimas nuo tetos Neringos Venckienės ir skubus išvežimas iš gimtųjų namų. Dabar ji turi gyventi su savo biologine motina Laimute Stankūnaite, kuri yra įtariamojo pedofilija Andriaus Ūso draugė bei kaukėtais apsaugos dėdėmis. O apie mergaitę nėra jokių žinių.

Garliavos mergaitė tapo mūsų tėvynėje įsigalėjusių negerovių simboliu. Ji ir jos istorija paskatino visuomenę reikalauti tiesos.

Tai taip pat turėjo esminės įtakos ir „Tiesos žygio per Lietuvą“ idėjai, kurios autorius yra dvejus metus Klonio gatvėje budėjęs Renaldas Ščiglinskas.

Žygio metu bus stengiamasi parodyti, kad susivieniję žmonės gali labai daug, kad vienybė gali išjudinti tai, kas atrodo nepajudinama.

Visos Lietuvos žmonės kviečiami jungtis bet kurioje kelio Klaipėda – Vilnius atkarpoje ir kiekvienas pagal savo jėgas ir galimybes prisidėti prie kelionės ir žinios nešimo į Vilnių, prisijungti prie eisenos dalyvių bent keliems kilometrams, palaikyti juos tiek savo fiziniu buvimu, tiek morališkai šiame nelengvame ir daug ištvermės reikalaujančiame žygyje į tiesą, į šviesą, į vienybę.

Daugiau žinių rasite žygio tinklapyje Feisbuke.

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: