Spaudos konferencija „Teisingumas ir signatarų teismas“ (tiesioginė transliacija, video) (1)

Gediminas Navaitis

Gediminas Navaitis

2012 m. liepos 5 d.  10:30 val. Seime įvyks Seimo nario Gedimino Navaičio ir Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Romualdo Ozolo spaudos konferencija „Teisingumas ir signatarų teismas“. Dalyvaus advokatas Tomas Bakučionis.

Spaudos konferencijos transliacija ČIA. [transliacija baigta].

Klausimų uždavimas ČIA [įšjungta]

Birželio 29 d.Vilniaus miesto 2-ame apylinkės teismas nutraukė administracinio teisės pažeidimo byla Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės nariams Bronislovui Genzeliui, Alvydui Medalinskui ir Romualdui Ozolui.

Romualdas Ozolas

Romualdas Ozolas

Šiuos Sąjūdžio pradininkus buvo  siekiama nubausti už šių metų kovo 17 d. neva ne laiku ir ne vietoje surengtą mitingą prie Seimo, kuriame keli tūkstančiai žmonių pareiškė paramą vasario mėnesį atleistiems Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovams Vitalijui Gailiui ir Vytautui Giržadui. Mitingo dalyviai reikalavo šiuos pareigūnus iš darbo pašalinusio tuometinio vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio atstatydinimo. Raginę Tautą nesitaikstyti su neteisingumu Lietuvoje sąjūdininkai patys juo buvo apkaltinti. Jiems grasinama bauda nuo 500 iki 2000 litų arba administraciniu areštu iki 30 parų.

Šis teismo sprendimas dar nėra galutinis ir neskundžiamas, jis dar gali būti apeliacine tvarka per 20 dienų apskųstas Vilniaus apygardos teismui.

Žiūrėkite spaudos konferencijos vaizdo įrašą iš lrs.lt transliacijos:

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

1 komentaras

 1. vivian:

  Sveiki,
  mano vardas yra Vivian,aš esu gražus jaunas, Tai mano malonu su jumis susisiekti čia, aš noriu daugiau sužinoti apie jus ir turėti rimtų santykius su jumis, ir aš noriu būti tavo angelas gražus.
  Prašome aš būsiu labai laimingas, jei kreiptis į mane tiesiogiai į savo privatų elektroninio pašto adresą.
  (vivianhakam01@yahoo.com)
  Aš tvirtai tikiu, kad per šių santykių mums abiem laikytis taiką, džiaugsmą ir aš taip pat atsiųsti jums mano nuotraukas ir papasakoti daugiau dalykų apie mane.
  Ačiū.
  (vivianhakam01@yahoo.com)
  Tikimės išgirsti iš tavęs
  Jūsų Vivian
  =================================================================

  Hello,
  my name is Vivian, i am a nice young lady, It’s my pleasure to contact you here, I want to know more about you and have good relationship with you and i want to be your lovely angel.
  Please i will be very happy if you contact me direct into my private email address.
  (vivianhakam01@yahoo.com)
  I strongly believe that through this relationship, both of us will observe peace,joy and i will also send you my photos and tell you more things about me.
  Thanks.
  (vivianhakam01@yahoo.com)
  Hoping To Hear From You
  Yours Vivian

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: